Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziyaret?

2 posters
YazarMesaj
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 10:05 am

Bileyiciye delici bir bakış attıktan sonra sinirli bir şekilde nefes verdim ve kendi kendime konuşmaya başladım, "Kırk yılın başı oku yayı bırakıp kılıç kullanayım diyorum, bileyici bozuk çıkıyor! Bendeki de şans yani!"

Kılıcımın bilenmeye ihtiyacı vardı, kullanmaya kullanmaya körelmişti ve şimdi 'başa gelen çekilir' mantığı ile onu bilemem lazımdı!Dolayısıyla birkaç başarısız deneme daha yaptım. Ve en sonunda hışımla ayağa kalktım, kılıcıma azarlanması gereken küçük bir çocukmuşcasına baktım ve Hephaistos kulübesinin yolunu tuttum...

...............................

Tak tak tak!
Kulübenin ağır kapısının çıkarttığı tok ses, ardında güzel Hephaistos kızı Elena'yı getirmişti! Bana kapıyı açan Elena, soran gözlerle bakıyordu....
"Mmh şey, bileyici bozuldu ve benim acilen kılıcımı bilemem lazım. Sende belki bir çözüm vardır, ha?" dedim ve sonra ekledim " Ben Nica. Avcıyım. Bana yardım edersen çok sevinirim Elena..."

En son Veronica Mars tarafından Salı Ocak 25, 2011 10:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 10:16 am

Koltukta uzanmış demirlerden değişik şeyler yapıyordum. Ne yaptığımı daha anlayamamıştım ama ellerim çalışıyordu. Bir süre sonra kapı çalındı. Kardeşlerimin gelme ihtimali sıfırdı. Hem onlar kapıyı çalmazlardı. Merakla kapıya gittim ve açtım. Karşımda sarı saçlı bir kız duruyordu. Onu daha önce görmüştüm ama kim olduğunu bilmiyordum. "Mmh şey, bileyici bozuldu ve benim acilen kılıcımı bilemem lazım. Sende belki bir çözüm vardır, ha?" dedi. Sonra da kendisini tanıttı. Demek avcıydı. Avcıları severdim. Bu kıza da kanım ısındı. Onu içeri buyur ettim ve koltuğa oturmasını söyledim. Sonra asıl sorusuna cevap verdim; "Tabii ki! Kılıcını bana ver hemen halledeyim." dedim. Nica sevinçle gülümsedi ve bana kılıcını uzattı. Gerçekten kılıcın bilenmesi gerekiyordu. İçerideki odalardan birine gittim ve bir bileyici alıp geldim. Gülümseyerek koltuklardan birine oturdum ve kılıcı bilemeye başladım.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeSalı Ocak 25, 2011 8:20 pm

Elena beni içeri aldıktan sonra kılıca baktı. Başını salladı ve dudağını büktü. O içeriden bileyiciyi getirirken bense etrafa göz gezdiriyordum oturduğum yerden.Hephaistos kulübesinin adına yaraşır bir şekilde, her yer metal doluydu! Melezler burada nasıl rahat ediyor, anlamıyordum.

Elena geri döndüğünde yerimde doğruldum ve ona gülümsedim. O ise koltuğa oturarak kılcı bilemeye başladı. Elleri gerçekten zarif olsa da, metallerle uğraşırken hızlıydı ve onun gibi bir kızdan beklenmeyecek kadar güçlü idi.

İç çektim ve ona, sohbet ortamı oluşturmak adına " Hephaistos'un kızı olmak nasıl birşey? " diye sordum. Yüzümdeki gülümseme halen duruyordu...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 12:52 am

Rahatlıkla kılıcı bileyliyordum. Aynı zamanda da Nica'yla sohbet ediyorduk. Onun sorduğu soru üzerine güldüm ve "Süper bir şey. Her şeyi kendim yapabiliyorum." dedim. Nica da bu cevabım üzerine güldü ve "Evet, güzele benziyor. Gerçekten her makineyi yapabiliyor musun?" diye sordu. "Benim için çok kolay. Babamdan gelen yetenek. Peki avcı olmak nasıl bir şey?" diye sordum. Bu sırada da bileme işini bitirmiştim. Klıcı Nica'ya uzattım ve bileme makinesini odaya götürdüm. Sonra elimi yıkadım ve mutfağa geçtim. Nica'ya bir şey ikram edememiştim. İki kutu kola ve büskivi aldım. Güzel avcının yanına döndüm ve ikram ettim.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:28 am

