Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

amfitiyatroda teklif

2 posters
YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

amfitiyatroda teklif Empty
MesajKonu: amfitiyatroda teklif   amfitiyatroda teklif Icon_minitimeCuma Nis. 15, 2011 8:42 am

Sabah Rave ile kano gölünden sonra kulübede oturuyordum.Lucy summer gibi kızlar akşam amfitiyatrodan söz ediyordu.Oraya bir kaç kez gitmiştim oraya fazla gitmeyi sevmiyordum.Onun yerine kendi kendime dolaşıyordum.Ama bu akşam neler olucağı hakkında konuşuyorlardı ve kesinlikle ama kesinlikle istemeyerek kulak misafiri olmuştum.Tüm kampın çoğu orda olucakmış.Özellikle yeni gelenler işte burdan sonrası ilgimi çekmeye başladı.Demeter kızlarında yeni gelen bir kız vardı Sofie o gerçekten çok güzeldi ve ondan hoşlanmıştım görür görmez.Soramamıştım çünkü hem utanmıştım hemde mitchie'den sonra kulübe bana düşman sayılırdı.Onun da etkisi vardı ne yapıcaktım ki onu düşünmeye başladım.Akşam oraya gidebilirdim.Ama cidden utancımdan soramayabilirdim.Genede gitmeye karar verdim.Akşama hazırlandım ve kızlarla birlikte kulübeden ayrıldım.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akşam oraya vardığımda her tarafa baktım ama onu göremedim bir on beş dakka geçti ki ümitsizliğe katılıyordum.Ama ortam geçen gittiklerimden daha iyiydi.Sonra ise onun geldiğini gördüm gene çok güzeldi.Bu güzellik nasıldı ki hep güzel olabiliyordu geçip ateşin oraya oturdu.Gerçekten çok güzeldi akşam ama ben ona dikkat etmemiştim sırf Sofie'ye bakıyordum.Gece nerdeyse bitiyordu ki yerimden kalkıp yanına gittim ve ''Biraz konuşabilirmiyiz'' diye sordum.Diğer demeter çocukları neden çağırdığımı biliyormuş gibi haince bakıyorlardı.İyiki mitchie yoktu.Tam hayır deyiceklerdiki Sofie ''Tabi neden olmasın'' dedi.Ve yürümeye başladık.Biraz ileri gittik ki kimse yoktu ilerlerde çünkü herkes ordaydı yada kulübelerindelerdi ve harpyalardan dışarı çıkamıyorlardı.Biraz daha ileri gittik ve ben konuşmaya başladım
Alicia Roxanne Wideen
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Demeter'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Alicia Roxanne Wideen

MesajKonu: Geri: amfitiyatroda teklif   amfitiyatroda teklif Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:12 am

Akşam olmak üzereydi. Penceremin önündeki koltuğa oturmuş, bir yandan güneşin batışını seyrediyor, bir yandan da kardeşlerimin konuşmalarını dinliyordum. Hepsi hazırlanmışlardı ve amfitiyatroya gideceklerdi. Yorgun olduğumu düşünüp onlarla gitmeme kararı almıştım. Fakat şu dakikada fikrimi değiştirdim. Hemen dolabımın oraya gittim. Üstümü değiştirdim ardından aynanın karşısına geçtim, kendime bakındım, saçımı da yaptıktan sonra hızla merdivenlerden aşağı indim. ''Hey, bende geliyorum.'' dedim. Kardeşlerimin yüzüne büyük bir tebessüm yerleşti ve sonra hep birlikte kulübemizden çıktık. Dışarısı cıvıl cıvıldı. Herkes bir şeylerle meşguldü. Biz de amfitiyatronun yolunu tuttuk. Oraya vardığımızda ise bir kenara oturduk. Yavaş yavaş herkes geliyordu. Zaten havada kararmak üzereydi. Herkes kendi halinde takılırken bir çocuğun bu tarafa doğru bakmakta olduğunu fark ettim. Athena kulübesinden David'di. Onu pek tanımıyordum. Ancak doğruyu söylemek gerekirse yakışıklı çocuktu. Dikkatimi o yöne vermek istemiyordum. Başka şeylerle uğraşır gibi yaparken David'in bu tarafa doğru geldiğini fark ettim. Bakmamaya çalışıyordum ama hedef bendim. Bana doğru geliyordu. Sonunda geldi ve: ''Biraz konuşabilir miyiz?'' dedi. Kardeşlerimin hepsi bana dönmüş cevabımı bekliyorlardı. Gitmemi istemedikleri her hallerinden belliydi. Çünkü David, Mitchie'nin eski sevgilisiydi. Ama kararımı vermiştim. ''Tabi neden olmasın'' dedim ve ayağa kalktım. Biraz yürüdük. Kardeşlerimden ve yanı sıra herkesten uzaklaştığımız bir yerde David konuşmaya başladı. ''Sofie, ben sana bir şey sorucaktım.'' dedi. ''Tabii ki David sorabilirsin.'' dedim. David: ''Ben sana bir teklifte bulunacaktım. Acaba benimle çıkar mısın?'' Şok olmuştum diyebilirim. Hiç beklemiyordum. Ama her zaman olduğu gibi hislerimi dinlemek istiyordum ki bence de böyle olmalıydı. Şu an için kimse umrumda değil gibiydi. Kim ne derse desin ne önemi vardı ki... Kısık bir sesle, ''Evet.'' dedim. David son derece mutlu gözüküyordu. Kısa süre birbirimizin yüzüne baktık ve sonra amfitiyatroya doğru yürümeye başladık.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: amfitiyatroda teklif   amfitiyatroda teklif Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 12:21 am

Rp sonu

amfitiyatroda teklif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Bir Teklif mi?
» Teklif
» Lord'dan Teklif
» Büyük Teklif
» Deniz Kızına Teklif