Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi

+2
Rosemarie Hathaway
Lara Adams
6 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Empty
MesajKonu: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 2:25 am

Etrafı iyiyce göz gezdirdim.Artık tüm kulübe temizlikten nefret etmeye başlamıştık ama bu yapmayacağız anlamına gelmiyordu.Temizliğe bayılmasakta,Afrodit kulübesi olarak kirlilikten de nefret ederdik.

Kardeşlerimizin hepsi kulübedeydi.Normalde hiç beraber olmazdık.Bu yüzden bu fırsat açmazdı.Birden Jason'un horlamaları ile irkildim.Bulduğum ilk yastık ile onun kafasına vurdum.Jason pozisyonunu bozmamıştı,uyumaya devam ediyordu.Tekrar vurdum ama bu öncekinden birkaç kat daha sert olduğunu söyleyebilirdim.Jason kafasını kaldırdı ve uykulu gözlerle bana baktı. "Ne oluyor yaa?" Ona cevap vermedim ama uyuyan tüm kardeşlerimi -genellikle de erkekler- uyandırmaya başladım.Hepsi önce uyanmadı ama benim gibi inatçı bir kız nasıl pes edebilirdi ki? Tüm kardeşlerim homurdanarak salona gitti.Alex,Anna,Claire ve ben uyanıktık.Zaten biz alışmıştık.Etrafa tekrar baktım.Temizliğe hiç beklemeden başlamalıydım.Kazanma da en kararlı kulübelerden biriydik.Derin bir nefes aldım.Koltuğun üstündeki eşortmanı yatağa attım ve kendimi koltuğa bıraktım.Bende tüm kardeşlerim gibi çok yorgundum.Ama yapacak birşey yoktu.Tüm kardeşlerim koltuklara oturdu.Her zaman ki gibi birisinin bize yapacaklarımızı söylemesi gerekiyordu.Ayağa kalktım.Kardeşlerimin görev vermek gibi bir niyeti yok gibiydi.Derin bir nefes aldım ve tüm kardeşlerime teker teker bakmaya başladım.Sanki kardeşlerim kolay görev ver diye bana yalvarıyor gibiydi.Elbette onlara kolayları vermeyecektim.Aslında tüm görevler eşit kolaylıktaydı.Yeni gelen kardeşlerim temizlikten heveslerini alamamış olacak ki hevesle ne diyeceğimi bekliyorlardı.Hafifce öksürdüm.

"Önce herkez odasını toplayacak,temizleyecek.Kaytarmak yok.Claire mutfağın toparlanması gerekiyor.Luna bayno temizlenmeli.Thalia,hımmm.. Tuvaleti temizlesen? Hadi ama...Okadar kötü birşey değil.Mason,giriş senindir.London? Hıh,tamam.Sen...Tavanı temizle.Rose etraf karıbca,böcek kaynıyor.Temizle.Alex akşam ve öğle yemekleri ellerinden öper.Anna çamaşırları beyaz ile renklileri ayır ve yıka.Nerissa çamaşırları asmak senin işin.Pandora,sana dharmi vereceğim.Eksik eşyalarımız var.Jason,kaçma bu işten kurtulamazsın.Salonu topla,temizle.Kir görmek istemiyorum.And,hımmm..iş kaldı mı? Claire'ye yardım et.Ne bileyim işte...Örneğin,çamaşır makinesini diz.Ben ise...Etrafın kokusu ile ilgileneceğim.Görev vermediğim kaldı mı? Güzel...Hadi işe başına."
Dedim ve ellerimi çırptım.Çantamdan cüzdanımı karıştırdım.Tüm dharmileri aldım ve Anna'nın yanına gittim.Onu duvara çektim ve kulağına fısıldadım. "birkaç dharmin var mı?" Anna kafasını salladı ve kalpli cüdanından dharmiler verdi. "Teşekkürler." Diye fısıldadım.Tüm dharmileri Pandora'ya verdim ve onu gönderdim.Derin bir nefes aldım ve parfümlerime bakmaya başladım.
Ancak pijamalarım ile temizlik yapamazdım,uygun olmazdı bu.Şık ama rahat bir kıyafet bulmalıydım.Dolabımı karıştırdım.Bana en uygun kıyafeti seçip giymeye başladım.

