Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziyaret^^

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Ziyaret^^     Empty
MesajKonu: Ziyaret^^    Ziyaret^^     Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:03 am

O gün her zamanki gibi evde sevgili kardeşim Selene ile beraber oturmuş,abur cubur yiyorduk.Ama Selene bir süre sonra kampı daha da keşfedeceğini,kampın içine ineceğini söyleyince ben de kabul ettim ve beraber kulübeden çıkacaktık.Ama tam o sırada karşıdan gelen Arthur'u gördüm ve bana kırgın olduğunu biliyordum.Onu kendime affettirmek isiyordum.Selene'den özür dileyerek kulübede oturmak istediğimi söyledim.O da beni anlayışla karşıladı ve kulübeden uzaklaştı.Ben de kulübesine girmek üzere olan Arthur'u çağırdım.

-Arthur!

Arthur beni takmıyordu.Ama ben kendimi affettirmek istiyordum.Bu yüzden tekrar bağırdım.

-Arthur özür dilerim.
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Ziyaret^^     Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret^^    Ziyaret^^     Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 9:19 am

Jac'i duymamazlıktan gelmeye çalışmak boşunaydı. En sonunda arkamı döndüm ve ona doğru yürümeye başladım. Ben hiçbir şey demeden ona bakarken o plajda olanlar için benden özür diliyordu. "Yeter Jac. o plajda neler oldu sana öyle hiçbir fikrim yok. Sanırım içtin ya da broşum yüzünden öyle oldu" dedim sakin ama mesafeli bir sesle. Perilerden biri böyle yapsa hemen özrünü kabul ederdim ama melezlerin yapmasına pek de alışık değildim. Broşu açıklama gereği duydum. "Annem vermişti. Taktığımda bana gerçekten aşık olan her kızın etkileneceğini söylemişti. Sen.. Sen sanırım bu yüzden öyle oldun." dedim. Her an önceki gibi davranmaya başlamasından korkarak. Onun ifadesi ise sadece pişman olduğunu gösteriyordu. Bu da benim biraz gerginliğimin azalmasına neden oldu.

Ziyaret^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rea'ya Ziyaret!
» Ziyaret
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret