Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üvey Babama Merhaba!

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Üvey Babama Merhaba! Empty
MesajKonu: Üvey Babama Merhaba!   Üvey Babama Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:39 am

Saat 03.00. Kabusun etkisinde kalmış terler içinde uyanmanın şoku. Gerçekçi bir kabusun ardından gelen o hızlı kalp ritimleri. Kalbin yerinden çıkacakmış gibi hissi. Yarınki görev için oldukça heyecanlıydım zaten. Şimdide başıma kabus çıkmıştı. Üstüme spor bişeyler giydikten sonra dışarı plaja gittim. Melezlerin bu saatte çıkması yasaktı. Ama kurallar çiğnenmek için yok mudur zaten? Hermes çocukları sayesindede gazozlu içeceğimede kavuşmuştum. Plajda oturmuş denizi seyrediyordum. Deniz bana hep iyi gelirdi. Nede olsa üvey babam Posedion'du. Deniz dalgalıydı. Hemde nasıl dalga. Elime bir kaç çakıl taşı alarak ayağa kalktım. Ve çaşları denize fırlatmaya başladım. O sırada ayak sesi duydum. Gelenin görevli olduğunu sanarak kıpırdamadan dikildim. Ama görevli olsaydı elindeki fener ile ışığı gözüme tuttardı. Ama bu görevli değildi. Yaşlı bir adamdı. Bakımsız denebilirdi. Sakalları 1 haftadan beri kesilmemişti. Saçları gürdü ama beyazdı. Birazda göbeği vardı. Boyu 1.70 civarlarındaydı. Kıyafetleri ikinci el dükkanından özenle seçilmiş ama yıkanmayı unutulmuş kıyafetler gibiydi. Peki bu adamın burada ne işi vardı? Dışardından insanlar buraya girmesi imkansızdı.!
Sirius Marvin Winchester
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Sirius Marvin Winchester

MesajKonu: Geri: Üvey Babama Merhaba!   Üvey Babama Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 9:54 am

Esrarengiz bir hava takınmaya çalışırken yaşlı bir dedeye benzemiştim. Şu kılık değiştirme işleri üzerine biraz daha uğraşmam gerek. Bu aralar melez kampı eni gözdem. Hatta onu Athena'dan almayı bile düşünebilirim. Sırf gıcıklık olsun diye... Geliş amacımı unutmamak gerek. Saat gecenin üçüydü ve karanlık ortalığı bir örtü gibi kaplamıştı resmen. Plajın kenarında bir kız denizi izliyordu. Çok geçmeden beni fark etti. Şaşırmasına hayret etmemek gerekiyordu. Şimdi konuşmasak olmazdı. Hantal halimle kızın yanına gittim. Göbeğim hafifçe sallanıyordu yürürken. Nasıl bir beceriksiz bir kılıktı bu böyle! Kızın yanına vardım. Yüzünde endişeli bir ifade vardı. Benim ki yada -ne- olduğumu merak ediyor olmalıydı. Onu fazla merakta bırakmadan yosun yutmuş sesimle konuşmaya başladım:

''Merhaba Tamara, sanırım beni tanıyorsun. Sadece biraz düşünmen yeterli.''
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: Üvey Babama Merhaba!   Üvey Babama Merhaba! Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 10:01 am

Bu uyuşuk konuşma. Melezleri korkutma hevesi. Bu kesin üvey babam Posedion'du. Emindim. Söylentiler belliydi. Sürekli melezleri korkutmaktan zevk alıyordu. Ama beni korkutması biraz zordu. Uzun zamandır melez kampındaydı. Buradaki garip canavarlar, at bedenli insan görünümlü garip şeler. Satirlerden söz etmiyorum bile. Posedion'u görmek pekte şaşırtmamıştı beni. Nede olsa üvey babamdı. Ve ona uyuz oluyordum. Hatta bir ara onunla savşmak bile aklımdan geçmişti. Bunun yerine kulübemizde onunla ilgili komik şeyler bulmuştuk. Ona yüzme öğretmek gibi şeyler mesela. Şuan bunu yapmak çok isterdim! Ukala bir tavırla söze girdim '' Merhaba Üvey babacığım.'' dedim. Koca hantal göbeği ile kılık değiştirme işinde pek iyi olmadığı çok açık belli oluyordu. Onu böyle görünce gülmememek için kendimi zor tutuyordum neredeyse. Onu tanayınca kirli sakallarıyla gülümsemeye çalıştı. Neden bütün tanrı ve tanrıçalar melezlere karşı böyleydiler? Hep soğuklardır. '' Afferim ,Tamara.'' Belkide onu şimdi öldürmeliydim. Yada daha kötü şeyler..

Üvey Babama Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babama bir özür borçluyum...
» Babama veda etmeye gidiyorum
» Babama Olan Kızgınlığım ve Kötü Empusalar
» Üvey Babam Ve Ben
» Üvey Kardeş