Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!

4 posters
YazarMesaj
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Empty
MesajKonu: 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!   10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:57 am

Evet şu ana kadar hep sonuncu olduk.Denetlemede sayılmadık bile!Ama artık bunun değişmesi gerek.Kulübe lideriniz olarak size şunu söylemeliyim ki : Derecelemeleye girmeli ve sonuncu olmamayı başarmalıyız Nyks Kulübesi.Hepinizin rp'si en az 15 satır olmalı.Hatta 20 satır yaparsanız size rp içinde güzel bir şeyler yapacağım.Evet DENETLEME RPSİ BAŞLASIN! Very Happy

Bu sabah erken uyanmıştım.Bu sabah kulübeye temizlik denetlemesi olacağını duyuracaktım.Daha doğrusu şu an kulübede bulunan iki kişiye.Hemen üstümü değiştirdim.Siyah taytımın üstüne mor ekoseli bir tunik giymiştim.Saçlarıma da fön çekip at kuyruğu yapmıştım.Elime megafonu aldım : aldım çünkü ikisinin de uykusu çok ağırdı."UYANIN MİLLET" diye bağırdım.İkisi de uyanıp yanıma pijamalarıyla gelmişti.Bana anlamsız ama kızgın bir şekilde bakıyorlardı.Megafonu yere koydum."Temizlik denetlemesi çok yakında!Şimdi size görevlerinizi vereceğim.Allen sen kulübenin kokusundan,temizliğinden ve düzeninden sorumlusun.Ve sen Zack ; geri kalan her şeyden sen sorumlusun.Ayrıca Allen'a yardım edeceksin.Bense denetlemenizi yapacak ve yaptığınız şeylerin üzerinden ikinciye geçip iyice güzel durmasını sağlayacağım.Ayrıca dolaplarınızı da ben temizleyeceğim."
"Ahh hadi ama Scatt,yapma bunu bize" dedi Allen.Zack de "Katılıyorum.Abartıya gerek yok" dedi.Açıkçası ikisi de önemini anlamıyordu.Tanrıça Athena bana liderliği güvenerek vermişti.Benim de o güveni boşa çıkaracak bir durumum yoktu."Size temizlik kıyafetleri giymeniz için yalnızca iki dakika veriyorum." dedim."Eee bakmayın bana öyle.ŞİMDİ dedim" Öfleye pöfleye odalarına gittiler.Tam tamına süreleri - iki dakika - dolduğunda geri döndüler."Çabuuk,çabuuk çok iş yapacaksınız" dedim.Allen hemen odaları toparlamaya koyuldu.Açıkçası o kadar çok çöp çıktı ki herhalde Afrodit kızları o çikolata çöplerini görse yere düşüp bayılırdı diye düşünmekten kendimi alamadım.Zack yatakları topluyor,yastıkları kabartıyor ve çarşafları değiştiriyordu.Ben de kendi bölümümdeki süs eşyalarını daha simetrik ve düzgün olacak şekilde yerleştiriyordum.O iş bitince başucumdaki posterleri çıkarıp yenilerini daha düzgün ve uyumlu duracak şekilde yapıştırmaya başladım.Doğrusunu söylemek gerekirse en dağınık bölüm benimkiydi.Ama en azından çikolata çöpleri yoktu benimkinde!"Ahh yorulmaya başladım cidden" dedim."Ama notumuzu yükseltmek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız." Allen "Bari müzik açıkken iş yapalım" dedi."Tamam,peki.Zack müzik aç fakat güzel bir kanal olsun" dedim.Zack "Tamamdır Scatt,müzik zevkim iyidir" dedi.Ve Beyonce ile Shakira'nın düet yaptığı şarkısı olan Beautiful Liar'ın çaldığı bir kanal açtı.Dans ederek iş yapmak çok daha iyiydi."İşte budur" dedi Allen televizyonun tozunu alırken.
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

MesajKonu: Geri: 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!   10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 8:29 am

