Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemize sürpriz ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

Annemize sürpriz ziyaret Empty
MesajKonu: Annemize sürpriz ziyaret   Annemize sürpriz ziyaret Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:28 am

Gün çok güzel başlamıştı. Plajda gezinip kafamı dinliyordum.Herşey birden yanımda Alish'in belirmesiyle son buldu

-Dan annemizi ne zamandır ziyaret etmiyoruz bence sürpriz bir ziyaret yapalım ne dersin?
-Tamam ziyaret edelim ama...
-Evet devam et. Ama...
-Alish annemizi sürpriz ziyaret hakkında...
-Bir sorun olmaz sanırım.

Annemizi ziyaret etmeye karar verdik ama onu nerede bulacağımızı ikimizde bilmiyorduk. Aradan bir saat geçmişti tam vazgeçicektim ki annemizi poseidon ile tartışırken buduk. Hiç düşünmeden annemin yanına gittim. Poseidon bağırıyordu. Poseidonu hiç ummursamadan.

-Anne burada ne oluyor?

Poseidon bana ters bir bakış attı sonra bana bağırmaya başladı. Bağırırken sesi su altında konuşan daha doğrusu konuşmaya çalışan bir insanın sesi gibiydi sadece duyabiliyordum. Daha fazla dayanamayıp Poseidon'a

-Yeter!

Poseidon bana -Buna nasıl cür'et edersin der gibi bir bakış attı. Bir tanrıyla böyle konuşulmaması gerektiğini bende biliyorum ama annem söz konusu olunca her kim olursa olsun gözüm görmez. Birden Alish'in yanımda olmadığını farkettim. Etrafıma bakınca Alish'i gördüm. Plaj kenarında bize bakakalmış halde duruyordu.

-Hey Alish buraya gelde bana yardım et!

Bağırmamla rüyasından uyanmışçasına irkildi. Bir an ne yapacağını bilemedi sonra biraz toparlanıp yanıma koşmayı başardı.Ve nihayet bir kelime söyleyebildi.

-Ne yapıyorsunuz burda? Ne olduda tartışıyorsunuz?
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Annemize sürpriz ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Annemize sürpriz ziyaret   Annemize sürpriz ziyaret Icon_minitimePtsi Ağus. 15, 2011 3:04 am

Annemi görmeyi çok istiyordum.Kardeşim Dan'i bulup annemizi ziyarete gitmeye önerecektim.Kulübeden çıktım.Dan'in sahilde olduğunu düşünüyordum.Yanılmamıştım da oradaydı.Beni görünce nerden çıktın sen der gibi baktı.Onun tavrına aldırmadan konuya girdim.

-Dan annemizi ne zamandır ziyaret etmiyoruz bence sürpriz bir ziyaret yapalım ne dersin?
-Tamam ziyaret edelim ama...
-Evet devam et. Ama...
-Alish annemizi sürpriz ziyaret hakkında...
-Bir sorun olmaz sanırım.
Biraz uğraştıktan sonra Dan'i ziyaret için ikna ettim.Yada benle uğraşmak istemiyor da olabilirdi.
Artık tek sorun nereye gideceğimizi bilmiyor olmamızdı.Pes etmek üzereyken annemizi Poseidon ile tartışırken bulduk.Dan annemize doğru koşmaya başladı.Bense yerimde kalmıştım.Poseidon'un Dan'e bağırdığını gördüm.Dan'de ona bağırmıştı sanırım.Poseidon onu buharlaştıracakmış gibi bakıyordu.Dan etrafına bakınmaya başladı.Yanında olmadığımı fark etmişti.
''-Hey Alish buraya gelde bana yardım et!''diye seslendi.Koşarak yanlarına gittim.
-Ne yapıyorsunuz burda? Ne olduda tartışıyorsunuz?''diye sordum.Poseison sinirle bana baktı.''Sizin yüzünüzden lüzumsuz veletler''diye bağırdı.O anda susmalıydım ama dayanamayarak ''Sizin çocuklarınız ne oluyor''dedim.Bu hiç iyi bir cevap olmamıştı.

Annemize sürpriz ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenmedik sürpriz, bilinmedik kolye...
» Maya'yla beni bir sürpriz bekliyor.
» Sürpriz Doğum Günü Partisi
» Lucy'mize Sürpriz Doğum Günü Partisi !
» Ziyaret^^