Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma....

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:27 am

2- Melez Kampı'nda, kulübendeki ilk gününün rp'sini yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe.
Katılacaklar: Katılmak isteyen herkes

Kardeşlerimle tanışmak heyecan verici bir duygu olsa gerek. Öyle ki henüz tanışmadım. Ve şu anda bile çok heyecanlıyım. Burayı sevilebilecek yer haline getirecekler onlar benim için. Onlardan olumsuz bir tepki alırsam bu kamp benim için cehenneme dönüşebilir.
Birkaç kulübenin önünden geçtik. Kulübelerin önünde beni görenler inceleyici bir bakış atıyorlar. Utandığımı hissediyorum. Arada bir bende onlara bakış atıyorum. İnceliyorum. Hepsinin yüzünde bir gülümseme var. Bu yüzden bu kampta iyi dostluklar edineceğim kanaatine varıyorum.
Satellite'ye giderken soru sormak istiyorum ancak o da oldukça dalgın. Neden böyle olduğunu bilmiyorum. Ancak sorma gereği de duymuyorum. Çünkü özel hayatını bana anlatmasını beklemem biraz fazla olurdu. Sadece 10-15 dakika önce tanışmıştık.Yinede sevmiştim onu. İyi biri olduğu yüzünden anlaşılıyordu. Avcı olması da oldukça dikkatimi çekmişti. Bende avcıydım. eminim onun kadar iyi değilim ama ortak bilgilerimiz elbette vardır. yay ve ok kullanıp kullanmadığını merak ediyordum. Bu soruyu daha sonra sormam için erteledim. Diğer kulübelere göre daha süslü bir kulübenin önünde durduk. Buranın artık yeni evim olduğunu anladım. Güzellik ve aşk tanrıçasına bu yakışıyordu ne de olsa. Kulübelerin en güzeli.

Ancak çekiniyordum. içeriden güzel güzel kokular geliyordu. Pahalı parfüm oldukları açık. Ancak benim şimdiye kadar bir parfümüm dahi olmamıştı. Gelirimiz düşüktü. anlarsınız işte maddi durumlar. Bu duyguları bir kenera atıp önden giden Satellite'yi takip ettim...
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:39 am

Yol boyunca Amanda hiç konuşmamıştı.Sanırım şimdiye kadar tanıdığım en farklı melezdi.Koştura koştura önden gidiyordum.Amanda biraz yavaş gidiyordu,elbette ki bu normaldi;çünkü daha yeniydi ve buraları tanımak istiyordu.Biraz daha ilerledikten sonra kulübeye varmıştık ki daha varmadan da kokulardan bu anlaşılıyordu.Yaklaştıkça kavga sesleri geliyordu ve artıyordu.Amanda biraz tırsmıştı ben ise güldüm.
"Merak etme,hep böyleler."
Kapıyı tıklattığım anda ses kesildi ve kapıyı Anna açtı.
"Aaa Sat.Burada ne işin var?Yanındaki kim?"
Anna'ya gülümsedim ve Amanda'yı koluma aldım.
"Kardeşiniz Amanda."
Bu arada içeride tam Anna'nın arkasında dikilen 3 kardeşe bakıyordum ve kıkırdadım.Amanda'ya sarıldılar ve ikimiz içeri geçip,oturduk.
http://www.platis.forummum.net
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:43 am

Duş almış, üstüme giyecek bir şey arıyordum. Mavi kazağımı mı giyseydim acaba? Ama o da beni çok cılız gösteriyordu.. Gri... Yok o da uymuyordu.. Kırmızı.. İğrençti asla giymeyecektim. En sonunda üstüme siyah bir kazak altıma ise kot pantalon giydim. O sırada kapı tıklatıldı. Anna kapıyı açtı ve birileriyle konuştu, karşımda Sat'i ve bir de başka bir kız gördüm. Kız sarı saçlara ve mavi gözlere sahipti. Aslında oldukça güzel bir kızdı. Bir Afrodit çocuğu olacak kadar güzel. Sonra bakışlarım Sat'e kaydı o da her zamanki gibi çok güzeldi. Sanırım üşümüştü çünkü hırkasını giymişti. Meraklı bir şekilde onlara bakarken en sonunda hala sessiz bir şekilde durduğumuzu gördüm. Kıza doğru yaklaştım. Kız biraz utanmış gibiydi. Ona elimi uzattım. "Merhaba ben Arthur Dragomir, kamptaki tek Afrodit oğluyum" dedim.
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:51 am