Spoiler:
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Rosemarie Hathaway
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Rosemarie Hathaway

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:12 am

Ben kulübeye yeni geldiğim için Lara'nın vereceği görevleri merakla bekliyordum.Çok zor olacaklarını hiç düşünmemiştim. Oysa yanılmışım.Lara'nın ağzından "Rose etraf karınca,böcek kaynıyor.Temizle" lafı çıkınca "Kortuğum başıma geldi." diye düşündüm.Böceklerden hiç mi hiç hoşlanmazdım.Ama bu görevi-benim için zor da olsa-yerine getirmeliydim.Derin bir nefes aldım ve oturduğum koltuktan kalktım.Herkes gibi üzerimde pijamalarım vardı.Bu kıyafetlerle karıncaları temizleyemezdim ya?Dolabıma gidip böcek temizlemeye uygun bir kıyafet bulmaya çalıştım.Aradım,aradım,aradım...Sonunda bir tane pembe eşofman altıyla biraz da olsa eskimiş-her ne kadar eskimiş kıyafetim olmasa da-uçuk pembe bir bluz buldum.

Hemen üstümü giyindiğim gibi görevimin başına koştum.Herkes kulübenin içinde koşturuyordu.Claire mutfağı toparlıyor,Luna ise banyoyu temizliyordu.Kimsenin temizlikten zevk alıyormuş gibi bir hali yoktu.Ben de ilk olarak banyoya baktım.Ortalıkta böcek filan gözükmüyordu.Luna'ya "Kolay gelsin."deyip banyodan çıktım.Mutfağa baktım ama orada da böcekler görünmüyordu.Claire "Kapının önüne bakarsan oradaki böcekleri görürsün."deyince teşekkür edip kapıya doğru yöneldim.Kapıyı açtım ve etrafıma bakındım.Gözüme bir şey çarptı.Bir delik ve hem de karınca dolu bir delik..Aralarında da iğrenç böcekler...O an donakaldım ama sonra kendime geldim ve deliğe doğru yaklaştım.Kapının sağ tarafında karınca yuvası vardı.Sanki işlek bir cadde gibi deliğe karıncalar devamlı girip çıkıyordu.Tekrar içeri girip bir süpürge kaptım.Koşa koşa kapıya doğru giderken ecza dolabının üstünde üzerinde "böcek ve karıncaların düşmanı"yazan bir ilaç gördüm.Onu da alıp kapının önüne çıktım.

Karınca yuvasına doğru ilerledim.Ben içeri girip geldiğimden beri sanki çoğalmışlardı.İlk önce ilacın arka tarafında yazan talimatları okudum.Burnumu tıkadım ve ilacı yavaşça püskürtmeye başladım.Üzerine ilaç gelen karıncalar ve böcekler kaçmaya çalışıyorlardı ama nafile.Hiçbiri kaçamadan olduğu yerde ölüyordu.Hemen hemen bütün karıncaların üzerine ilaç sıktım.Birkaç dakika sonra hepsi ölmüştü.Buna inanamıyordum.İlk görevim hemencecik bitivermişti.Hem de çok kolay olmuştu.Bu düşüncelerden uzaklaşıp ölen karıncaları kapının önünden dışarı doğru süpürdüm.İşim bitince ortalıkta hiçbir böcek ve karınca kalmamıştı.Görevimi başarıyla yapmamın mutluluğuyla kulübenin içine girdim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 4:29 am

" Claire mutfağın toparlanması gerekiyor. "

Mutfak temizleme görevi bu temizlikte bendeydi. Yanımıda yardım etmesi için Ope'yi vermişti Lara. Ope'ye " sen şimdi git önce odanı topla canım bened bulaşıkları falan yıkayınca seni çağırırım onları dizersin. " dedim ve Ope'yi yolladım. Sonra'da mutfağa gittim. Öncelikle bulaşık makinesini boşaltmaya karar verdim. Bunun için bardakları koyacağım rafı açtım. Dolapların içi çok kirlenmişti. Yok bu durumda önceliğim dolapları boşaltıp silmek olmalıydı. Tek tek bütün bardakları, tabakları... indirmeye başladım. O sırada yanıma Marie geldi. Böcek, karınca arıyordu. Bu onun ilk temizliğiydi ve Lara ona böcekleri yoketmsi görevini vermişti. Eminimki ilk temizliğinde temizlikten nefret edecekti bizim gibi. Bana daha hiç karınca yok etme görevi verilmemişti. Doğrusu almakta hiç istemiyordum. Böcekelrden nefret eden biri için bu görev epey bir zor olurdu. Gerçi kardeşim Marie'de nefret ediyordu. En azından öyle görünüyordu. Zaten bir Afrodit çocuğu nasıl nefret etmezdi ki?

Kardeşime yardımcı olmak amacıyla kapısının arkasına bakmasını söyledim. Dİğer kardeşlerimden görmüştüm bunu. Hep kapıların ve dolapların arkalarından çıkıyorlardı bu lanet böcekler. Marie kapısının arkasındaki böceklerin hakkından gelmişti. Orada birtane bile böcek ve karınca kalmamıştı. Yalnız sanki böcek ilacını biraz fazla sıkmıştı. Hemen burnumu kapatarak mutfağın bütün pencerelerini açtım. Kardeşiim işini başarıyla bitirmenin zaferiyle içeri başka böcek aramaya gitmişti. Mutfakta bu kokuyla kalan ise ben olmuştum. Camın önünde nefes alarak kokunun gitmesini bekledim.

5 dakika sonra kokudan eser kalmamıştı. İçerdeki tozlar çıksın diye camları kapatmadan işime döndüm. Bardakların hepsini 15 dakikada indirmiştim. Bardakların hepsi rengarenti ve hepsi de çok şekerdi. Bu yüzden onları kırmamaya dikkat ettim. Kırsam heralde kardeşlerim bana çok kızarlardı. Bardaklar bitince tabakları indirmeye başladım. O arada yanıma Alex geldi.

" Kolay gelsin Clay. Yemek yapacağım. " Sıcak gülümsemesiyle bir tencere çıkartmaya başladı.
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 6:50 am

