Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üvey Babam Ve Ben

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Üvey Babam Ve Ben Empty
MesajKonu: Üvey Babam Ve Ben   Üvey Babam Ve Ben Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 2:10 am

Kulübede kitap okurken canım sıkılmıştı,Olimpos'a gidip annemi ziyaret etmek geldi aklıma.Ben de Arianna'yı alıp yola çıktım.Bir kaç dakika sonra Empire State Binası'nın önündeydim,asansöre binip altı yüzüncü kata çıtım ve annemin evine doğru yürümeye başladım.Eve yaklaşmıştım ki bir ses duydum.

"Hey!Ne işin var burada?"diye bağırdı ses.

Arkamı döndüm,bu üvey babam Savaş Tanrısı Ares'ti.Tanrı'ya yaklaşıp konuştum.

"Sayın Tanrım,ben Afrodit kızı AnnaLynne.Tanıştığımıza memnun oldum efendim."dedim.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Üvey Babam Ve Ben Empty
MesajKonu: Geri: Üvey Babam Ve Ben   Üvey Babam Ve Ben Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 3:16 am

"Sayın Tanrım,ben Afrodit kızı AnnaLynne.Tanıştığımıza memnun oldum efendim."

Hmm, Afrodit'in çocuklarından biri daha. Onlarla karşılaşmaktan hoşlanmıyordum ama yinede elimden bir şey gelmezdi. Kessin annesini aramaya gelmişti ve en son baktığımda burada değildi.

-Ben de tanıştığıma memnun oldum Annalyanne. Sanıyorum ki buraya annenle görüşmeye geldin ama o burada değil. Yani en son baktığımda burada değildi.

A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Üvey Babam Ve Ben Empty
MesajKonu: Geri: Üvey Babam Ve Ben   Üvey Babam Ve Ben Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:47 pm

"Ben de tanıştığıma memnun oldum Annalyanne. Sanıyorum ki buraya annenle görüşmeye geldin ama o burada değil. Yani en son baktığımda burada değildi."dedi üvey babam.Sonra etrafa bakındı annemin burada olmadığını anlamıştım.

"Şey,ben gideyim o zaman sayın Tanrım."dedim

"Annalynne,bekle biraz konuşalım.Annende gelir zaten az sonra"dedi bende üvey babamın dediğini yapıp orada bekledim.

Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Üvey Babam Ve Ben Empty
MesajKonu: Geri: Üvey Babam Ve Ben   Üvey Babam Ve Ben Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:22 pm

"Şey,ben gideyim o zaman sayın Tanrım."

"Annalynne,bekle biraz konuşalım.Annende gelir zaten az sonra."
Bunu söylemiştim çünkü Afrodit gideli epey oluyordu ve yakında gelirdi.
Bundan sonra uzun süren bir sessizlik oldu. Konuşacak bir konu bulamadım fakat sonra zaman geçsin diye ona kampta olan son olayları sordum.

-Anlat bakalım. Son günlerde kampta ilgi çekici olan olaylar yaşandı mı?

Üvey Babam Ve Ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üvey Kardeş
» Üvey anne özlemi.
» Babam Hermes
» Babam İle Tanışıyorum...
» Babam ile tanışma