Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kampta İlk Gün.

YazarMesaj
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

Kampta İlk Gün. Empty
MesajKonu: Kampta İlk Gün.   Kampta İlk Gün. Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 8:19 am

Daha kampa yeni gelmiştim ve Afrodit kızı olduğumu öğrenmiştim.Güzller güzeli Afrodit.Klübeme doğru yol almaya başladım kapıyı açtığımda içerisi çok güzel kokuyordu.Menekşe,gül ve bilmediğim bir kaç çiçeğin özünden yapılmış oğal bir parfüm kokusu.İçeriye baktığımda şık görnümlü kızla ve erkekler vardı.Herkes kendi boy aynasında kendine bakıyor saçlarını tarıyorlardı.O kadar güzellerdiki.Kendimi küçk görmemiliyim tabi nede olsa bende bir Afrodit kızıyım.Ama biraz daha bakım yapmaktan zarar çıkmazdı.Boş bir yatak aradı gözlerim.Boş bi yatak görünce oranın benim olduğunu anladım ve bavulumu açtım içinden tarakğımı,tokamı ve makyaj aletlerimi çıkardım.Onlar neler yapıyorlarsa taklit etmeye çalıştım süslendm.Saatlerce aynanın başında süslenmiş olabilirdim.Sonra yorgun düştüm ama onlara bakınca kıyafet seçiyorlardı.Bazıları ise girmişlerdi.Büyük ihtimalle alış-verişe diye düşndüm.İlk günüm böğle geçti..

RP SONU.

Kampta İlk Gün.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kampta İlk Gün
» Kampta İlk Gün.
» Kampta ilk gün
» Kampta ilk günüm :)
» Kampta İlk Günüm