Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babama veda etmeye gidiyorum

YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Babama veda etmeye gidiyorum Empty
MesajKonu: Babama veda etmeye gidiyorum   Babama veda etmeye gidiyorum Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:14 pm

6- Kamptan kaçıp New York'taki evine gideceksin.
Mekan: New York
Katılacaklar: Sen. (isteğe bağlı: pegasusun veya bir arkadaşın.)

''Ben kararlıyım Lync babam meraktan kafayı yemeden önce onu ziyarete gitmeliyim.''

Lync'ye çok iyi dost olmuştum.İlk karşılaşmamızı o hatırlamasa bile ben biliyorum. Onun sayesinde buraya gelmiştim ne de olsa.

''Haydi ama May! Athena bu kadar kolay kaçmana izin verir mi sanıyorsun?Hiç sanmıyorum!''
Omuz silktim.

''Umrumda değil!'' dedim kızgınlıkla. ''Eşyalarımı hazırladım bile! İstersen ben istersen gelme! Ben de Çörek'le beraber giderim.''

Tabii bizim kıskanç satirimiz dayanamadı ''Tamam!Ben de geliyorum!Seni tehlikelere karşı korumalıyım!'' dedi.Amacının bu olmadığını ikimiz de biliyorduk.

~~

Bir saat sonra evim evim güzel evim New York'a gelmiştik.Çörek bize oraya kadar taşıyarak çok yardımcı olmuştu.
Babamla beraber bir apartman dairesinde oturuyorduk. Küçük bir ev değildi,babam klostrofobim olduğunu biliyordu. Kapıyı çaldığımda babamın yüzündeki ifade görülmeye değerdi.Çok şaşırmıştı ama kendini dağıtmış gözükmüyordu. Kayıp ilanları yoktu. Bizi gören polisler de beni yakalamaya çalışmamıştı.

''Bir gün gideceğimi biliyordun değil mi?''
dedim babama selamlaşmadan.

''Üzgünüm hayatım,bunu sana söyleyemezdim.'' dedi babam mahçup bir sekilde. Birden bana sinir bastı.O kadar şey planlamıştım ki!İçeri girince babama sarılıp hiçbirşeyim olmadığını söyleyecektim. Sonrada alıştıra alıştıra kamp olayını. Ama öyle olmamıştı.

~~

Babam defalarca özür dilemişti ama ben kabul etmemiştim. Bir pantolon ve ayakkabı giysin Lync de salonun içinde volta atıyordu.
Merak etme, demiştim babama, birazdan gidiyorum.

Babama veda etmeye gidiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.
» Hüzünlü bir veda
» Üvey Babama Merhaba!
» Babama bir özür borçluyum...
» Babama Olan Kızgınlığım ve Kötü Empusalar