Müziği açtık açmasına ama bu iğrenç görevin katlanılabilir olması için daha farklı bir müzik seçilmesi gerekiyordu. Theree days grace den break ı açıp ''İşte! Bu işe,bu müzik gider'' diyerek gülümsedim ve işe koyuldum. Scarlet in yatağı beni en çok zorlayandı ''Aman tanrılarım! Scarlet! Pegasus un yatağına kaçmış galiba!'' diyip Scarlete gülümsedim. ''Ha ha ha. Baksanıza kardeşim espride yapabiliyormuş'' diyip üşüyormuş gibi rol yaptı. Zorda olsa scarlet in yatağınıda düzelttim ve diğer yataklara doğru yöneldim.O sırada Allen seçtiğim şarkı yüzünden ritim tuta tuta etraftaki çikolata kabuklarını topluyordu. Çikolata kabuklarını toplamak neredeyse yarım saat sürdü. Ben ise yatakların işini bitirdikten sonra Scarlet ve Allen ın parfümlerini alarak etrafa sıkmaya başladım. Scarlet bu yaptığımı gördüğünde sanki hayalet görmüş gibi bağırdı ''Zack! Hayır! O parfümün ne kadar olduğundan haberin varmı? Bunu unutmayacağım!'' ''Bana temizlik kıyafeti giydirdiğine say!'' diye söylendim ve sıkmaya devam ettim. Sonra Allen ve Scarlet aynı anda parfümleri elimden kaptılar.İşlerimi bitirdikten sonra etrafıma bakındım Allen neredeyse işlerini bitirmişti, Scarlet ise söylene söylene dolabımı topluyordu. Bana bakıp ''Sana düzenlilik diye bir şeyler hiç öğretilmedi mi?'' diye söylendi. ''Hmm. Sanırım ben o dersi kaçırmışım'' dedim sıcak bir gülümsemeyle ama bu içten bir gülümseme değildi. Sabah erkenden kalkmak kadar iğrenç bir şey yok.Ben bir Nyks çoçuğuyum sabah erkenden kalkıp kulube temizlemek bana göre değil. Zaten bütün akşam antrenman yaptım bir de bu görev çıktı başımıza. Neyse madem bir görev yapıyorum o zaman en iyi şekilde yapacağım. Yatakları topladım, yastıkları kabarttım,odaya parfüm sıktım,geriye etraftaki eşyaları düzene sokmak kaldı. Umarımdenetleyici bu yaptıklarımızı beğenir. Bir Nyks çoçuğunun elinden anca bu kadarı geliyor. Düzenlemeişinin sonlarına gelirken. Herkül yada Aşil de odalarını böyle topladımı diye merak ettim. Eşyaları düzenledikten sonra dolabıma gidip kapıyı açtım. ''Aferin kardeşim! Gerçekten çok güzel yapmışsın dolabımı, böyle devam et!'' dedim Scarlet göz kırparak. Scarlet ise görev aşkıyla yanıp tutuşurken bana sadece dilini çıkarmakla yetindi. Diğerleri biliyor mu bilmiyorum ama bizim kulubemizin içi her zaman karanlık o yüzden toplamakda sorun oluyor. Umarım gelen denetleyici hiç bir şey göremiyorum o yüzden puanınız 1! diyip bizi ortada bırakmaz.
Ayrıca bu işi 3 kişi yapmakda zordu. ''Scarlet bizim diğer kardeşlerimiz nerede? '' diye sordum. Scarlet işini bitirdikten sonra bana dönüp baktı. Sanki konuşcağına işini yapsana der gibi bakıyordu. Ama yüzüne imalı imalı bakmaya devam ederek cevap vermesini bekledim.

En son Zack Cliff Burton tarafından Ptsi Şub. 28, 2011 12:33 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

MesajKonu: Geri: 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!   10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 11:29 pm