"Aaa Sat.Burada ne işin var?Yanındaki kim?"
Anna'ya gülümseyip beni koluna aldı.
"Kardeşiniz Amanda." dedi. Kızın şaşkınlığı yüzünden okunuyordu. Ancak hiç tereddüt etmeden bütün kardeşlerim bana sarıldığında utanmam ve çekinmem bir anda kayboldu. İçim huzurla kaplanmıştı. Böylesine sıcak bir karşılamayı hiç beklemiyordum. Gözlerimin yaşardığını hissettim. Ağlamamak için kendimi zor tutuyordum. Sonuçta 17 yılın ardından benim yaşlarımda 4 kardeşim vardı. Erkek olan içeriden geldi. Elini uzatarak "Merhaba ben Arthur Dragomir, kamptaki tek Afrodit oğluyum" dedi. Ne cevap vermem gerektiğini bilmiyordum. ancak bir yerden başlamam gerekiyordu.

'' Ben de Amanda Sylise. Afrodit kızı olduğumu bugün öğrendim.''dedim , utangaç bir tavırla. Erkek kardeşimin olmasına alışık gibiydim. Drays benim için kardeşten farksızdı.
Daha sonra...
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 7:37 am

İçeri girdik.Amanda çok heyecanlıydı ben ise ona sadece gülebiliyordum.Onu oturttum ve diğer kızlarla tanışmasını bekledim.Üçü birden önce ben kendimi tanıtacağım diye uğraşıyorlardı.Amanda gülümsüyordu,ben ise kahkahalar atıyordum.Amanda'nın mutlu olması beni de mutlu etmişti.Onlar tanışırken ben de kulübenin temizliğine bakıyordum.Oldukça temizdi yeni temizlenmiş gibiydi.Denetleme 6 için galiba en geçe ben kalmıştım.Ben göz ucuyla Arthur'a bakıp,istemsiz bir şekilde gülümserken kızlardan biri kendini tanıtmaya başlamıştı.
http://www.platis.forummum.net
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 12:59 am

Meraklı gözlerimin yerini sevecen bir kardeş aldı. İnanmıyorum! Benim gibi Eris'e benzemesini istiyordum fakat bencil gibi görünüyordum şimdi.

Kendimi tanıştırmak en mantıklısıydı. "Ben Alexandra. Fakat sen bana Reg daha! Hayır olmadı! Sen bana Alex de!" dedim kıza sıkı sıkı sarılırken. Acyordum benden sonra gelen iki kardeşime.İkisini de ilk gördüğümde sağlam bir sarılmıştım. Arthur... Yazık, zavallım. Nasıl da boğulmuştum.

"Ahh! Özür dilerim, galiba fazla sıktım." dedim kıza sarılmayı bıraktığımda. Gülümsüyordu. Ah ne kadar da güzeldi. Bir güneş gibi gülüyordu. Ah olmadı. Tanrı Apollon beni öldürsün istemem. Dünyanın en güzel gülüymüşçesine parlıyordu. Kampta 2 sarışın, 2 kumral vardı. Bir ben esmerdim. Hadi hayırlısı, belki bir esmer daha gelir...

(Ah yeni kardeş ve imza için sağ ol Amanda Very Happy )
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:07 am

Sat kulübeye bir kızla girince "Aaa Sat.Burada ne işin var?Yanındaki kim?" diye bir tepki verdim.Kızın kardeşim olduğunu öğrenince çok sevindim ve ona sarıldım.

"Meraba Amanda.Ben AnnaLynne ama sen bana Anna de,tamam mı?"dedim çok sevinmiştim.Sonra Alex geldi o da benim gibi hem şaşırmış hem de sevinmişti.Amanda'ya öyle bir sarıldı ki anlatamam.Ama Alex'i seviyordum ve yeni kardeşimle de anlaşacağıma inanıyordum....
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 3:30 am

"Ben Alexandra. Fakat sen bana Reg daha! Hayır olmadı! Sen bana Alex de!" dedi. Benim kadar heyecanlı biri daha. Gerçekten kardeşlerimi yeni görmeme rağmen hepsini sevmiştim. Öyle sıcaktılar ki. Bu sıcaklığı babamdan dahi görmemiştim. Ruhumu okşuyor gibiydiler. Kendimi sırıtmaktan alamıyordum.

