Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lord'dan Teklif

2 posters
YazarMesaj
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Lord'dan Teklif Empty
MesajKonu: Lord'dan Teklif   Lord'dan Teklif Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:24 am

Annemin son anda değişen emirleri ile kampa dönmek yerine annemin Tartarus’taki şatosuna gitmiştim. Artık onunla kalacaktım bir süre. Üzerime geçirttiği siyah renkli bir tür üniforma beni rahatsız etse de çok takmıyordum. Sonuçta amirali olmuştum. Disiplin önemlidir değil mi? Orta çağa ile zamanımız arasında gidip gelen oldukça şık bir şey olduğunu kabul etmem gerekiyordu.

Yanıma gelen sis parçası ile annemin beni çağırdığını anladım. Yanına gittiğimde her zaman yaptığım gibi diz çöktüm ve önünde saygıyla eğildim. “Konuklarımızı karşılamanı istiyorum Thenoma.” Başımı tamam anlamında salladım. Şatonun çıkışına gittim. Konuğun kim olduğunu merak ediyordum doğrusu. Her ihtimale karşı dört tane ruh emiciyi kolyemden çıkardım. Annemin sesindeki rahatsızlığın farkındaydım.

Gördüğüm manzara ise beni hiç şaşırtmamıştı. Ruh emicilerim tanımış olmalı ki ilk başta üzerine atlamaya çalıştılar ama benim işaretimle durdular. Keskin bir ses tonuyla konuşmaya başladım. “Ne yüzle buraya geliyorsun? Yoksa hala dersini almadın mı? Ya da en önemlisi annemden af dilemeye mi geldin?” Küstah bir tavırla konuştu. “Af dilemeye falan gelmedim. Lordumun anneme bir mesajı var.” Tek kaşımı havaya kaldırıp onu iyice süzdüm. Yanında kaslı bir titan vardı. Bir yerlerden tanıdık geliyordu. Ama şimdi çıkaramamıştım. Neyin peşindeydi bu? “Demek ihanet etmene rağmen hala annem diye bahsedebiliyorsun ha?” Annemin sesi zihnime girmese ruh emicilerimi çoktan üstüne salmıştım. “Bırak girsinler.” Soğuk ve mesafeli tavırlarımı kesmeden “Beni takip et. Annem seni dinlemeyi tercih ediyor.” Yüzünde beliren pis sırıtmadan tiksinerek arkama döndüm ve hızla ilerlemeye başladım.

Büyük siyah renkli kapılara çıkan koridora geldiğimizde annemin huzursuzluğunu gayet kolay bir şekilde hissediyordum. Büyük siyah kapıları açtım. Önden girdim ve her zamanki gibi annemin önünde saygıyla eğildim. Sonra annemin yanında ayakta durdum. Lordundan mesaj getirdiğini söylemişti. Mesaj ne olabilirdi ki? Bana katıl falan olmalıydı herhalde. Annemin işine yaramayacak bir şeydi bu. Onun hedefi Olimpos’tu. Yinede annemle birlikte onu dinlemeyi tercih ettim.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Lord'dan Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Lord'dan Teklif   Lord'dan Teklif Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 7:44 am

Yanımda Prometheus'la beraber annemin şatosuna gittik.Lordum Kronos'un bir mesajı vardı.Gittiğimde kardeşim beni karşıladı(tam manada değil)bana pis pis baktı ve:
Ne yüzle buraya geliyorsun? Yoksa hala dersini almadın mı? Ya da en önemlisi annemden af dilemeye mi geldin?
“Af dilemeye falan gelmedim. Lordumun anneme bir mesajı var.
“Demek ihanet etmene rağmen hala annem diye bahsedebiliyorsun ha?
Beni takip et. Annem seni dinlemeyi tercih ediyor.

Ve bizi şatoya götürdü.Koridarlardan geçiyorduk.En sonda bir kapıyı geçtik ve annem Nyks'ın tahtına geldik.Kardeşim anneme revarans yaparak yanına gitti.

Selam size tanrıça Nyks!Size Kronos'dan antlaşma getirdik.
Ve Prometheus konuşmaya başladı:
Titan Kronos size müttefik çağrısında bulunuyor.Sizden Melez Kampı için yardım istiyor.Bunun karşılığında sizin istediğiniz konuda yardım edecek.
Nyks düşüncelere daldı.Thenoma da öyle.Ve tanrıça cevap verdi:
Bir şartla!Titan Kronos bizi sırtımızdan bıçaklamıyacak.
Styks Nehri üzerine yemin ederimki sizi ihanet etmeyecek.
O zaman kabul ediyorum.
Bir müttefik daha katılmıştı.Ordumuz her geçen gün artıyordu.İstediğimiz olmuştu.
Gece tanrıçasına revarans yapıp şatodan ayrıldık.Titan Kronos'a iyi haberi vermek üzere yola çıktık...

Lord'dan Teklif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Bir Teklif mi?
» Teklif
» Büyük Teklif
» amfitiyatroda teklif
» Deniz Kızına Teklif