Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Denetlemesi 16

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Temizlik Denetlemesi 16 Empty
MesajKonu: Temizlik Denetlemesi 16   Temizlik Denetlemesi 16 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:48 am

Gördüğüm kabusla birlikte yatağımdan düşünce uyandım. Ahh! Nasıl saçma sapan bir kabus yüzünden yatağımdan düşerdim! Bu çok gerçek dışı bir olasılıktı ama olmuştu işte. O yüzden de şimdi bütün uykum yok olmuştu. Ayaklarım birbirine dolanarak Alexia'nın odasına gittim. Kapısının kilitli olduğunu farkettiğim anda onun bir süredir kampta olmadığını hatırladım. Elim mahkum şu anda kampta olan tek kardeş olan David'in odasına gittim. Tam tahmin ettiğim gibi uyuyordu. Her zamanki ürkütücü gülümsememi takınarak David'i korkutmak istemezcesine yavaşça ona doğru yaklaşıyordum. Yatağının kenarına geldiğimde ellerimi David'i tutmak ister gibi omzuna koydum. Sonra tüm gücümü toplayarak sertçe ittim.

David yere en az 8,9 şiddetinde düşmüştü. Canı acımış olmalıydı. Gözleri anında açılmıştı. Bana sıkı bir yumruk atmak ister gibi ellerini sıkmıştı. Bu konuda onu haksız bulmuyordum gerçi ama neyse. "Sen nasıl beni itersin?" diye bağırdı resmen.

Masum bir poz takınarak "Ben seni itmedim ki," dedim. "Sana denetleme zamanının yaklaştığını ve kulübeyi temizlememiz gerektiğini söyleyecektim. O anda neden bilmiyorum ama yataktan yuvarlandın." Bu yalan aklıma nereden gelmişti bilmiyordum ama keşke aklıma gelmez olaydı. Çünkü David gözleri parlayarak "Haklısın, temizlik yapmamız gerek. Üstümü değiştirdikten sonra iş bölümü yaparız." Onu yataktan itmiş olmamı şimdilik bir kenara atmış gibiydi ama yalanıma inanmadığını sezinliyordum. Muhtemelen kafasında bunu neden yaptığımı sorguluyordu. Bıyık altından güldüm, o bunun niye yaptığımı asla anlayamazdı. Yalnızca beni çok iyi tanıyanlar anlayabilirdi bunun nedenini. O kişilerin sayısı da yok denecek kadar azdı.

Dalmış olmalıyım ki David "Alo?! Evde kimse var mı?" diye bağırıp bir tokat atınca kendime geldim. O tokat büyü ihtimalle onu daha demin yataktan itmiş olmamın intikamıydı. "Ne oldu?" dedim yanağımı tutarak. Bu soruma yanıt olarak David sadece "Odamdan çık." dedi.

Çok da meraklıydım odasına girmeye diye düşünerek odama girdim. Şaka maka gerçekten de kulübeyi temizlememiz gerekiyordu. Şu anda tamamen uyanık olduğuma göre bunu uyuklamadan yapabilirdim herhalde. Üstümü değiştirip sıradan mavi bir bluz ve eski kotlarımdan birini giydim. Saçlarım ise düzdü. Hazır olduğuma kanaat getirip salona indim.

En son Georgina Orwell tarafından Perş. Ağus. 11, 2011 9:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 16   Temizlik Denetlemesi 16 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 11:35 am

Rüyamda hayalimdeki kızla baş başa kırlarda geziyordum. O kadar güzel bir kızdı ki kendimi ondan alamıyordum. Adeta ölmüştüm. Böyle bir insan olamazdı ve zaten yoktu. Çünkü bu bir rüyaydı. Adı üstünde ''Rüya'' O kadar samimiydik ki keşke bu rüyam bitmese diye düşünüyordum. Tam kızı öpmek için dudaklarına eğildiğim sırada... Güüm! Yere düştüm. İnanılamaz! Yere düştüm. Tam da kızı öperken. Hayalimdeki kızı. O sinirle elimi bir yumruk yapıp o kadar sıktım ki adeta elimin kemikleri kırıldı. Karşımdaki Gina idi. Bir rüya için sevgili(!) kardeşimi kıramazdım ya. Hemen yumruğumu indirdim ve ''Sen! Sen beni nasıl itersin?'' diye üstüne kükredim. Sinirimi bir şekilde boşaltmam gerekiyordu; ama kısa bir süre sonra bunu yaptığıma pişman olmuştum. Gina'nın suratını asıp, tatlı kız havalarına girmesi beni hemen yumuşatıyordu. Hemen masum bir poz takındı ve "Ben seni itmedim ki" dedi. "Sana denetleme zamanının yaklaştığını ve kulübeyi temizlememiz gerektiğini söyleyecektim. O anda neden bilmiyorum ama yataktan yuvarlandın." dedi. Bu nasıl bariz bir yalandı? Gina bunu yiyeceğimi düşünmüş olamazdı. Bu imkansızdı. Bu yalanı yemiş gibi yaparak "Haklısın, temizlik yapmamız gerek. Üstümü değiştirdikten sonra iş bölümü yaparız." dedim. Gina ben bunu söyledikten sonra adeta şok oldu. 'Nasıl bu kadar sakin olabiliyor ki?' diye düşündüğünü anlayabiliyordum.

Gina boşluğa bakmaya başlamıştı. Bu aradığım fırsattı. Sadece küçük bir intikam alacaktım. Devamı da gelecekti. Hemen bir tokat attım. ''Alo! Evde kimse var mı?'' diye bağırmayı da ihmal etmedim. Tokatım acıtmış olmalı ki Gina, yanağını tutarak ''Ne oldu'' diye yüzüme baktı. O kadar boş bakıyordu ki bir tokat daha indirmemek için kendimi tuttum. ''Odamdan çık!'' diye bağırdım.

Üzerimi değiştirmeye başladım. Üzerime bol bir t-shirt giydim. Altıma da bir kot geçirip salona gittim. Salonda Gina bekliyordu. Hemen konuşmaya başladım. ''Öncelikle kendi odalarımızı temizleyeceğiz. Daha sonra ben mutfak, oturma odası ve Henry'nin odasını; sen Lexi, Ryzell ve Jasmin'in odalarını temizleyeceğiz. Hadi Gina. Zorlu bir temizlik; ama sen ve ben bunun altından kalkabiliriz.'' dedim. Umarım Gina, ciddiyeti anlar ve şakaya maruz kalmam.

Hemen odama koştum. Koştum derken ciddiyim. Koştum. Hemen camı açtım. Dışarıda hava o kadar güzeldi ki çiçek kokularının odanıza dolmasına ister istemez izin veriyordunuz. Daha sonra yeni gelen kitaplığımı silmek için aşağı koltum. Hemen bir bez kaptım ve geldim. Bezle kitaplığa koştum. Önce sildim. Daha sonra Gina'nın odasındaki kitaplarımı almak için oraya gittim. O sırada Gina'nın yatıyor olduğunu gördüm. İntikamımı şimdi almalıydım. Taşımı sıktım ve kılıca dönüşmesini izledim. Kılıcımı boğazına dayayıp dürttüm. O kadar sersemlemişti ki o anda çığlığı bastı. Kitaplarımı alıp odadan kaçtım. Kendi kapımı kapattım ve kitaplarımı yerleştirdim. Öncelikle A harfini yerleştirdim. A'daki kitapları da ikinci harfine göre 'a,b,c..' diye dizdim. Yani anlayacağınız alfabetik sırayla dizdiğim kitapları tek tek silerek yerleştirdim. Daha sonra komidinime yöneldim. Öncelikle bezimi ıslatmam gerekiyordu. Bunun için banyoya gitmeliydim. Gina'nın yapacaklarından da korktuğum için ikilemde kaldım. Kısa bir süre düşündükten sonra banyoya sessizce gittim. Bezimi ıslattım ve odama döndüm. Bu sırada Gina'nın saldırısına uğramadığım için mutluydum. Hemen komidinimi sildim. Dolabımı silmek için oraya yanaştığımda yorulduğumu fark ettim; ama bana yorulmak yasaktı. Hemen dolabımı sildim. İçindeki kıyafetleri tek tek katladım. Adeta jilet gibi bir dolabım olmuştu. Odamda işim bitmişti. Odamdan çıkarken kapımı da kilitledim. Gina'nın yapacakları hiç belli olmaz....
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

MesajKonu: Geri: Temizlik Denetlemesi 16   Temizlik Denetlemesi 16 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:43 pm

Öfkeyle elimi makyaj masasının üstüne vurdum. Ne cüretle David beni boğazıma kılıç dayayarak uyandırabiliyordu ya?! Tamam, sabah onu yataktan iterek uyandırınca intikam alacaktı elbette. Ama böyle bir intikamı haketmiyordum! Böyle bir harekete mutlaka bir karşılık vermem gerekiyordu ama şimdi olmaz. Şu anda temizlik yapmamız gerekiyordu. Eğer şu anda bir plan kurmaya kalksam David bunu yapanın ben olduğumu anlardı ve bu iş böyle sürüp giderdi. Daha etkili bir intikam yolu bulmalıydım. Sonuçta ne demişler, intikam soğuk yenen bir yemektir. Her şeyin bir zamanı vardı, intikam zamanı da gelecekti elbet. Şu an temizlik zamanıydı. Vakit kaybetmeden kolları savamam gerekiyordu. Uyuyakalarak vakit kaybetmiştim ve bunun acısı kötü bir şekilde çıkmıştı. Dikkatli bir şekilde kilere indim ve bezler, viledalar, cam-siller gibi bilimum teizlik aletleri kaptım. Ayh, yani şu kovalar da laf aramızda o kadar ağır oluyor ki. Onları kilerden çıkarıp odama getirene kadar kollarım kopmuştu resmen. Bu yüzden yatağıma uzanıp kllarımı dinlendirmek hakkım değil mi?

Kollarım yeniden eski enerjisini kazandığında temizliğe başlamak üzere gerçek anlamda kolları sıvadım. Öncelikle camlardan başlasak iyi olacaktı. İlk zorlu yerleri temizlemeliydim ki kolay yerler kalsın geriye. Gerçi hoş, temizlik temizliktir ya. Başladım camları silmeye. Bir elimde cam-sil, diğer elimde de elbezi ile camı temizlemek için didinip duruyordum. Sonunda camlar, birer elmas gibi parıltılar saçmaya başlayınca -biraz abartmış olabilirim- rahatladım ama kollarım da iki tonluk bir ağırlık taşımışım gibi ağrıyıp sızlıyordu. İçimden rahat yatağıma uzanıp uyumak geçiyordu ama şimdi uyuyamazdım. Temizlikten sonra rahat rahat uyurdum nasıl olsa. O zaman kimse bir şey diyemezdi. O yüzden öncelikle temizlik yapmak zorundaydım. Yine sızıp kalmayayım diye banyayo gidip buz gibi suyla yüzümü yıkadım. Bu beni ayıltır diye umuyordum. Şimdi sıra gardırabumu temzilemeye gelmişti. Düzelemeye demişyordum çükü gardırabomu düzenli aralıklarla düzenlerdim zaten ve en sonki düzenleme dündü. Yani gardırobum düzenli fakat kirliydi. Temizlenmesi kazımdı. Gardırobumun kapağını açtığında tahmin ettiğim gibi bütün giysilerimin yerli yerinde olduğunu gördüm. Gardıraboun sadece dolap kapakları temizlenmeliydi. Şimdi kesin hemen biter bu diyorsunuzduır değil mi? Oysa hiç de öyl değil. Çünkü benim gardırobum bayağı uzundu. Haliyle dolap kapağı da iki metre falandı.

Ama tabii ki dolap kapağının uzunluğu beni yıldıramazdı. Haliyle başladım temizlemeye. Temizlemeye başlamadan önce banyoya gidip elbezini temizlemem gerekir çünkü malum, cam silme işlemi sırasında bayağı kirlenmişti. Bir yukarı bir aşağı eğilerek temizliyordum dolabı. Biraz daha böyle devam edersem fıtık olacağımı düşünmeye başladığım sırada bir de baktım ki dolap kapağı çoktan pırıl pırıl olmuş, burada boş yere eğilip kalkıyorum. Bu duruma bir mim koyup yatağa uzandım. Oh be! Rahat bir yatağa uzanmak gibisi yoktur. Şimdi sırada en son aşama vardı. Makyaj masası temizliği. Şu masayı bir temizlesem biraz dinlenebilirdim. Ama bırak masayı temizlemeyi, yataktan kalkamıyordum bile. Son bir kalkma çabasıyla yatakta doğruldum. O esnada başım döndü ve yatağa yığıldım.

Temizlik Denetlemesi 16
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi 15
» Temizlik Denetlemesi 8
» Temizlik Denetlemesi 10
» Temizlik denetlemesi 12