"Ahh! Özür dilerim, galiba fazla sıktım." deyince gülmeye başladım.
'' Özür dilemene gerek yok. Rahatsız olmadım.'' dedim gülerek. Hepsini çok sevmiştim ama Alex bana daha sıcak gelmişti. Satellite bizi izliyordu. İzlerken gülümsediğini farkettim. Bir gözü de erkek kardeşimdeydi. Durumu hemen anladım ve sırıtmaya başladım.

"Meraba Amanda.Ben AnnaLynne ama sen bana Anna de,tamam mı?"dedi kardeşim. Evet artık gerçekten kardeşim diyebilceğim kişiler var. Sanırım onlar olmasa burası çok sıkıcı olurdu ve bende burada hiç beklemeden kaçardım. Anna'yı da çok sevmiştim. Kardeşlerim hem çok güzel hemde çok sıcak kanlıydılar.

'' Tabi. Nasıl istersen. Imm... Şey... Benim bir odam olcak mı?'' diye sordum. Aslında biraz saçma bir konuydu ama yorulmuştum. Birkaç parça esyamı yerleştirip biraz kestirmek istiyordum...
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:15 am

Sorusu karşısında gülümsedim. Burada kimsenin özel odası olmazdı. Ve bu beni çok rahatsız ediyordu. Bu kadar kız arasında tek erkek olmak.. Bunu düşünmemeye karar verdim ve diğerleri göstermeden ben göstermeye karar verdim. Kenara çekildim ve kulübeyi görmesini sağladım. "Hayır sadece kendine özel bir alanın olacak. Kendine kullanılmayan bir yatak seçebilirsin. Zaten hepimiz yataklarımızın etrafını kendi özel eşyalarımızla süsledik." dedim. Yanlış görmüş olabilirim ama bir an hayalkırıklığına uğramış gibi göründü. Sonra yeniden mutlu haline döndü. Bu kıza çabucak alışabilirdim. Çaktırmadan Sat'e yakın duruyordum ama içimden bir ses bana diğerlerinin bunun farkında olduğunu söylüyordu.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:20 am

Yanlış mı görüyordum yoksa Arthur Sat'e daha fazla mı yaklaşmıştı. Gülümsedim ve "İstersen eşyalarını beraber yerleştirelim Amanda." dedim. Çok güzeldi kardeşim. Eh bizim çirkin olmamız beklenmezdi değil mi?

Karşımda gülümseye bir kardeş olması hoşuma gitti. "Bir şeyler yemek ister miyidin?" dedim meraklı bakışlarla. Tepkisini merak ediyordum.
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:55 am

"Hayır sadece kendine özel bir alanın olacak. Kendine kullanılmayan bir yatak seçebilirsin. Zaten hepimiz yataklarımızın etrafını kendi özel eşyalarımızla süsledik." dedi erkek kardeşim. Demek ayrı bir odam değil yalnızca bana özel bir alanım olacaktı. Neyse buna da alışıcaktım zamanla. Zaten kendi evimizde de bana ait bir oda yoktu. Evimiz çok küçüktü. Sat ile Arthur'un yakınlaştığını hissedebiliyordum. İkisi de kızarmıştı. Ama bu duruma sevinmiştim. Erkek kardeşim Sat gibi güzeller güzeli bir avcıyla olacaktı. Bu durum hoşuma gitmişti. Ancak ikisininde neden utandığını merak ettim. Utanılacak bir şey yapmamışlardı. Belkide burada öyle durumlar yanlıştı. Bilmiyordum. Ama aşk tanrıçasının oğlu elbette aşık olmalıydı. Aşk tanrıçasından bahsediyoruz...

"İstersen eşyalarını beraber yerleştirelim Amanda." dedi Alex. aslında fazla eşyam yoktu. Ama kardeşlerime alışabilmem için onlarla vakit geçirmem gerekiyordu. Hiç çekinmeden evet diyecektim ki "Bir şeyler yemek ister miydin?" dedi. Şu anda canım hiç bir şey istemiyordu. Kardeşlerime farkettirmemeye çalışarak etrafı süzüyordum. Evimiz gerçekten güzeldi. Yani kulübemiz.

'' Bir şey yemek istemiyorum Alex. Ama eşyalarımı yerleştirebiliriz. '' dedim gülümseyerek. Benim alanıma gittik ve işe koyulduk.

Rp Bitmiştir!

Tanışma....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanışma RP'si
» Tanışma
» Tanışma [71\1]
» Tanışma....
» Nyx ile tanışma