Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kampta ilk günüm :)

YazarMesaj
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

Kampta ilk günüm :) Empty
MesajKonu: Kampta ilk günüm :)   Kampta ilk günüm :) Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:15 am

Biraz önce tüm klübelerle tanışmıştım ve ortalarda dolanıyordum.Birden voleybol sahasını gördüm takım kuruyorlardı.1 kişi eksikti.Bende gidip:

- Bende oynayabilirmiyim dedim.Herkes 'evet tabiiki oynayabilirsin' diye cevap verdi.Oyuna katıldım, voleybol oynamayı biliyordum babamla bazen birlikte oynardık.Okulda da arkadaşlarımla oynardım.Maç bitti ve biz kazandık.Karşı takımı tebrik ettik ve arkadaşım Michael ile dolaşmaya başladık.Yüzünde çok mutlu bir ifade vardı.Sanki bütün gün en sevdiği şeyleri yapmıştı.Ona Arena'ya gideceğimi söyledim.Oda benimle gelmek istedi.Biraz alıştırma yaptıktan sonra Michael bana:

-Sanırım bugün formundasın ve kendini geliştirmişsin, dedi ve ona hafifçe gülümsedim.

Arena'da harcadığım zamanın farkında değildim.Hemen Michael ile vedalaştık ve duş almaya gittim.Duştan sonra klübeme gittim ve üstüme giyecek bir şeyler aradım.Üstümüde giydikten sonra yemek yemeye gittim.Yemekte babam Zeus'a adak sundum.Ardından yemeye koyuldum.Karşımda en sevdiğim yemekler vardı.Etler mi desem, tavuklar mı desem, patates kızartması mı desem sevdiğim her şey vardı.Yemekten sonra Kamp Ateşi'nin başına toplandık.Gün içinde yorulanlar ve yemeklerini biraz fazla yiyenler klübelerine uyumaya gittiler.Bende kamp ateşinin başında biraz oturduktan sonra klübeme doğru yola koyuldum.Klübeme vardığımda kendimi hemen yatağımın üstüne attım ve o anda bugün nasılda yorulduğumu hissettim.Biraz düşündümde bu kamp çok hoşuma gitmeye başlamıştı.Belki görevlere filan çıkacaktım ama şu anki halimden memnundum...

cheers Very Happy cyclops flower lol! king farao rendeer geek jocolor queen cherry scratch albino sunny Basketball drunken bom cheers pig

Kampta ilk günüm :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kampta ilk günüm
» Kampta İlk Günüm
» Kampta İlk Gün.
» Kampta ilk gün akşamı
» Kampta ilk gün