Parfümler arasında arada kalmıştım.Bu yüzden önce odamı toplamayı seçmiştim.Saçımı topladım gerçekten çok yorulmuştum.Ne mi yaptım? Öncelikle parfümleri aramaya başlamıştım.Afrodit melezleri görünüşümüze dikkat etsek bile yine de arada unutkanlıklar oluyordu.Her melezin bir kusuru olurdu elbette.Saçlarımı pembe ile beyaz karışımı rahat tokam ile topladıktan sonra halsiz bir biçimde odama yaklaştım.Kulübe gerçekten çok sessizdi (!).Kardeşlerimin sızlanmaları,kavga etmeleri hatta birbirlerine rüşvet teklif etmeleri gerçekten çok sinir bozucuydu.Bende eskiden böyle biriydim ama açıkcası artık temizliği sevmeye başlamıştım.Önce yatağımın üzerine oturup etrafı seyretmeye başladım.Nereden başlayacağımı seçmeye çalışıyordum ama biraz daha otursaydım uyuya kalabilirdim.Derin bir nefes aldım.Koşarak banyoya gittim ve kendime ait olan beyaz bezi alıp,odama geri döndüm.Eğer işim çabuk biterse ve ben yorulmazsam ki kesin yorulurdum,kardeşlerime yardım edebilirdim.Önce bezimi masanın üstüne bırakıp kitaplığımda ki tüm kitapları yatağıma attım.Bezi alarak kitaplığımı iyice sildim.Çok kirli değildi ama kardeşim Alex'in bu durumu farkedeceğinden emindim.Bu yüzden iyice sildim.Bu iş bittikten sonra bezi yatağıma atacaktım ki,birden farkettim.Bez kirliydi,onu yatağıma atarak kendime fazladan iş mi çıkaracaktım? Hayır,hiç sanmıyorum.Zaten bu iş bile bana fazla geliyordu.Daha fazla iş? Zeus korusun! Bu bezi herzaman elimde taşıyamazdım.Tabii Afrodit melezinde çareler tükenmez.Banyodaki çekmeceleri karıştırarak herhangi bir poşet aldım.Bezi onun üstüne koyduktan sonra elimi yıkayıp aynanın karşısında kendime birazda olsa çekidüzen verdim.Tamam,temizlik yapıyorduk ama birazcık süslülükten ne olabilirdi ki! Birden Claire'nin öksürmesi ile kendime geldim.Gerçekten aynanın karşısında kendime bakarken dalmıştım.Bozuntuya vermeden arkamı döndüm.Claire'nin gözlerine bakmamaya çalışıyordum çünkü gözleriyle bana nasihat verecek kadar kızgın gibi görünüyordu.Onu orada bırakıp odama geri döndüm.Temizlediğim kitaplığın kuruduğunu farkedince kitaplarımı düzenli bir şekilde yerleştirdim.Etrafı tekrar gözden geçirdim.Yapacak ne olabilirdi ki? Ah,tabii ki de çok iş vardı.Bezi poşedin üstüne koyarak pembe,süslü yatağımın üstüne attım.Şimdi dolabımı düzenleyebilirdim.Önüme gelen tüm kıyafetleri yatağıma attım.Sessizce yatağa yaklaştım.Attığım kıyafetleri teker teker elime alarak katlamaya başladım.Bu iş bittikten sonra önce pantalonlarımdan başlayarak kıyafetlerimi dolabıma yerleştirmeye başladım.Aslında pek yorulmamıştım.Ama ben işin sırrını biliyordum.Melez kamp'ında teledon yasaktı.Ama kurallar elbette çiğnenmek için vardı.Telefonumdan Taylor Swift'in Mine şarkısını açtım.Bu sefer bu ünlüye takmıştım.Ne zaman kimi seveceğim açıkcası hiç belli olmuyordu.Şarkımı açtıktan sonra dans ederek banyodan süpürgeyi aldım.Kulübe de sadece iki tane süpürge olması açıkcası kötü birşeydi.Süpürgenin azlığından dolayı sırada bekleyenler vardı.Müzik dinlerken onların şikayetlerini dinlememeye çalışıyordum.Süpürge ile etrafı temizlemeye başladım.Biraz hızlı olmalıydım çünkü kardeşlerim ile şimdiden kavgaya girişmek istemezdim.Kendimi şarkıya ve temizliğe o kadar çok kaptırmıştım ki kapının sertce çalındığını en sonunda farketmiştim.Kimse kapıyı açmaya gerek duymuyordu.'Pandora gelmiştir.' diye iç geçirerek kapıya yaklaştım.Gülümseyerek kapıyı açtım.Pandora kızgın bir ifade ile bana bakıyrodu.Galiba uzun bir süre dışarda beklemişti.Onu içeriye aldım.Elinden eşyaları alıp ona döndüm. "İşin bitmedi,odanı temizlemelisin." dedim ciddi bir sesle.Pandora homurdanıp odasına yaklaştı.Gülümseyerek eşyaları salondaki masaya bıraktım.Ve temizlikte kaldığım yerden devam etmek için odamın yolunu tuttum.
Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:53 am

Bütün gün dışarıdaydım. Belki temizlik biter de ben sonuna yetişmiş taklidi yaparım diye oyalanmıştım. Sonuçta temizlik beş-altı saatten fazla süremezdi değil mi? Kulübeye dönünce çok fena yanıldığımı anladım. Selam vermeye kalmadan Lara'nın sevgi dolu (!) sesiyle karşılandım."Bella!Sen bütün gün neredeydin? Seni göremedik! Şimdi de sadece senin odanın temizliği,yerlerin silinmesi ve yerlere saçılan eşyalarının yerini bulması kaldı! Hadi ama! Ne bekliyorsun? Davetiye mi?" Artık kaçış yoktu. Kenarda duran süpürgelerden birini alıp seslendim: "Odamı temizleyeceğim o zaman! Yer silmek zor iş!"Cevap beklemeden yerlerde duran kıyafetlerimi, kitaplarımı, makyaj malzemelerimi ve tokalarımı topladım. Kirlenmiş olanlara çamaşır yolu gözükmüştü. Diğer kirlilerin yanına fırlatıp odama yöneldim. Hareketlerimi kısıtlayan mini elbisemden kurtulup kotumu giydim. Temizliğe hazırdım- Ne kadar olabilirsem!

