Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kampta ilk günüm

YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Kampta ilk günüm  Empty
MesajKonu: Kampta ilk günüm    Kampta ilk günüm  Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 7:17 pm

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Serbest (istediğin herkesi davet edebilirsin.)

Elimde eşyalarım,sakince Demeter kulubesine doğru yürüdüm. Her yanında çiçekler olan çok güzel bir kulubeydi.Başımla öten kuşlara selam verdikten sonra yavaşça kapıyı tıklattım. Kimse cevap vermeyince içeri girdim.İçerisi de dışarısı gibi tahtaydı ve her yerden bitkiler sallanıyordu. Eşyalarımı bıraktıktan sonra , üzerinde ya da çevresinde eşya olmayan ranzaya doğru gittim ve alt kata yerleştim.
Offf!Bir de eşyalarımı yerleştirmem gerek! diye düşündüm. Onları bırakıp biraz hava almaya karar verdim. Ormana doğru gittim.Bazen birden çıkan orman perileri biraz korkutsada iyi bir dinlenmeydi.
Çıkan orman perileri bana el sallıyor ve gülümsüyordu. Bunda biraz annem Demeterin de etkisi olduğunu düşündüm.

O an yanıma birisi geldi ve şöyle dedi:

''Hey,sen niye burdasın?'' Bir an kötü ve yasak birşey yaptığımı sandım. ''Buraya gelip bizimle takılsana.''

O zaman çok mutlu olmuştum.Çocuk çok konuşkandı ve arkadaşlarının yanına gelene kadar konuştu.Sonra arkadaşlarına bir selam verip bana kampı tanıtmaya başladı.

''İşte burası amfitiyatro,burası Cirit sahası,şurda da Mutfak var...''

Akşama kadar gezdik ve konuştuk.Birden bir boru öttü.

''Haydi gel,sıraya geç!'' dedi.

Bende Demeter kulubesinin olduğu yere geçtim.Bizi yemek yenilecek yere götürürlerken aklıma birşey geldi.

''Heyy,senin adın ne?''

Çocuk sadece sırıtmakla yetindi ve yolumuza devam ettik.

Kampta ilk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kampta ilk günüm :)
» Kampta İlk Günüm
» Kampta İlk Gün.
» Kampta İlk Gün
» Kampta ilk gün