Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.

3 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Empty
MesajKonu: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 4:41 am

'3 Melez yola çıkacak,
Kötülüğün gazabına uğrayacak.
Birisinin seçim yapma hakkı olacak,
Eğer seçimi karanlık olacaksa,
Hepsinin sonu ölüm olacak.'

Gözlerimi açtığımda, bir yelkenin içindeydim.Kendi kendime 'Tabi ya' dedim.2 gün önce kamptan yola çıkmıştık.Görevimiz, 'Kirkeyi yok etmekti'.Bana sorarsanız David'ı bu göreve göndermek tam bir delilikti.Kirke onu %100 hamster'a çevirecekti.Bizim ise beynimizi yıkayacaktı.Hemen etrafıma bakındım.Sofie, hemen yanımda uyuyordu.David'ın ise nerede olduğunu bilmiyordum.Yavaş yavaş ayağa kalktım.Uzakta bir karartı vardı.Kendime hakim olamadım.

"Kara!" diye bağırdım. "Geldik" Evet, K.K Kaplıcalarına gelmiştik.Ve içim içime sığmıyordu.Sofie olduğu yerde sıçradı.
"Sakin olsana"dedi sinirli sinirli.David ise motor dairesinden koşa koşa çıktı.Benim gördüğüm şeyi o da görmüş gibiydi.
"Evet,geldik"dedi.Sofie ise daha çok paniklemiş gibiydi.Ada, tropikal bir cennete benziyordu.Kıyılar teknelerle doluydu.
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:19 am

Motor dairesindeydim orda diğerlerinden uzak düşünüyordum.Orası onlar için o kadar tehlikeli değildi ama bana gelince Kirke erkeklerden nefret ediyordu bu yüzden bir hayvana dönüşmek istemiyordum.Bu en zor görevlerimden biri olucaktı.Aynı zamanda dikkat çekmemeliydik melez olduğumuz anlaşılmamalıydı umarım anlamazdı.Yukardan Hanna'nın seslerini duydum ''Kara'' diye bağırıyordu yukarı çıkarken de "Geldik" diye bağırmaya başlamıştı o telaşla yukarı çıkınca "Sakin olsana" dedim.Ama sadece korku ve heyecandan dolayı böyle demiştim.Sofie'de yattığı yerden kalkıp "Evet,geldik" diyordu.adayı gördüler ikiside tam olarak cidden büyülenmiş gibilerdi.Ama bana göre sıradan bir adaya benziyordu.Gemi adaya doğru yanaştı ve indik kapıda bir kadın vardı.''Merhaba ben Kirke.Hoşgeldiniz'' dedi.
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:46 am

Hanna, David ve ben bir geminin içindeydik. K.K. Kaplıcalarına doğru yol almaktaydık. Kirkeyi yok etmeye gidiyorduk. Ne kadar, çok zor bir görev olmasa bile hepimizin yüz ifadeleri ürktüğümüzü anlatıyordu. Hele David, Kirke'nin ona kötü şeyler yapma korkusuyla allak bullak olmuştu. David motor dairesindeydi. Bizde Hanna'yla birlikte yatıyorduk. En sonunda kara göründü. Hanna batan bir gemiden kurtulmuş gibi sevinçliydi. ''Kara!'' diye bağırırken fazlasıyla abartmıştı. Sonrasında ''Geldik.'' diye bağırması daha büyük bir dehşetti. Sanırım aramızda en mutlusu o olacak ki sevinebiliyordu. Bense sadece korkuyordum. Kehaneti düşünmekle meşguldüm. O seçim yapacak kişi kimdi acaba? David'de o sırada motor dairesinden çıktı. Gemi adaya yanaştı ve bizde sırayla indik. Hemen önümüzde bir kadın vardı. Kirke olarak tahmin ettiğim kadın konuşmaya başladı. ''Merhaba ben Kirke. Hoşgeldiniz.'' David hemen cevap verdi. ''Hoşbulduk.'' Bize iyi görünmeye çalışan bu kadının iyi biri olduğunu hiç sanmıyordum. Başımıza ne gelecek korkusuyla da hala ürpermiş durumdaydım.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 5:58 am

"Merhaba,Ben Kirke. Hoşgeldiniz." Kirke bizi gayet sıcakkanlı karşılamıştı.Aslında o güler yüzünün arkasında nasıl şeytanca planları vardı kim bilir.David "Hoşbulduk"dedi korkuyla.Melez olduğumuzu belli etmemeliydik.Eğer belli edersek David, ömrünün sonuna kadar hamster olurdu.Bizse, bu adaya tıkılıp kalırdık.Kirke:

"İlk defa mı geliyorsunuz?"dedi tek kaşını kaldırarak.Gözleri, hepimizin üstünden geçti.Bizi süzüyordu.Ancak gözleri David'ın üzerinde daha çok oyalandı.David'a pis bir bakış attıktan sonra Sofie'yle,bana bakıp gülümsedi.

"Evet,bu ilk gelişimiz"dedim.Sesime hakim olmaya çalışıyordum.Cebinden bir kağıt çıkardı.
"Mmm,Başlangıç olarak genç bayanlara bitki kürü..Ve tabi ki genç beyefendi için de bir şeyler düşünürüz."

"Ne?"dedim.Ama Kirke kağıda bir şeyler karalamakla meşguldu.Sofie'yle birbirimize baktık.Kirke bizi hiç umursamıyordu.

"İlk önce bir şeyler yemelisiniz,peşimden gelin"Elimiz mahkum peşinden gittik.David, oldukça endişeli görünüyordu.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 6:15 am

Burdaki yemeğin ben olmasından korkuyordum.Ama takip etmek zorundaydık.Korka korka yürüyordum titriyordum resmen ama sonra kadın melez olduğumuzu anlayabilir doğru yürü diye düşündüm.Sonunda bir kapının önüne geldik ve ''Buyrun içeri girin''. dedi.Girdik.İçerisi yemek doluydu.Oturmamızı işaret etti ve bizde masalara oturduk.Kirke ''Afiyet olsun''. dedi ve odadan çıktı.''Ne yapıcaz bu kadına karşı diye sordum. Biraz bekleyelim doğru zamanda saldırırız dedi sofie.Yemek yemeye başladılar ama ben iksir falan vardır diye düşündüm ilk ama kızlar da iyecekti bu yemekten o yüzden bir şey yapmış olamazdı.Yemeğimiz bittikten sonra Kirke tekrar geldi.''Yemeğiniz bittiyse sizinle ilgilenelim bakalım'' dedi.Bunu söylerken bana öyle bir baktı ki beni yok edicekmiş gibiydi.Mecbur onu takip ettik.Bir odanın önüne geldik ve ''Kızlar siz buraya giriyorsunuz'' dedi.''Peki ya ben''? diye sordum.''Burası kızların odası senin ki biraz daha ilerde sadece'' dedi.Kızlar içeri girmek zorunda kaldı bense hala onu takip ediyordum.Bir odanın önüne geldi ve içeri girdi bende onu takip ettim.''Evet çocuk sana gelince erkeklerden nefret ederim ve senin bir melez olduğunu biliyorum yani 2 kat nefret ediyorum senden'' dedi.Ben hemen rassilonu çıkarttım ve kılıç halini aldı.Nedense gülmeye başladı kirke ve bir şeyler mırıldanmaya başladı.mırıldanması bitince dev gibi olmuştu ama sonra anladım ki büyüyen o değil ben küçülmüştüm korktuğum başıma gelmişti.Beni kaldırdı ve''Seni iğrenç pis fare''dedi ve bir kafese koydu
Alicia Roxanne Wideen
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 7:17 am

Afiyetle yemek yemeye başlamıştık. Acaba içinde bir şey var mıdır diye düşünüyordum. Ancak çok acıkmıştım ve kendime engel olamadım. Kirke, David'i de daha ileride bir yere götürdü. David için endişeleniyordum. İnşallah başına bir şey gelmemiştir. Beni en çok korkutan şey de Kirke'nin bizim melez olduğumuzu anlamasıydı. Hanna'ya döndüm ve: ''Şey acaba, David iyi midir?'' Hanna: ''Yok ya ne olabilir ki? Yani Kirke bizim melez olduğumuzu anlamadığı sürece sorun yok.'' dedi. ''Ya anladıysa!'' dedim. Hanna sanki olayı çok abartıyormuşum gibi bana bakıyordu. ''Ay Sofie, çok fazla abartmıyor musun? Merak etme anlamamıştır.'' dedi. Hiç emin değildim. David için çok endişeleniyordum. ''Peki.'' dedim. Ancak içime doğmuştu ki hislerim beni yanıltmaz. David'in başı dertteydi. Hanna'ya aldırmadan ayağa kalktım. Hanna daha bir şey diyemeden doğru direk odadan çıktım ve yürümeye başladım. Sanırım Hanna'da peşimden geliyordu. Sesler gelen bir oda vardı ve direk oraya girdim. Karşımda Kirke ve hemen aşağıda küçük bir cam fanus içinde bir fare vardı. Bu farenin David olduğuna adım gibi emindim. Kendime hakim olamadan: ''Aman Tanrım! Sen David'e ne yaptın?'' dedim. Kirke hemen cevap verdi. ''Sizi küçük pis melezler. Siz benim kaplıcalarımda ne arıyorsunuz?'' dedi. Kendimi çok ama çok kötü hissediyordum. Ne yapabilirim derken Kirke, Hanna'ya döndü ve onunla konuşmaya başladı.

Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 7:35 am

Sofie apar topar yemek yediğimiz odadan çıkınca bende peşinden gitmek zorunda kaldım.Yanından geçtiğimiz bir odadan sesler geliyordu.Kirke'nin sesi olduğuna emindim.Hemen odaya daldık.Kirkenin önünde bir kafes vardı.Ve kafesin içinde küçük bir hamster vardı.Sanırım bu David'dı.Kendi kendime 'Aman Tanrım'dedim.Sofie ise ağladı ağlayacaktı.

''Aman Tanrım! Sen David'e ne yaptın?''dedi hıçkırarak.Kirke ise Sofie'ye tiksinir gibi baktı ve ''Sizi küçük pis melezler! Siz benim kaplıcalarımda ne arıyorsunuz?" dedi.Aslında cevap vermek istiyordum ama ağzımı hareket ettiremiyordum sanki.Kirke uzun süre Sofie'ye baktıktan sonra bana döndü yüzü birden yumuşadı ve ilk geldiğimizde ki gibi sevecen haline döndü.

"Ah.tatlı şey seni.Pis melezler derken bunların ikisini kastetmiştim.Sen pek de melez sayılmazsın değil mi? Hera öz annen değil" Başımı sallamakla yetindim.Konuşmaya devam etti."Onlar bizi dışladılar Hanna.Seni babandan kopardılar." Aslında haklıydı.Hera benim öz annem falan değildi.Melez de sayılmazdım.Ama beni babamdan almışlardı.Kirke hala bana bakıyordu. "Bak,düşününce haklı olduğumu görüyorsun canım"
Sofie ise endişeyle bir bana bir Kirke'ye bakıyordu.Sonunda dayanamayıp:

"Beynini yıkıyor Hanna,Kendine gel"diye bağırdı.
Alicia Roxanne Wideen
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.   Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:46 am

Gerçekten çok kötüydüm. David yerde bir fanus içindeydi. Kirke de Hanna'nın aklını karıştırmakla meşguldü. Bu Kirke ne yaptığını sanıyordu. Kafayı yemek üzereydim.''Beynini yıkıyor Hanna, kendine gel!'' diye bağırdım. Hanna nasıl her şeyin farkında değildi? Kirke onu kandırıyordu. Hanna'yla Kirke hala konuşuyorlardı. Kirke onun gerçek bir melez olmadığını söylesede Hanna gerçek bir melez sayılırdı. ''Hannaa!'' diye bağırdım. ''Kendine gel, lütfen!'' Hanna her şeyin yeni farkına varmış gibi: ''Seni dinlemeyeceğim Kirke. Sofie üzgünüm, ben ne diyeceğimi bilemedim, bir an için ona inandım.'' dedi. Aynen öyleydi. Bu pis ucube Hanna'yı kandırmaya çalışmış fakat kandıramamıştı. Hala gözlerim David'e çevriliydi. Kim bilir ne haldeydi. Kirke hala Hanna'ya bir şeyler sölüyordu. ''Ah Hanna, ne kadar da safsın. Seni kandırıyorlar ve sen onlara inanıyorsun öyle mi?'' Hanna'da çok kötü gözüküyordu. ''Be-ben bir melez değilim ama sa-sana inanmakta istemiyorum.'' Kirke hala çılgın planlar peşindeydi. ''Hah, inanmayıp da ne yapmayı planlıyorsun küçük şeytan?'' Kirke kendini ele vermişti. Hanna hemen karşılık verdi. ''Ben sana inanmıyorum, Sofie hadi hemen kurtulalım bu cadıdan.'' O arada bende kılıcıma doğru uzandım. Ne yapacağımı, nasıl yapacağımı hiç bilmiyordum. Sonra Hanna'ya döndüm: ''Hanna, David'i eline alır mısın?'' dedim. Hanna David'in olduğu fanusa eğilirken ben de kılıcımı çıkardım. Kirke'ye saldırdım. Çok güçlüydü. Hamlelerimi rahatlıkla savuruyordu. En sonunda boş anına denk geldim. Savurduğum kılıçla hafif bir yara alan Kirke yere yığıldı. Bir süre hareket edemeyecek gibiydi. Hemen yerden David'in kılıcını aldım. Şu an için kalem şeklindeydi. Sonra hemen ben, Hanna ve minik faremiz Davidle oradan çıktık, gemiye doğru koşmaya başladık. Uff, çok yorulmuştum. Kollarım ağrıyordu. İnşallah Melez Kampı'na gidince David düzelirdi.
-RP Bitmiştir-

Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa'yı İkna Etmeye Çalışıyoruz
» Kardeşimle Kardeşimi Haklamaya Gidiyoruz
» New York'a Gidiyoruz...
» Sualtı Krallığına gidiyoruz!
» Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)