Odamdaki manzara beni dehşete düşürmüştü. Hiç dikkat etmeden her yere attığım eşyalarımın bir kısmı dolabımdan, bir kısmı ise kitaplıktan sarkıyordu. Hepsini alıp söylenerek yatağıma fırlattım. İşkence başlamıştı. Kıyafet katlamaktan nefret ederdim.Yaklaşık yarım saat süren kıyafet toplama sürecinin sonunda terlemiş bir halde eşyalarımı yerli yerine yerleştirdim. Geriye kitaplığımın toplanması, çöplerin süpürülüp dışarı atılması ve gereksiz yer kaplayan eşyalarımın kutulara konması kalmıştı. Yanımda getirdiğim süpürgeyi alıp çöp birikintilerine karşı savaş açtım. Bu çöp dağları nasıl oluşmuştu böyle? Bir türlü geçmiyorlardı. Pes edip hepsini tek tek alıp poşete attım. Artıkları da ıslak bir bezle silip çöplerimi dışarıda duran kovaya fırlattım. Odama geri dönüp kitaplığımdaki çeşitli ıvır zıvırı boşaltıp baştan yerleştirdim.. Oraya ait olmayan ve nereden çıktığını bilmediğim sürahi ve kahve ile kirlenmiş bardak gibi şeyleri mutfakta bulaşık dağının ardında uğraşan Claire'e verdim.Biraz daha bulaşık çıktığı için çok mutlu-!- görünüyordu. Onu daha fazla sinirlendirmemek için odama dönüp fazla eşyalarımı kutulara yerleştirdim. Bununla birlikte bütün işimi bitirmiştim. Rahat bir nefes alarak banyoya yöneldim. Orada çalışan zavallı kardeşlerime kolay gelsin deyip yüzümü yıkadım. Odama dönüp üstümdekileri çıkardım Biraz daha rahat olan başka bir şeyler giymek için dolabıma yöneldim ama pijamalarım yatağımın üstünden adeta beni çağırıyordu. Tekrar fikrimi değiştirip onları giydim. Bütün günün sonunda rahat bir nefes alır gibi olmuştum ki Lara'nın sesiyle kendime geldim: "Bella! Odanı temizleyip, çöplerini süpürdün mü? Yerlerdeki eşyalar da kalktı değil mi? Odama gelip etrafa baktı. Onu memnun etmiş olacağım ki başını hafifçe salladı:"Eh, fena değil! Şimdi biraz dinlenebilirsin. Başka iş olursa çağırırım!" SÖzünün bitmesine kalmadan ben kendimi yatağıma fırlatmıştım bile.
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 8:39 am

Dolardaki bütün porselenleri indirmiştim. Şimdi dolapları silebilirdim işte. Temiz bir bez almak için banyoya giderken kapısı açık olan Bella'nın odasından içeri baktım. Oda gerçektende ince bir detayla temizlenmişti. Gözlerim yatağın üstüne ggelince ise bu temizlikten fena halde yorulan birini gördüm. Bella ya yorgunluktan ölüyor gibiydi yada iyi bir tiyatrocuydu. Birdaha odasına bakınca biraz dinlenmeyi hakettiğine kanaat getirdim. Odasınndan çıkıp banyoya gittim. Banyoda Anna renlklilerle beyazları ayırıyordu.

Göz kırparak
" Kolay gelsin Anna " dedim. Anna korktuğum cevabı verdi: " Kolaysa başına gelsin. " bu cevaba hiçbir şey söyleyemeden temiz mavi bezimi alıp tekrar mutfağa döndüm. Alex yemek yapmaya başlamıştı çoktan. Sandalyenin üstüne çıkarak en üstteki dolapların tepelerini silmeye başladım. " Aman Tanrım! " ne kadarda çok toz olmuşlardı bunlar. Alez ne olduğunu anlayınca gülmeye başladı. Biraz sonra sinirden bende gülmeye başladım. Lara'nın mutfağa dalmasıyla Alex'le birlikte aynanda sustuk. Lara gülememize gelmiş olmalıydı. Alex'le aynı anda işimizi yapıyormuş gibi davrandık. Lara anlamıitı ama anlamamazlıktan gelip bir bardak su alıp işine döndü. Lara mutfaktan çıkınca Alex'e bakıp gülümsedim. Alex'de " Ucuz atlattık. " diyerek gülümsedi ve tekrar işimize döndük.

