Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma.

2 posters
YazarMesaj
Natalie Moore
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Natalie Moore

Tanışma. Empty
MesajKonu: Tanışma.   Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:02 am

Elimde bir müzik çalar,son ses müzik dinliyordum yürürken.Plaja doğru yöneldim. Kuma oturdum. Güneş batıyordu. Batışı izlemeye başladım.Müzik çalarımı kapadım.Ve denizin sesini dinlemeye başladım.Huzur vericiydi. Güneş battı ve kuma uzandım. Bir kaç saat kumun üstünde yatmışımdır herhalde. Yerimden kalktım tam gidecekken arkamdan biri seslendi . " Hey bu kadar uzun süre güneşin batışını izlediğine göre Apollon çocuğu olmalısın.'' Çocuk hızlı adımlarla yanıma geldi. Bende ona cevap verdim. ''Evet doğru tahmin. Apollon çocuğuyum . '' Çocuk gülümsedi. Çok güzel bir gülümsemesi vardı. Sonra konuşmaya başladı. ''Selam Apollon kızı. Ben İris oğlu Thomas.Sen ? '' Onun sorusunu yanıtladım. ''Natalie Moore ''
Thomas Franke
İris'in Çocuğu
İris'in Çocuğu
Thomas Franke

Tanışma. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma.   Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:31 am

Havlumu alıp plaja gitmiştim. Aslında plaja gitmem pek işe yaramamıştı. Denize giresim yoktu ve yarım saat sonra zaten sıkılmıştım. Yerimden kalktığımda benden öncede orada olup öylece uzanan biri. Kimsenin onun kadar kaldığını görmemiştim doğrusu. Ben kalkarken onun benden biraz önce kalktığını görebilmiştim. Kızla konuşmak için aklıma bir şey gelmişti. " Hey bu kadar uzun süre güneşin batışını izlediğine göre Apollon çocuğu olmalısın.'' dedim. ''Evet doğru tahmin. Apollon çocuğuyum . '' dedi. Eh salladım tutmuştu. O sırada da gülüyordum. ''Selam Apollon kızı. Ben İris oğlu Thomas.Sen ? '' diye devam ettim konuşmaya. ''Natalie Moore '' dedi. "Benim soyadımda Gwen. Seninle tanıştığıma memnun oldum Apollon kızı Natalie." dedim ve ona yaklaştım. Sonra da elimi uzattım. "Bende öyle İris oğlu Thomas." dedi ve elini uzattı oda. "Ne zamandır kampttasın? Ben yeni geldim sayılır." dedim.
Natalie Moore
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Natalie Moore

Tanışma. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma.   Tanışma. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:40 am

Sonra devam etti. "Benim soyadımda Gwen. Seninle tanıştığıma memnun oldum Apollon kızı Natalie." dedi.Bana biraz yaklaştı ve elini uzattı. Bende öyle İris oğlu Thomas." dedim ve elimi uzattım.El sıkıştık.Sonra aramızda bir sohbet başladı.
''Ne zamandır kamptasın ? Ben yeni geldim sayılır.'' dedi. ''Ben çok yeniyim burada.2 gün önce öğrendim melez olduğumu.Çok iyi birine benziyorsun.'' dedim. Gülümsedi. ''Daha çok yeniymişsin.Teşekkürler bu arada.İstersen seni kulübene bırakabilirim.'' dedi. Çok mutlu oldum. Melez kampında arkadaş bulmak güzeldi. ''Tabi olur. dedim ve kulübeme doğru yürümeye başladık.
Thomas Franke
İris'in Çocuğu
İris'in Çocuğu
Thomas Franke

Tanışma. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma.   Tanışma. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 8:07 am

''Ben çok yeniyim burada.2 gün önce öğrendim melez olduğumu. Çok iyi birine benziyorsun.'' dedi. Tamam bu haliyle ondan biraz eskiydim. Ben daha 1 ay önce falan gelmiştim sanırım. 'Daha çok yeniymişsin.Teşekkürler bu arada.İstersen seni kulübene bırakabilirim.'' dedim. Kulübeye gitmem gerekiyordu çünkü. Birden sevinmişti. Benden mi sıkılmıştı yoksa kulübesinemi gerekli anlayamamıştım ama sorun etmedim. ''Tabi olur." dedi. Ve yürümeye başladık. Yol boyunca konuşmuştuk. Kampa nasıl geldiğimizi falan anlatmıştık birbirimize. Apollon kulübesine gelince "Peki, o zaman daha sonra görüşürüz." dedim. Gülerek "Pekala görüşüz." dedi ve kulübeye girdi. Bende kulübeme doğru yürümeye başlamıştım bile.

-SON-

Tanışma.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma Anı..
» Tanışma RP'si
» Tanışma
» Tanışma....
» Tanışma [71\1]