Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi

3 posters
YazarMesaj
Emily Cocteau-Evans
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Hera'nın (manevi) Çocuğu/Kulübe Lideri
Emily Cocteau-Evans

13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi Empty
MesajKonu: 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi   13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 10:05 pm

Bu temizlik onun kulübede ki 2. Temizliği olacaktı. Artık heyecanı gitmişti. Kurduğu alarmın sesiyle uyandı. Elini yüzünü yıkadı, bir duş aldı. Odasına gidip dolabını açtığında bütün kıyafetleri üstüne döküldü. “Ah lanet olsun!” diyerek kıyafetlerinin arasından sıyrılmayı başardı. Bir Hera kızına göre çok fazla kıyafeti vardı. Şimdi tekrar kıyafetlerinin arasına dönerek yeşil eşofmanını aramaya başladı. Bir süre aradıktan sonra “Buldum” diyerek yerinden sıçradı. Büyük bir iş başarmıştı. Fakat bu işi başarırken de odasını iyicene batırmıştı. Yeşil eşofmanını giyince saçını tepeden dağınık bir topuzla tutturdu ve salona yöneldi. Daha kimse kalkmamıştı. “Olacak iş mi?” Diye düşündü. Herkes bugünün temizlik günü olduğunu biliyordu. Kardeşlerini uyandırma işi de anlaşılan ona düşmüştü. Tek tek bütün kardeşlerinin odasına gitmeye başladı. Hanna, Sandra, Serious ve Damon… Bütün kardeşlerinin odasına giderek hepsini tek tek uyandırmayı denedi. Fakat kimseyi uyandırmada başarılı olamadı. Bu sefer mutfağa yönelerek eline tavayla kaşık aldı. Odalara geri döndü. Şimdi hepsinin başında kaşığı tavanın arkasına vuruyordu. Bu gıcık sese kimsenin dayanamayacağını biliyordu. Birkaç dakika sonra bütün kardeşleri “Ne oluyor ya?” diyerek gözlerini açtılar. O ise hiç taviz vermeden “Bugün temizlik 10 dakika sonra salonda olun!” diyiyordu. Temizliği yaptırabilmesi için sert olmalıydı. Lideri Hanna’ya bile ki Hanna’nın bunu anlayışla karşılayacağını biliyordu. Çünkü zamanın da o da bu yolları denemiş olması gerekiyordu. Bütün kardeşleri salona gelince yemek masasının üstüne çıktı. Sessizlik sağlanınca da konuşmaya başladı: “Bu benim ikinci temizliğim. Şimdi diyeceksiniz ki görev dağılımını niye Hanna vermiyor? Bende bu soruyu kendime sordum. Sonra dedim ki ha o ha ben ne fark eder? Hiçbir şey. Ben erken uyanmıştım bu yüzdende görev dağılımını ben veriyorum… Şimdi kulübede sadece 5 kişiyiz. Bu yüzden hepimize fazla fazla görevler düşüyor. Öncelikle herkes odasını toplayacak, pırıl pırıl yapacak. Sonra Hanna, mutfak senin. Sandra tuvalet, banyo senin. Eldiven takarsın merak etme. Serious, tavanlar, yerler senin. Tek bir gri tavan bile görmek istemiyorum. Damon, girişte senin. Sonra da markete gidip kulübemiz için koku alıyorsun. Tek bir kötü kokuda bitersin ona göre. Bende mutfağı temizleyeceğim. Hanna yemeklerde senin haberin olsun. Öğlen için güzel bir yemek bekliyorum. İşini bitiren gelsin yeni görev vereceğim onlara. Hadi şimdi kulübemiz için marş marş!”

Herkes temizlik yapmak için odasına yönelince o da odasına yöneldi. Ne de olsa daha yapacak çok işi vardı. Vakit kaybetmemeliydi.

6-6:30
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi   13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 1:37 am

O kadar çok uykusu vardı ki kulağının dibinde ki çınlamaları bile duymazdan geliyordu.Kafasını yastığının altına gömdü ama Emily ısrarlıydı.Yorganı üzerinden çekti ve onu iteklemeye başladı.Küfür etmemek için kendini zor tutuyordu.Yataktan düşünce ancak kendine gelebilmişti.Yataktan destek alarak ayağa kalktı.Ne biçim Kulübe Lideriyim ben,diye düşündü.Bugün temizlik yapılacağını bile unutmuştu.Hemen diğer kardeşlerinin yanına,salona yöneldi.Emily derin bir nefes alarak konuşmaya başladı.“Bu benim ikinci temizliğim. Şimdi diyeceksiniz ki görev dağılımını niye Hanna vermiyor? Bende bu soruyu kendime sordum. Sonra dedim ki ha o ha ben ne fark eder? Hiçbir şey. Ben erken uyanmıştım bu yüzdende görev dağılımını ben veriyorum… Şimdi kulübede sadece 5 kişiyiz. Bu yüzden hepimize fazla fazla görevler düşüyor. Öncelikle herkes odasını toplayacak, pırıl pırıl yapacak. Sonra Hanna, mutfak senin. Sandra tuvalet, banyo senin. Eldiven takarsın merak etme. Serious, tavanlar, yerler senin. Tek bir gri tavan bile görmek istemiyorum. Damon, girişte senin. Sonra da markete gidip kulübemiz için koku alıyorsun. Tek bir kötü kokuda bitersin ona göre. Bende mutfağı temizleyeceğim. Hanna yemeklerde senin haberin olsun. Öğlen için güzel bir yemek bekliyorum. İşini bitiren gelsin yeni görev vereceğim onlara. Hadi şimdi kulübemiz için marş marş!” Hanna'ya kolay iş düşmüş gibiydi.Bulaşıkları yıkayacak mutfağı toparlayacak ve yemek yapacaktı.Tuvaletleri temizlemekten iyiydi.Emily'nin otoriter hareketleri Hanna'nın hoşuna gitmiş gibiydi.Emily'e göz kırparak mutfağa yöneldi.Masanın üstüne yığılmış bulaşıkları görünce homurdandı.Terektekileri saymıyordu bile.Bugün pozitif olmalıydı.Dereceye girmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardı.Masanın üzerinde ki bulaşıkları kaldırıp,tereğe taşımaya başladı.Bulaşıkları tereğe yığdıktan sonra,bulaşık süngerine,deterjan döküp masayı temizledi.Uzun süredir masayı silmedikleri için yemek kırıntıları yapışmıştı.Hanna yapışan yiyecekleri çıkartmak için bütün gücünü kullandı.Musluğa koşturup süngeri yıkadı.Masayı duruladıktan sonra tereğin üzerinde ki bulaşıklara yöneldi.Bulaşık süngerine,biraz daha deterjan sıktıktan sonra tek tek tabakları,bardakları,tencereleri yıkamaya başladı.Ayakta durduğu için beli ağrımıştı.Halbuki daha işin çok başındaydı.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi   13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi Icon_minitimePerş. Haz. 09, 2011 8:17 pm

Değerlendirmede.

13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Hera Kulübesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» 11. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
»  12. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi
» 13. Temizlik Denetlemesi ~~~ Afrodit kulübesi (Temizliğe yazmayan bundan sonra gözüme gözükmesin!)
» 11.Temzlik denetlemesi 2. sıra Apollon kulübesi :(