Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Bianca Rae Almeida
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Bianca Rae Almeida

Ziyaret Empty
MesajKonu: Ziyaret   Ziyaret Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 11:55 pm

Okçuluk alanında muhteşem(!) becerilerimi herkese gösteriyordum. Bunu da ilk dersim olmasına verin canım. Aslında çok daha iyisini yapabilirdim demek isterdim ama yapabileceğimin en iyisi buydu ne yazık ki. Kheiron'un arkasına gelmişti bir okum ve bana ceza vermediği için gerçekten şanslıydım. Herkeze gözle görülür bir zarar vermiştim okumda. Artık hangi konuda iyi olduğumu keşfetmek istiyordum biran önce. Bir kaç tane daha hedefin yanından dahi geçmeyen atış yaptım. O anda yanıma doğru biri ilerledi. Persephone kulübesindenmiş. Konuştuğumuz anda ona kanım ısınmıştı gerçekten iyi birine benziyordu. Okçulukta o kadar harikaydım ki bana yardım etme ihtiyacı hissetmiş altın kalpli arkadaşım. Anna ile tanışmış biraz birbirimize kendimizden bahsetmiştik. Sonra beni kulübesine davet etmişti. Davetine hemen olumlu cevap vermiş ayrıca kulübesine yeni tanştığımız halde beni davet etmesine çok mutlu olmuştum. Kendi kulübem dışında hiçbir kulübeye ziyarete gitmemiştim. Yere saçılmış eşyalarımı okula ilk geldiğimden beri yanımda bulundurduğum çantama tıkıştırdım ve Anna'nın peşinden yürümeye başladım. Yeni bri kulübe göreceğim için heyecanlıydım. Aynı zamanda Anna ile tanışmakta beni çok mutlu etmişti. Onu gerçekten sevmiştim. Kendi kendime düşünürken Anna'nın sesi beni kendime getirdi. ''İşte bizim kulübemiz.'' Kulübeleri gerçekten de güzeldi. Perdeleri, halıları her şey uyum içindeydi. Odaları tarım tanrısının çocuğu olmanın hakkı verilerek döşenmişti. Tam da Persephone çocuğu olmaya yakışır bir şekilde. Gerçekten de çok hoş bir yerdi. Ve sıcaktı. Anna'ya baktı ve gülümsedi. ''Beni kulübene davet ettiğin için teşekkürler''
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Ziyaret Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret   Ziyaret Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 1:20 am

Okçuluk alanında dersteydik. Atışlarım fena sayılmazdı, aslında kampta bu kadar uzun süre kalmış biri için pek iyi değildi. Ama sonuçta bir aydır kamptan uzaktım. Atış yaparken Artemis'ten aldığım ilk dersi hatırladım ve ilk atışlarımı da. İtiraf etmeliyim ki ilk atışlarım çok hemde çok kötüydü. Ama Artemis sayesinde atışlarım çok iyi bir hal almıştı. Atış yapmayı bırakıp diğer melezleri izlemeye başladım. O sırada gözüme biri çarptı, atışları benim ilk atışlarım gibiydi. Ama istekli görünüyordu, yani biraz antrenmanla mükemmel atışlar yapabilirdi. Yanına yaklaştım ve ona ismimi söyledim. O da isminin Rae olduğunu ve Nyks melezi olduğunu söyledi. Nyks kulübesinden birkaç arkadaşım vardı ama bazı melezleriyle de kavgalıydım. Yinede Rae'ye içim ısınmıştı, biraz sohbet ettik. Ardından onu kulübeme çağırdım. İlk olarak Nyks kulübesine uğradık, Rae birkaç şey aldı ve ardından Persephone kulübesine gittik. Vardığımızda "İşte bizim kulübemiz." dedim. Rae'yle birlikte içeri girdik, sanırım kulübemizi sevmişti. Birkaç dakika sonra dönüp "Beni kulübene davet ettiğin için teşekkürler." dedi. Bende gülümsedim, ardından oturup konuşmaya başladık.

Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret?
» Ziyaret
» Ziyaret
» Ziyaret.
» Ziyaret! :)