Toz alma işlemim 20 dakika sonra bitti. Elimi belime götürdüm. Fena halde ağırıyordu. Fkat mola veremeyecek kadar daha çok işim vardı. O anda bulaşık makinesi tık etti. Bulaşık makinesine koyduğum bulaşıklar yıkanmıştı. Şimdi bana bulaşıkları raflara dizecek bir gönüllü lazımdı. Hemen tekte kardeşlerime bakmaya gittim. Luna banyoyu temizliyordu ve sanırım işi daha birkaç saate bitmezdi. Onu geçip yürümeye devam ettim. Thay dinleniyordu. Tam ondan bana yardım etmesini isteyecekken
" Hiç bana bakma yeni tuvaleti temizledim. Biraz dinleneceğim. Ölüyorum. " dedi. Onuda es geçtim ve odalara bakmaya başladım. Rose böcekler ve karıncaları araaya devam ediyordu. Oda olmazdı. Devam ettim. Bella'nın odasına geldiğimde Bella hala yataqktaydı. 20 dakikadır uyuyordu. Anlaşılan uyuya kalmıştı. Bu kadar dinlenmek yeterdi. Şimdi temmizlik zamanıydı.

" Bella. Kardeşim hadi uyannnn. " Bella uyanmamakta ısrarcı olunca dürtmeye başladım. Bu işe yaramıştı. Bella uyanınca " N'oluyor ya? " dedi şaşkınlıkla. " Bana yardım etmen gerekiyor. " Bella bu isteğimi başta kabul etmesede sonradan kabnul etmek zorunda kaldı. Çünkü burada herkes çalışacaktı. Yatmak yoktu. Kardeşim Bella'yla mutfağa yöneldik. Bella'nın uykusunda eser kalmamıştı şimdi.
Crystal Stephanie Montéz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Crystal Stephanie Montéz

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 2:18 am

Tam da güzel güzel uyuyup rüya görürken beni sarsan bir el ve seslenen Claire'in alarm gibi sesiyle uyandım. " Bella. Kardeşim hadi uyan. " Buna bir anlam verememiştim. Ben zaten odamı temizlemiştim ama demek yeterli değildi. Şaşkınlıkla: " N'oluyor ya? " dedim. Aniden uyandırılınca hep garip tepkiler verirdim. Bu da kesinlikle bir "Aniden Uyandırılış" tı. Claire tekrar beni zorlamaya başladı: " Bana yardım etmen gerekiyor. " Uzun süre direndikten sonra yapacak bir şey olmadığını anladım. Bu kulübede dinlenmek diye bir şeyin adı bile geçmiyordu anlaşılan. Üstümü başımı düzeltip Claire ile birlikte mutfağa yöneldim.

Mutfakta hayatımda gördüğüm en büyük yıkanmamış bulaşık dağı ve yanında dahada büyük bir kurulanmayı bekleyen bulaşık dağı vardı. Aklıma Claire'in bütün gün mutfakta olduğu geldi. Demek bunlarla uğraşıyordu ve hala da bulaşık vardı. Yapaca bir şey yoktu, kız haklıydı yani. Bu bulaşıklar ve yerleştirilecek eşyalarla tek kişi asla baş edemezdi. İç geçirip yeni işkenceye doğru yöneldim ve kurulanmayı bekleyen bulaşık ddağından bir iki tabak alıp kuruladım. Sonra yerine yerleştirdim. Uykum artık mecburen açılmıştı. Bu bulaaşıkları üç denetleme için mi yıkıyorduk yoksa bir denetleme için mi? Ben çilemi doldururken Claire de diğer dağı bulaşık makinesine koyarak küçültmeye çalışıyordu. Anlaşılan daha çok işimiz vardı!
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 5:07 am

