Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma....

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 5:51 am

11- Kano Gölü'nde bir arkadaşınla rp yazacaksın.
Mekan: Kano gölü
Katılacaklar: Sen ve arkadaşın.

Kampa geldiğim gibi maceralı bir hayatın içinde buldum kendimi. Kamptan kaçışlar , değişik karşılaşmalar...

Yine birileriyle karşılaşacağımı bilerek yola koyuldum. Aslında benim için farketmezdi. Ama arkadaş edinmek adına burada yapılan gezintiler yararlı oluyordu. Şu anda en ihtiyaç duyduğum şey arkadaştı. Kardeşlerimin dışında birileriyle konuşmak bana iyi geliyordu. Nedenini bilmesem de sevildiğimi hissettiriyordu.
Bu düşüncelerle yola koyuldum. Kardeşlerim Kano Gölü'nden bahsetmişti. Kampın doğusunda kaldığını söylemişlerdi. Gölü bulma umuduyla kampın doğusuna doğru ilerlemeye başladım. Gelip geçen melezler bana garip garip bakıyorlardı. hatta bir ara acaba üzerimde bir şey mi var diye kendi kendime bakındım. Hiç bir şey yoktu. Sanırım yeni olmanın zorlukları.
Gölü bulduğumda çok sevinmiştim. Suyu çok severdim. '' Keşke yaz mevsimi olsaydı.''dedim kendi kendime.Tabi göle girilip girilmeyeceğini bilmiyordum. Karşımdan oldukça yakışıklı , uzun boylu birinin geldiğini gördüm. Tanrıda olabilirdi , melez de....
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:44 am

Kampta renkli bir günü daha geride bırakmak üzereydim. Okçuluk dersi, arenada düellolar, harika bir akşam yemeği derken gün bitmişti. Kulübeye dönmek istemiyordum bu kez, farklı bir şeyler yapmak istiyordum. Melez kampının hemen hemen her yerini öğrenmiştim. Ama sadece Kano Gölü'ne hiç gitmemiştim. Nerede olduğunu aşağı yukarı biliyordum. Kampın doğu yakasına doğru yürümeye başladım. Birkaç dakika sonra eşsiz güzellikteki manzarasıyla Kano Gölü karşımdaydı.
El ele tutuşmuş deniz kıyısında yürümekte olan birkaç melez çift vardı. Ve bir köşede de tek başına oturmuş sarı saçlı bir kız duruyordu. Dalgalar bazen ayak bileklerine kadar geliyordu. Dalgın gözlerle denizi izliyordu, sudaki yansımasına bakıyor gibiydi. Hem bu, hem de oldukça güzel olduğu için bir Afrodit kızı olması muhtemeldi. Yanına yaklaşınca beni farketti. O da bir süre yüzüme baktı, sonra ise bakışlarını tekrar dalgalara yöneltti. Gidip yanına oturdum.
"Göl bugün gerçekten çok güzelmiş. Sana katılabilir miyim?" diye sordum kıza.
"Tabi ki." diye cevapladı.
"Şey, bu arada ben Adrian. Kamptaki ilk haftam henüz." diyerek kızın ne cevap vereceğini beklemeye koyuldum. Gidip yanına oturmakla saygısızlık yapmadığımı umuyordum, belki de yalnız kalmak istiyordu. Ama iş işten geçmişti artık.
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:54 am

Yanıma yaklaşınca bir süre yüzüne baktıktan sonra tekrar dalgaları izlemeye başladım. Yanıma oturarak "Göl bugün gerçekten çok güzelmiş. Sana katılabilir miyim?" diye sordu. Hiç beklemeden '' Tabi ki.'' diye cevap verdim. Sanırım bir arkadaş daha edinecektim. Bir süre dalgaları izledikten sonra "Şey, bu arada ben Adrian. Kamptaki ilk haftam henüz."dedi. Adrian ismini her zaman güzel bulmuşumdur. Adrian'da benim gibi yeniydi. Büyük ihtimalle onunda kardeşlerinden başka pek tanıdığı yoktu. Buna sevinmiştim. Onunla iyi dostluklar kurabilirdik. Çünkü o da benim gibiydi. aynı duyguları paylaşıyorduk. Kamptaki ilk haftanın sersemliğini üstümüzden atmaya çalışıyorduk. Dalgalar ayaklarıma vurdukça üşüdüğümü hissettim. Ayaklarımı biraz kendime doğru çekerek '' Ben Amanda. Benimde öyle. Yani geleli henüz bir hafta oluyor. Burada ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum.'' dedim gülümseyerek. Arkasından merak ettiğim soruyu yönelttim.'' Kimin oğlusun?'' diye sordum. Cevabını beklerken dalgaların kıyıya çarpışına dalıyordu gözlerim...
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 8:10 am

''Ben Amanda. Benimde öyle. Yani geleli henüz bir hafta oluyor. Burada ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum.'' Eh, aynı durumda sayılırdık.
"Kimin oğlusun?" diye sordu.
"Ares, sen de bir Afrodit kızı olmalısın." diye karşılık verdim. Başıyla onayladı.
"Buranın
gerçekten büyüleyici bir güzelliği var.Yani demek istediğim, burada oturup saatlerce gölü izlemekten daha güzel bir şey gelmiyor aklıma."
"Bence de öyle." dedi gülümseyerek.
Gerçekten orada saatlerce oturup gölü seyrettik. Birbirimizden bahsettik, kamptan önceki ve kamptan sonraki hayatlarımızdan, herşeyden... Saatimden kristal ışık çıktığı zaman, yani geceyarısında kalkıp kulübelerimize doğru giderken, kampta çok iyi bir arkadaş daha edindiğim için çok mutluydum.
Misafir
Misafir

Tanışma.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma....   Tanışma.... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 8:17 am

Rp Bitmiştir!

Tanışma....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Gün, İlk Tanışma
» Tanışma Anı..
» Tanışma RP'si
» Tanışma
» Tanışma....