Elena'ya " Çok hoş! " dedim. "İz sürmek, ölümsüzlük, yanlarından geçerken bazı kızların dönüp bakması falan çok güzel. Ama her zaman kararlı, disiplinli ve ciddi olmalısın. Athena gibi! "

Elena mutfaktan kola ve kurabiye getirince, gülümsedim ve ona teşekkür edercesine baktım. Hephaistos çocuklarının silahlar konusunda işi gerçekten kolaydı. Ayrıca çevik, mantıklı ve neşelilerdi. Ben Elena ile konuşmamdan bunu çıkartmıştım...

Arkama dönüp pencereden baktığımda, iri yapılı bir çocuğun, daha cılız bir çocuğu ayaklarının altına almakta olduğunu gördüm! İç çektim ve " Ares çocukları da hep böyle oluyor! " dedim, Elena'ya dışarıyı göstererek. Sonra aklıma başka bir şey geldi ve " Hephaistos'un Ares ile alıp veremediği ne?" diye sordum. "Sürekli size sataşıyor Ares soyundan gelenler... "
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:45 am

Nica'nın bu sorsu üzerine moralim bozuldu. Daha doğrusu sinirlendim. Ares kulübesini ve Ares'i hiç sevmiyordum. Hepsi ukalanın tekiydi. Derin bir nefes aldım ve geri verdim. Sonra "Ares, Afrodit'in sevgilisi sayılır. Bütün mesele bu." dedim. Bu gerçekten gıcık bir konuydu. Afrodit babamı Ares'le aldatıyordu. Bunun için asla Ares soyundan gelenlerle anlaşamazdık. Nica moralimin bozulduğunu anlamış olacak ki konuyu değiştirerek "Kurabiyeler güzelmiş." dedi. Onun bu tavrına çok güldüm. O da bana eşlik etmeye başladı. Bu kızı gerçekten çok sevdim.
Veronica Gardyner
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Veronica Gardyner

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 2:59 am

Ah, dilimi eşek arısı soksaymış! Ne demeye Ares'i sordum ki Elena'ya? Üstelik saf davranıp Ares ve Afrodit meselesini unutmam da cabası! Hemen konuyu değiştirmem lazımdı! Ve aklıma gelen ilk şeyi söyleyiverdim! "Kurabiyeler güzelmiş!"

Sonra söylediğim şeyin saçmalığının farkına vardım. Ama ok yaydan çıkmıştı bir kere. İşin güzel yani, Elena gülmeye başladı! Daha sonra ben de ona katıldım ve Hephaistos kulübesi kahkahalarla doldu!

Gülmem geçtikten sonra mutlu bir şekilde iç çektim. Durumu kurtarmıştım! Bunu düşününce ikinci bir gülücük dudağımdan geldi ve geçti. Sonra, daha fazla konuşup batmamak için elime bir kurabiye aldım ve yemeye başladım.
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Ziyaret?  Empty
MesajKonu: Geri: Ziyaret?    Ziyaret?  Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 1:45 am

Bir süre kurabiyelerimizi yiyip kolalarımızı içtik. Ondan sonra sohbet etmeye başladık. Kamptaki herkesin dedikodusunu yapıyorduk ve çok eğleniyorduk. Hava kararmaya başladı. Bunu Nica da fark etti.

"Geç oldu, benim gitmem gerekiyor." dedi. Onu anlayışla karşıladım ve gülümseyerek "Tamam, sonra nasıl olsa görüşürüz." dedim. Ayağa kalktık ve kapıya doğru yöneldik.

Nica, "Kılıç için tekrar teşekkür ederim." dedi. "Bir şey değil." dedim. Sonra da vedalaştıktan sonra Nica kulübeden çıktı. Arkasından bir süre baktıktan sonra koltuğa uzandım.

Rp Bitmiştir!

Ziyaret?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ziyaret! :)
» İlk ziyaret
» İlk kez ziyaret...
» Ziyaret^^
» Rea'ya Ziyaret!