Hızlı adımlarla odama yöneldim.Malesef kaçırmıştım.Jason süpürgeyi almış,bana sinsice gülümsüyordu.Onun elinden süpürgeyi almalıydım.Yarım saat boyunca onu bekleyemezdim.Bu adil değildi,hemde hiç değildi. "Süpürgeyi bana ver,Jason." diye tısladım,sessizce.Jason bana birkaç adım yaklaştı.Sinsi bakışları hala yüzünden silinmemişti.Sağ ayağını öne uzattı ve yanıma yaklaştı. "Al da görelim." Jason gerçekten sinirimi bozuyordu.Acaba onu uyandırdığım için intikam mı alıyordu? Ah,amacı bu ise gerçekten fena ödeyecekti.Ani bir hareketle süpürgenin ucunu elim ile kavradım.Jason son zamanlar da geçten kas çalışıyor gibiydi.Ama bu benim hırsımı geçemezdi sonuna kadar çalışıp o süpürgeyi elinden alacak onun sinsi bakışlarını kendime yerleştirecektim.Onun sinirini iyice bozduktan sonra odadan çıkacak çıkarken de korkunç bir kahkaha atacaktım.Ne yalan söyleyeyim bunlar gerçekten ulaşılması zor hayallerdi.Ama hemen pes etmek hırslı bir kıza yakışmazdı.Birden koluma gelen bir darbe sendeledim.Bakışlarımı Jason'a çevirdim.Canımı acıttığı için kendisi ile gurur duyuyor gibiydi.Bunu böyle bırakacakmıydım? Elbette hayır.Ona fena ödetecektim,hem de çok fena.Ona yapacaklarım sinemaya çıksaydı kesin artı on üç olabilirdi.Tamam,,belki biraz abartıyor olabilirdim ama gerçekten çok kızgındım.Birkaç kardeşim koltuklara yerleşmiş,bizi film seyreder gibi seyrediyorlardı.Korkunç gözlerimi onlara çevirdim.Bazıları korkup odadan çıktı ama bazıları bakışlarımı görmezden gelmeye çalışarak etrafa bakıyorlardı.Sonunda Clay,Alex ve Anna gelmişti.Sadece birkaç kardeşim kalmıştı.Onlarda benden çok korkanlardı.Ben o kadar kızgın birimiydim? Tamam,biraz asabi olabilirdim ama bu illa benden korkacaklar anlamına gelmezdi.Ama benden korkmaları işe yarıyordu.Mesela onları tehdit ederek odamı temizletebilirdim bu gerçekten güzel bir fikirdi.Tekrar gelen bir darbeyle yatağıma yapıştım.Neyse ki yatağım oldukça yumuşaktı.Sadece kafam biraz acımıştı.Jason benim atmayı planladığım korkunç kahkahayı atmaya başladı.Gerçekten çok ama çok sinir bozucuydu.Bazı kardeşlerim Jason'nın kazanacağını kanaat getirmiş Jason'a tezavuat yapıyorlardı.Bunun altında kalamazdım.Sinirle kalktım.Elime ge.en yastığı alıp Jason'un yüzüne attım.Jason'un dikkati yastık yüzünden dağılmıştı.Bunu fırsat bilip koluna tekme attım.Jason duvara yapıştı.Şaşkın bakışlarla bana baktı.Gerçekten Jason'un karizması çizilmişti.Jason da benim gibi hırslıydı.Bu çekişme zor bitecek gibi gözüküyordu.Jason çok hazırsız yakalanmıştı.Suratına hafif iki yumruk atıp elinden süpürgeyi almaya çalıştım.Çok sıkı tutuyordu.Almaktan ellerim kızarmıştı.Süpürgeyi alıp Jason'un yanına yaklaştım. "Yanlış kişiye sataştın,kardeşim." dedim ardından istediğim korkunç kahkahayı attım. Kapıda duran kardeşlerim benim kapıya yaklaştığımı farkedince kapıdan çekildiler geçmeme izin verdiler.Gülümseyerek banyoya gittim.Süpürgeyi kapıya dayayıp makyajımı yenilemeye başladım.Birkaç dakika makyajım ile ilgilendikten sonra saçımı düzeltip süpürgeyi alıp odama yaklaştım.Hala birkaç kişi odamdaydı.Onlara kızgın bir bakış attım.Korku ile odamdan çıktılar.Zafer gülümsemesi ile temizliğime devam ettim.

Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 12:59 am

Kızlar bugün biri bitirsin yoksa 1 puan kırabilirim Smile
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi   11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi Icon_minitimeÇarş. Nis. 13, 2011 2:33 am

Uyarı için sağ ol Mia ama gerek kalmadı. Ben bakıyorum. Değerlendirmede. Smile

11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  12. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
» 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi (Temizliğe yazmayan bundan sonra gözüme gözükmesin!)
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Melez Kampı; 10. Rp Denetlemesi | Afrodit Kulübesi
» 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi