Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma

2 posters
YazarMesaj
Katherine Nicci Kallias
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Katherine Nicci Kallias

Tanışma Empty
MesajKonu: Tanışma   Tanışma Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 7:22 pm

Çoğu kişiye hayatımın ne kadar zor olduğunu tartışmaya gerek bile duymuyorum. Özellikle şu son 1 hafta içerisinde; doğru bildiğim herşey değişmiş, inandığım herşey yok olmuş, efsane dediklerimin hepsinin gerçek olduğunu öğrenmiştim. "Trajedi." diye mırıldandım Empire State binasına doğru hızla ilerlerken. Bir tanrıça ile, daha doğrusu öz annem ile tanışacaktım. Peki ne diyecektim. Beni kabullenecek miydi.
-"Sen bir utanç kaynağısın Katherine." bu cümleyi söylemeside gayet olasıydı ve ben her ihtimaile hazır olmalıydım. Binaya gidene kadar kafamda bütün olasılıkları tarttıktan sonra nihayet binanın önündeydim. 600. kat? Bu olayı hâlâ çözememiştim ve çok üstüne gitmeyecektim. Sonuçta yüz iki katlı bir binanın 600. katına çıkmak; son zamanlarda yaşadıklarımın yanında gayet basit kalırdı. Binadan içeri girdim ve bir süre gözlerimle çevreyi taradıktan sonra asansörlerin olduğu yere doğru ilerlemeye başladım. Asansörlerin önündeki görevli dikkatli bakışlarla beni süzdükten sonra
-"Nereye gidecektiniz küçük hanım?" dedi. Sesindeki alaycı ton fazlasıyla canımı sıkmıştı ama sesimi çıkartmadım. Sadece
-"600. kat" diye mırıldandım. Ve bununla beraber adam sesli bir şekilde güldü.
-"Son zamanlardada burada 600 kat olduğunu idda eden ne çok insan var böyle!" dedikten sonra tekrar kahkahalara boğuldu ve ben hiçbir şey yapmadan onun susmasını ve önümden çekilmesini bekledim. Adam sonunda asansöre binmeme verdi. İçeride çok eski ve insanın yaşam enerjisini alan türden bir şarkı çalıyordu. Umursamadım. Asansör hızla çıkmaya başladı. 100,200,300,600. Asansör durduğunda derin bir nefes aldım ve tüm cesaretimi toplayıp çıktım. Şimdi gözlerim annemi arıyordu. Yada ben annemi aramak için çok uğraşacağımı sanmıştım. Ama oradaydı. Olağanüstü güzelliğiyle bana gülümseyerek bakıyordu.
-"Anne" diye fısıldadım güçsüzce.
-"Hoşgeldin kızım. Hoşgeldin! Bende seni bekliyordum!" dedi ve istemsiz bir gülüşle ona yaklaştım.
Amphitrite
Tanrıça
Tanrıça
Amphitrite

Tanışma Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 11:53 pm

Katherine beni saray dışında ziyarete gelen ilk kızımdı. Olimposun görkemli asansöründen dışarı çıktığı anda beni görür görmez şaşkınlık ve hayranlık karışımı gözlerle baktı. Fısıltısını bir an herşeyden daha net duydum. Bu hoşuma gitti, genellikle çocuklarım benden nefret ederek görüşmeye geliyorlardı. Düşüncelerinde yaratıkları ikona benden çok farklıydı. Bunu ne kadar onlara anlatsam da önyargıyı yıkmakta ben bile zorlanıyordum. "Hoşgeldin kızım. Hoşgeldin! Bende seni bekliyordum!" diyerek bana doğru gelmesini bekledim. Yüzünde ufak bir gülümsemeyle yanıma doğru gelmeye başladı. Katherine'nin farklı olduğunu anlamıştım. Düşünceleri çok farklıydı. ''Katherine nasılsın?'' diye sordum. Çekinerek, ''Teşekkür ederim tanrıçam, iyiyim.'' dedi ve sustu. Heyecanını anlıyordum. Cümleleri bile kurmakta zorlanıyor gibiydi. Daha fazla uzatmadan sordum, ''Sanırım bana olan soruların yüzünden burdasın. İstediğini sorabilirsin Katherine. Yanıtlamaktan çok memnun olurum.'' Katherine yavaşca başını kaldırdı. Aklından bir sürü şey geçiyor gibiydi. Ona zaman tanıdım. Katherine gözlerime baktı cesaret edemiyor gibiydi. ''Ne istersen sorabilirsin.'' dedim üstüne basa basa. Katherine derin bi nefes aldı ve konuşmaya başladı..

Tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma RP'si
» Tanışma....
» Tanışma [71\1]
» Tanışma....
» Nyx ile tanışma