Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rea'ya Ziyaret!

2 posters
YazarMesaj
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

Rea'ya Ziyaret! Empty
MesajKonu: Rea'ya Ziyaret!   Rea'ya Ziyaret! Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 7:19 pm

Kapıyı öyle hızlı vuruyordum ki,birazdan tekmelemeyi düşünüyordum.Kapıyı Rea açtı.Şaşırmıştı."Ne oldu Han?"dedi."Çok ama çok kötü birşey" dedim Nyks Kulübesine girerken.Rea'nın yatağına oturdum.Karşıma oturdu "Anlat?" Nasıl başlayacağımı bilmiyordum.Tek bildiğim o tırpanı cephaneliğe geri bırakmamız gerektiğiydi."Blaine'in aldığı tırpanı hatırlıyorsun değil mi?" Kafasını salladı. "O tırpan Kronos'unmuş.Ve tırpanın çalındığını herkes biliyor" Rea'nın gözleri dahşetle büyüdü."Aman Tanrılarım!" dedi."O tırpanı bırakmak zorundayız!" Rea ne diyeceğini bilmiyor gibiydi.Acilen Blaine'i bulmamız gerekiyordu."Blaine ve Tin kamptan kaçacaklardı" dedi."Belki yetişebiliriz onlara" Kafamı salladım.Apar topar kulübeden çıktık.
Adreanna B. von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Adreanna B. von Dorff

Rea'ya Ziyaret! Empty
MesajKonu: Geri: Rea'ya Ziyaret!   Rea'ya Ziyaret! Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 9:53 pm

Han'in ziyaretini beklemiyordum. Sabah sabah kapım kırılırcasına çalınıyordu. Açtığımda karşımda Han'i buldum. Şaşkınlıkla sordum,"Ne oldu Han?" Kulübeye adım atarken cevap verdi,"Çok ama çok kötü bir şey." Bu ifadesi beni endişelendirmişti, "Anlat." "Blaine'in aldığı tırpanı hatırlıyorsun değil mi?" Konuyla alakasını çözemeyerek başımı salladım."O tırpan Kronos'unmuş ve çalındığını herkes biliyor!" Dehşete düşmüştüm. Biz, yani Blaine, Kronıs'un tırpanını mı çalmıştık? "Aman Tanrılarım!" Han ne yapacağımızı biliyor gibi bir işaret yaptı. "O tırpanı bırakmak zorundayız!" Ne yapacağımı, ne düşüneceğimi bilmiyordum. Blaine'i bulmamız gerekiyordu. "Blaine ve Tin kamptan kaçacaklardı. Belki yetişebiliriz onlara!" Han söylediğimi mantıklı bulmuş gibiydi. Şimdi sadece onları bulmamız ve Kronos'un tırpanını kimseye çaktırmadan yerine bırakmamız gerekiyordu!
http://melezkampirpg.forumup.web.tr

Rea'ya Ziyaret!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk kez ziyaret...
» Ziyaret^^
» Ziyaret
» Ziyaret?
» Ziyaret