Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)

2 posters
YazarMesaj
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5) Empty
MesajKonu: Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)   Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5) Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 3:17 am

Uzun bir gündü. Ve ertesi gün klübeler denetlenicekti. Benim klübemse, eh, pek düzenli olduğu söylenemezdi. Kulübeye bir göz attım. Her taraf toz içinde kalmıştı. Kıyafetlerim hertaraftaydı. Yerde çoraplarım cirit atıyordu. Pek düzenli olduğum söylenemez. Jenn'!le birlikte işe koyulduk. Yerden çoraplarımı topladım. Bu biraz uzun sürdü. Bazılarını kılıcımla yatağın altından amlmak zorunda kaldım. Hepsini çekmeceme sıkıştırdım. Kıyafetlerimi topladım. Dolabıma yerleştirdim. Jenn'de kendi eşyalarını toplayıp dolabına koymuştu. Elektrikli süpürgeyle ortalığı süpürüyordu. Bende hemen dışarı çıktım. Zaten bana dışarıyı hallet diyecekti. İlk önce Jeff'den aldığım aletle kulübeme su fışkırttım. Daha sonra sildim. Aletle de kuruttum. İçeri girdiğimde Jenn'de süpürgeyi kapadı. 'Eh, bukadar temizlik yeter' diye düşündüm. Yatağımıda topladıkdan sonra kulübeden çıktım. Yemekhane'ye doğru yürümeye başladım. [i]
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5) Empty
MesajKonu: Geri: Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)   Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5) Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 8:58 pm

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  12. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
» Zeus Kuübsi Temizlik RP'si 6
» 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
» 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi (Temizliğe yazmayan bundan sonra gözüme gözükmesin!)
» Temizlik Denetlemesi 13