Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk kez ziyaret...

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

İlk kez ziyaret... Empty
MesajKonu: İlk kez ziyaret...   İlk kez ziyaret... Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:15 am

Tyl kulübemizden gittiğinden beri onu çok özlüyordum.Çünkü Jimmy'ye krem şanti döktüğümde kimse bana aferin demiyor aksine kızıyorlardı.Yani o yokken kulübenin hiç bir anlamı yoktu.Ama bugün onun kulübesini ziyarete gidecektim.Sabah kalktığımda hemen üstümü giyindim ve kulübeye doğr gitmeye başladım.Yolda geçerken bir kaç melez ile selamlaştım.Artius ile biraz ayak üstüv konuştuk ve böyle derken Amphitrite kulübesine gelmiştim.Kapıyı Tamara açtı.Ben ona sadece soğuk bir Merhaba demiştim.Çünkü ben onu görmüş fakat tanışmamıştım.Her neyse Tamara'ya ``Tyl nerede?´´diye sordum.Tamara da bana ``O kötü şakadan sonra senin yüzüne bakacağından şüpheliyim!´´dedi.Sinirlenmiştim ve o sırada odadan bağırışmalarımızı duyan Tyl çıktı.Bana dönerek ``Juju!!hoşgeldin´!´´dedi ve beni kucakladı bende onu kucakladım ve ``Tyl!seni çok özledim kulübemize geri dönnn!´´[color:3ed7= white]dedim ve ağlamaklı şekil verdim yüzüme.Tyl kolunu omzuma doladı ve Olmaz Juju ben artık bu kulübedeyim lütfen beni anla senn Artemis kulübesine gittiğinde ben sana bböyle yapmamıştım ama![color=blue]dedi.Haklıydı.Sonra Tamara geldi ve bana ``Boşuna uğraşma kızım o artık bizim kardeşimiz Very Happydedi.Benim sinirlendiğimi gören Tyl bir şeyler demek için ağzını açtı...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

İlk kez ziyaret... Empty
MesajKonu: Geri: İlk kez ziyaret...   İlk kez ziyaret... Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:04 am

Sabahın erken saatlerinde Artemis kulübesine yardım etmek için onların kulübesine gittim. Yay-ok takımı yapmamı istemişlerdi. Tam onların istediği gibi takım yaptım. Bütün avcılar çok beğendi. İşim bitince kulübelerinden çıktım. Etrafıma bakındığımda Juliet'i Amphitrite kulübesine girerken gördüm. Aklıma ilk Tyl geldi. Onla konuşmak için girmiş olmalıydı. Ben de Tyl'la konuşmak istiyordum. Onu çok özlemiştim. Amphitrite kulübesine gidip içeri girdim. Tyl beni görünce bana sarıldı. Ben de ona sarıldım. Juliet'te çok memnun olmuştu ama sanki ben gelmeden önce tatsız bir şeyler yaşanmıştı. Nedenini bilmiyordum. Pek de umurumda değildi. "Tyl seni çok özledim." dedim. Tyl güldü ve "Ben de seni özledim." dedi. Tamara sert sert bize bakıyordu. Anlaşılan kavga istiyordu ama buraya kavga edip Tyl'ı üzmeye gelmemiştim. Onun için kendimi tuttum. Tyl bu sırada bizi içeriye davet etti. Tamara ona kötü kötü baktı. Juliet Tamara'nın bakışlarını aldırmayarak içeriye gitti. Biz de arkasından geldik.

İlk kez ziyaret...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret^^
» Rea'ya Ziyaret!
» Ziyaret
» Ziyaret?
» Ziyaret