Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük Teklif

2 posters
YazarMesaj
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:40 am

Bugün büyük bir gün. Hayatımın en önemli günlerinden biri olacaktı belki de. Sonuçta uzun zamandır görmediğim Afroditimle ay ışığı altında Long Island Kıyısı'nda yürüyecektik. Bense bundan yararlanıp uzun zamandır ona söyleyemediğim şeyleri söylemeyi istiyordum.

Saatler geçmek bilmiyordu ama sonunda o saatler geldi. Kampın ortasında Afrodit'in gelmesini bekliyordum. Sonunda onun arkamda olduğunu hissettim. Arkamı döndüğümde bana gülerek bakan Afrodit'i gördüm. Onu çok özlemiştim fakat şu an için içimde ona sarılmak ve onu öpmek isteyen tüm duygularımı bastırdım. Sonuçta kampın ortasındaydık. Yine de kendimi tutamadım ve ona sarıldım. Daha sonra ona sarılırken etrafı da inceledim. Garip, kimse yoktu? Bu iyi bir şeydi sonuçta kimse bizi görmüyordu. Daha sonra sarılmayı bıraktım ve elinden tutup yavaşça Long Island Kıyısı'na doğru yürümeye başladık...
Afrodit.

Afrodit.

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:57 am

Onu özlemiştim ama melez aşıklar gibi boynuna atlamalıydım.Elini tuttum ve gülümsedim. İçimdeki garip bastırılmıyordu.Aşk mıydı yoksa başka bir şeymi anlayamadım.
"Ares neden bu kadar gerginsin.Elim ağrımaya başladı sıkma istersen"dedim.
Gülümsedi ve gevşetti.
Ah onu seviyordum.Hemde çok.Bir savaş tanrısına nasıl Afrodit aşık olur demeyin. Oluyor.Aşklarım arasında ayrım yapamam önemli olan aşkı sürdürebilmektir.Ne Hepaistos ne Hermes ne Diyoinisos ne başka bir tanrı ben Aresi seviyordum.
O ise beni hep ve herşeye rağmen seviyordu.O benimdi bende onun.Gözlerime bakıyordu. Gülümseyim ona yaklaştım.İşte benim aşık olduğu tanrı karşımdaydı...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:04 am

(Bekleyemedim kusura bakmayın. Smile )

"Ares, neden bu kadar gerginsin? Elim ağrımaya başladı, sıkma istersen." demesiyle hemen elini bıraktım. Onun canını yakmayı gerçekten istemezdim. Kısa bir yürüyüşten sonra Long Island Kıyısı'na geldik. Birilerinin bizi izlediğini hissediyordum ama etrafa baktığımda kimseyi göremiyordum. Sanırım boşuna endişeleniyordum. Etrafta kimse yoktu. Afrodit sık sık etrafı kolaçan etmemden rahatsız olmuş olacak ki omzuma doğru sarıldı. Ben de ona sarıldım ve yürümeye devam ettik. Daha sonra ileride düzgün bir kaya vardı. Oraya oturduk ve ay ışığının su üzerindeki yansımasını izlemeye başladık. Başını omzuma koymuştu. Bu arada yüzünü inceledim. Ay ışığında güzel yüzü daha da güzel oluyordu. Onu gerçekten seviyordum ve onun için her şeyi yapabilirdim...
Afrodit.

Afrodit.

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:18 am

"Eee Ares beni sadec özlediğinden mi buraya çağırdın yoksa özel bir nedeni var mı?"
dedim ve gülümsedim.
Bana bakıyordu sadece ayçiçeğinin güneşe baktığı gibi...Ona yaklaştım ve daha fazla sokuldum yanına.Bir şey diyecekti ama neydi anlayamadım.Zaten perilerim bana bugün çok ilgi göstermiş ve süslemişlerdi.Garip.Neydi bu telaş.Hem genelde aşık melezler burada olurdu onlar neredeler....
"Ares ne oluyor burda minik bir açıklama bekliyorum"
dedim
Artık sabrım taşıyordu.Ayağı kalktım Ares elimden tuttu...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:50 am

"Ares ne oluyor burda minik bir açıklama bekliyorum" dedi ve ayağa kalktı. Hayır! Gidemezdi! Yani, henüz... Elinden tuttum ve ''Uff bunu söylemek niye bu kadar zor?'' dedim. O ise ''Neyi söylemek bu kadar zor?'' dedi. Artık duramazdım, vakit yoktu. Söylemeliydim. Ayağa kalktım, elinden tuttum ve gözlerinin içine bakarak ''Bir tanem, Afroditim. Bunu sana çok uzun zamandır söylemek istiyordum fakat durumlar yüzünden söyleyemiyordum. Artık durum müsait olduğuna göre söyleyebilirim.'' Afrodit daha da çok sabırsızlandı. Eğer ilginç bir şey söylemezsem buradan gideceğine emindim. Fakat söyleyeceğim şeye o kadar çok güveniyordum ki bu konuda hiç endişelenmiyordum. Sonunda derin bir nefes aldım. ''Afrodit ben seni buraya epey ciddi bir nedenden dolayı çağırdım. Seni her şeyden çok sevdiğimi biliyorsun fakat bunu çok fazla kanıtlama şansım olmadı. Şu an bunu kanıtlıyorum. Afrodit, bi tanem benimle sonsuz bir mutluluğa evet der misin?'' dedim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. O ise çok şaşırmıştı. Cevabını sabırsızlıkla bekliyordum...
Afrodit.

Afrodit.

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:03 am

''Afrodit ben seni buraya epey ciddi bir nedenden dolayı çağırdım. Seni her şeyden çok sevdiğimi biliyorsun fakat bunu çok fazla kanıtlama şansım olmadı. Şu an bunu kanıtlıyorum. Afrodit, bi tanem benimle sonsuz bir mutluluğa evet der misin?''
Ve ardından muhteşem bir öpücük...Ne denebilirdi ki.O hayatımın aşkıydı.Heyecandan ne yapacağımı bilemedim.Gözlerine bakıp
"Seni seviyorum Ares...Evet hayatım evet sonsuz tane evet!!!!!!"dedim.Garip bir nara attı ve sarıldı.Bir ara felç oldum sandım.Ona baktım ve yaklaşıp ona sonsuzluğun aşkını sembolleyen öpücüğümü verdim.Uzun uzun öptüm onu.Sanki ilk kezmiş gibi.
Etrafa bakmak için durdum.Melez görcek halde değildim.
"Ares"dedim.
"Efendim?"dedi
"Eee başka planın var mı yoksa..."
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Büyük Teklif Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Teklif   Büyük Teklif Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:37 am

"Eee başka planın var mı? Yoksa..." Plan? Hazırlıksız yakalanmıştım, bu kadar çabuk evet demesini beklemiyordum. Bu yüzden tüm planlarım suya düşmüştü. Dürüst olmalıydım. ''Şey, aslında planım vardı ama şu an hepsi boş oldu. Yani özet olarak şu an için bir planım yok?'' O ise şaşırmış gözükmedi. Zaten benim bir planım olmayacağını biliyordu sanırım. ''Belki benim bir planım vardır?'' ''Planın nedir?'' ''Şimdi olmaz. Planımı Olimpos'da anlatırım artık.'' dedi. Hmm, ben sabredemezdim. ''Tamam o zaman, oraya gidelim madem de anlat planını.'' dedikten sonra ikimiz de Olimpos'a gittik...

RP BİTMİŞTİR!!!

Büyük Teklif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Bir Teklif mi?
» Teklif
» amfitiyatroda teklif
» Lord'dan Teklif
» Deniz Kızına Teklif