Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)

2 posters
YazarMesaj
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1) Empty
MesajKonu: Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)   Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1) Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 10:11 pm

Bugün uyandığımda bir şeyler olacağını hissetmiştim. İçimde bir sıkıntı vardı, maceraya çıkmak istiyordum. Bu yüzden de Kamp'ta dolaşırken sürekli tetikteydim. Onlarca defa Büyük Ev'in önünden geçtim, belki Athena'yı görürüm diye. Yemek Gazinosu'nda diğer kulübelerdeki melezleri dinledim ama nafile. Artık ümidim kalmadığı halde yine Büyük Ev'in önünden geçiyordum ki gözüme bir kalabalık takıldı. Üç beş kişi bir yerde toplanmış konuşuyorlardı. Aralarında Amphitrite kulübesinden arkadaşım Judy'yi gördüm ve yanına gittim. Gergin bir hava vardı sanırım, çünkü birkaç kişinin yumrukları sıkılıydı. "Hey Judy, neler oluyor burada?" dedim. Judy geldiğimi görmemiş olacak ki önce şaşırdı. Sonra da "Athena bir görev için iki meleze ihtiyaç duyduğunu söyledi. Tabi haliyle herkes katılmak istiyor." dedi. Bunun üzerine ben de tartışmaya katıldım ve bütün gün özlemini çektiğim macera için direnmeye başladım. O sırada Büyük Ev'in kapısı açıldı ve Athena çıkıp "Bu gürültü de ne böyle?" deyince herkes sustu. Bunun üzerine Athena görevi açıklamaya başladı.
Myra
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Myra

MesajKonu: Geri: Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)   Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1) Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 9:07 am

Dört gözle beklediğim ilahi varlık, Bilgelik Tanrıçası Yüce Athena sonunda melezlerin huzuruna teşrif ettiğinde hepimizi büyük bir heyecan sarmıştı. Kampta tanıdığım sayılı melezlerden olan Teo'nun yanında duruyordum, doğrusu bu maceraya çıkmak gerçekten çok istiyordum ama kamptaki altı yüz melezden seçilecek iki kişiden biri olma ihtimalim de çok düşüktü. Kısacık boyumla ayaklarımın üzerine basarak Athena'yı görmeye çalışıyordum. Elini kaldırdı, birden bütün kamp sustu. Onun bu otoritesine hayran kalmıştım doğrusu, tanrıça bile olsa bu melezleri susturmanın zor olabileceğini düşünüyordum, bir el hareketinden daha zor en azından. "Siz gürültücü melezler, iki dakika bekleseniz olmuyor değil mi?" dedi elini tereddütlü bir şekilde indirirken. Kıvırcık kahverengi saçları, her zamanki gibi zekasına paralel olarak ışıldıyordu. Dimdik bir duruşu vardı, burnu havadaydı ama bence bunu hakkeden tek kişiydi. Boğazını temizledikten sonra insanı dinleten sesiyle konuşmaya başladı. "Çoxuklar iki meleze ihtiyacım var ve bunun için seçme yapmam gerekiyor. Birkaç bölümden oluşan yarış sonucunda görevi alacak melezlere şimdiden başarılar. Şimdi görevi isteyen melezler, cirit sahasına, orada size gerekli açıklamayı yapacaklar." dedi Büyük Ev'e başını iki yana sallayarak girerken. Teo'yla beraber cirit sahasına doğru ilerlemeye başladık. Ne yapmam gerektiğini gerçekten merak ediyordum.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)   Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1) Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:16 am

Cirit Sahası'na ilk girdiğimizde çalışan melezler afalladı. Çünkü böyle kalabalık bir grubun antrentman yapacak olması onları şaşırtmıştı. Sonra içlerinden biri "Hey neler oluyor burada? Bu kadar kişi buraya sığamaz. Birkaç kişinin gitmesi gerek." dedi. Bizim gruptan biriyse ona açıklama yapmaya başladı. "Athena bir görev için iki melez seçiyor. Yani şu an burası bizim, en iyisi siz gidin." dedi. Karşı taraftaki çocuk korkmuş gibi yaptı ve diğerinin üstüne yürüdü. O sırada biri "Burada neler oluyor? Siz melezler bazen ebeveynlerinize çok benziyorsunuz. Beş dakika yalnız bırakıyorum, hemen kavga başlıyor." diye bağırdı. Tabi ki bu Athena'ydı ve hepimizin olduğumuz yerde kalmasına neden olmuştu. Daha sonra gidip kavga eden melezleri ayırdı ve bizim gruptaki meleze "Evet ilk elenen adayımızı da bulmuş olduk. Madem kavga çıkarmaya bu kadar meraklısın, başka bir yere gitsen iyi olur." dedi. Sonra da bize döndü ve gözlerimizdeki korkuyu görüp gülümsemeye başladı. "Başka gitmek isteyen var mı? Yok sanırım. Pekala, sizlere açıklama yapmam gerekecek şimdi." dedi ve konuşmasına başlamak için sesini yükseltti.

Poseidon'a Bakmaya Gidiyoruz (73/1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York'a Gidiyoruz...
» Kirke'yi yok etmeye gidiyoruz.
» Veee Okula Gidiyoruz
» Sualtı Krallığına gidiyoruz!
» Sevgilimle Köpek Edinmeye Gidiyoruz!