Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Rp'si - 5

2 posters
YazarMesaj
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Temizlik Rp'si - 5 Empty
MesajKonu: Temizlik Rp'si - 5   Temizlik Rp'si - 5 Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 6:48 am

15- Kulübeni temizleme rp'si yaz.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Cornelia Scarlett

Kampa geleli üç gün olmuştu ama hala kıyafetlerimi yerlerine yerleştirmemiştim. Kardeşim Rose beni plaja çağırmıştı ama onun yanına gitmek yerine ona sürpriz yapmak istedim. Kulübemiz baya bir kirliydi. Bütün eşyalar etraftaydı. Bu kadar dağıtmak istemesekte benim gelişim ve yatağımın açılması yüzünden baya bi etrafı dağıtmıştık. Eşyalarımı dizmeyi biraz erteleyerek öncelikle odayı toplamaya karar verdim. İlk önce dolaplara bakarak temizlik malzemelerini aradım. Bütün temizlik malzemelerini çıkarttıktan sonra kullanacağım malzemeleri hazırlayıp bir köşeye bıraktım.

İlk önce kulübenin camındaki perdeleri ve yataktaki çarşafları çıkarttım. Onları yıkamak için makinaya attıktan sonra yeni, temiz olan beyaz ve mavi rengindeki örtüleri yataklara serdim. Yataklarla işim bitince ilk önce kilimi dışarı da bir güzel silktim. Ardından kilimi bir köşeye bırakıp önce yerleri süpürdüm ve ardındanda güzel kokan parfümlü deterjan ile sildim. Yerlerin kuruması için bir süre bekledikten sonra kilimi tekrar yere serdim ve toz almak için bir köşeye bıraktığım malzemelerden bir ıslak bir tane de kuru bir bez aldım. Öncelikle duvarda olan televizyonun tozunu aldım. Ardından Rose'un süs eşyalarını ve eşyaların durduğu sehpayı silip yerlerine güzelce yerleştirdim.

Toz alma işim bittiği sırada makinada ki perdelerin ve örtülerinde yıkandığını gördüm ve onları kuruması için içerideki askılara serdim. Dolaptan yeni bir perde çıkardım. Çarşaflara uygun olması için aralarında hafif mavi renkleri olan bir perde seçtim ve yerlerine taktım. Ardından Rose'nin dolapta benim için ayırdığı bölümün içinin tozunu aldım ve bavulumdaki kıyafetlerimi düzgünce katlayarak yerlerine yerleştirdim. Sonunda dolaptaki işim bitmişti ki Rose'un dolabının nasıl olduğunu merak edip onun dolabına da baktım. Onun dolabı da tam tahmin ettiğim gibi çok dağınıktı. Rose'un dolabındaki bütün kıyafetleri yatağa koyup önce dolabının içinin tozunu aldım. Ardından bütün kıyafetlerini katlayıp yerlerine yerleştirdim. Dolapları yerleştirme işim bittiğinde bende bitmiştim. En az bir saat kıyafetlerle uğraşmıştım ve bu kadar işten sonra yorulmuştum. Ama duramazdım. Kardeşime sürpriz yaptığım için her şeyin tam olmasını istiyordum. Önce ortada duran bavulumu müsait olan bir köşeye çektim. Ardından kullandığım malzemeleri tekrar yıkadım ve yerlerine koydum. Sonra kuruması için bıraktığım kıyafetler aklıma geldi ve onlara kontrol ettim. Kuruduklarını fark edince onları ortalıktan kaldırıp çekmecelerine yerleştirdim.

Çamaşırlarla da işim bitince Rose'un yatağının baş ucundaki panoyu düzenledim. Kağıtları düzgünce asarak güzel görünmesini sağladım. Pano düzenleme işim bitince de kulübeye baktım. Gerçekten çok temiz olmuştu. Eksik kalan hiç bir şeyin olmadığına karar verince içim rahatladı. Ablamın bu odayı görünce netepki vereceğini merak ettiğim için onun gelmesini beklemek istiyordum ama çokuykum vardı ve uykuya dayanamayarak yatağıma uzandım. Bir iki dakika içinde de huzurlu bir şekilde uykuya daldım..
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Temizlik Rp'si - 5 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 5   Temizlik Rp'si - 5 Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:01 pm

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Temizlik Rp'si - 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik Rp'si - 3
» Temizlik Rp'si - 8
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Temizlik 11
» İlk Gün | Temizlik 15.