Ah, zaten doğru düzgün uyuyamamıştı, bir de Scarlett'in temizlik için onları kaldırması gerekiyordu. Tamam, normalde kendisi de gayet düzenli biriydi, ama sabahın köründe böyle bir şey için insanları ayağa dikmek tek kelimeyle acımasızlıktı. Uykulu uykulu Scarlett'in dediklerini dinlerken, son söylediği şey bir anda gözlerinin faltaşı gibi açılmasına neden oldu. Dolaplarını mı temizleyecekti? 'Ah hadi ama Scatt, yapma bunu bize!' dedi mızmızlanır gibi, o kadar afallamıştı ki sesi sinirli bile çıkmamıştı. Dolabındaki şeyleri bu kızın görecek olması hiç işine gelmiyordu, çünkü doğal olarak sadece kıyafetler durmuyordu dolapta. Nedeni belirsiz, hırçın bir öfke içini kaplarken, 'Pis ellerini dolabımdan uzak tut,' diye düşündü içinden. Sinirine hakim olmaya çalışarak tekrar odasına döndü ve kamuflaj pantalonuyla siyah tişörtünü giydi hemen. Bir yandan da işini yaparken Scarlett'i de göz önünde tutmayı aklının bir köşesine kaydetti. Hep birlikte işe başladılar. Eline poşet alan Allen, önce çöpleri toplamaya başladı. Lanet olsun, burası ne zaman bu kadar dağılmıştı böyle? Daha kendisi sadece iki gün önce geldiği için, bunun büyük bir kısmına kendisinin neden olmadığını biliyordu. Zack'in şaşkın yüz ifadesine bakılırsa, o da bir numaralı şüpheli değildi. 'Ah, yorulmaya başladım cidden. Ama notumuzu yükseltmek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.' 'Bari müzik açıkken iş yapalım.' dedi genç adam bıkkın bir ses tonuyla. Kuru kuruya iş yapmaktan nefret ederdi. Müzik çalarını genelde hiç ayırmazdı yanından. Kulübe liderleri en azından bunu onaylayacak kadar insaflıydı. İlk müzik pek kendi zevkini göre değildi, ama Zack, sanki aklını okumuş gibi kanalı değiştirip Break'i çalan bir kanalda durduğunda, gülümseyerek başını salladı. 'İşte budur.' Kısa sürede başını sallayarak müziğe tempo tutmaya başlamıştı bile. Şimdiden kapının önünde dört poşet çöp birikmişti, ve üçü çikolata kağıdıyla doluydu! Neyse ki rock müziğinin insanın kanını harekete geçiren temposu, işine daha rahat konsantre olmasına ve etrafı toparlamayı çabucak bitirmesine olanak sağlamıştı. Toz almaya geçmeden önce, başını odasının kapısından içeri uzattı ve kız kardeşinin dolabını yerleştirmeye başlamış olduğunu gördü. Tek kaşını kaldırdı, ruh hali bir parça da olsa düzelmişti. 'Hoşuna gitmeyen bir şey var mı kardeşim?' dedi eğlenir bir ses tonuyla. Scarlett, yatağının üzerine döktüğü bir ton silah hakkında yorumda bulunmamaya çalışıyor gibiydi. Ama arkasını döndüğünde, 'Bu kadar çok silaha ne gerek var ki?' gibi bir şeyler mırıldandığını duydu ve hafifçe sırıttı. Eline bir toz bezi alarak eşyaların tozunu almaya başladı. Bu çok zamanını almamıştı. Son olarak, her şeyi doğru düzgün yapmaya kararlı olduğu için, yerleri de sildikten sonra bir an durdu ve etrafına bakındı. Evet, kulübenin şu anki haliyle temizlik denetiminden iyi bir puan almaması imkansızdı. Hatta birinci olmaması. Memnun bir ifadeyle gülümseyerek beğendiği, ferah bir oda kokusunu çıkardı ve her odaya iki kere sıktı. Sonra kardeşlerinin yanına döndü ve kollarını kavuşturdu. 'Pekala, yardım edilecek bir şey var mı?' diye sordu ciddi bir ses tonuyla. Zack, gözlerini Scarlett'e dikmişti. 'Scarlett bizim diğer kardeşlerimiz nerede?' Oldukça makul bir soruydu bu, ama Scarlett bir süre cevap vermemeyi tercih etti. Allen'ın duruşu biraz daha sertleşti bunun üzerine, kollarını iyice bastırdı zayıf göğsüne. 'Biliyorsun, o haklı. Bundan önce de son sırada olmamızın bir nedeni olmalı, şimdi üçümüz de burada olduğumuza göre...' Tek kaşını kaldırarak kızın onlara dönük olan sırtına baktı, bir yandan da aklına çeşit çeşit ve acılı cezalandırma yöntemleri geliyordu. 'Herhalde kaytaranlar için uygun bir ceza düşünürüz?' Bir yandan da Scarlett'in cezalandırmayı kendisine bırakması için dua ediyordu içinden. Biriyle en son düello etmesinin üzerinden uzunca bir zaman geçmişti. Paslanacağından falan endişelenmeye başlıyordu.
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

MesajKonu: Geri: 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!   10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 9:00 am

Zack bana o soruyu sorduğu için şaşırmıştım.Yani ben de çok eski sayılmazdım ama bir çok şey biliyordum kulübemle ilgili.Yine de sessiz kaldım.Allen o sırada hayatımı kurtardı "Biliyorsun, o haklı. Bundan önce de son sırada olmamızın bir nedeni olmalı, şimdi üçümüz de burada olduğumuza göre..." dedi. "Herhalde kaytaranlar için uygun bir ceza düşünürüz?" ilk söylediği cümle aynı soruyu soracağını sandığımdan duymamazlığa gelmeye zorladı beni fakat ikinci cümlesi beni büyük bir yükten kurtardı.Bir süre düşündükten sonra "Hımm..Sanırım buna tanrıça Athena karar verecek ama biz de karar verip ona söyleyebiliriz." dedim.Allen buna üzülmüştü,sanırsam ağır bir ceza olmasını istemişti çünkü onların bölümlerini bile biz toplamıştık."Merak etme Allen" dedim."Biz de bir ortak ceza belirleyiip bunu tanrıça Athena'ya bildirebiliriz.Kim bilir,belki kabul eder?" dedim sahte bir gülümsemeyle.Çünkü kardeşlerimiz bir daha geri dönmeyebilirlerdi de.Zack bana yine aynı soruyu yöneltti,anlaşılan bilmeyi çok istiyordu. "Scarlett bizim diğer kardeşlerimiz nerede?!" Söyleyip söylememe arasında gidip geldim.Ama söylemeye karar verdim sonuçta onun da kardeşleriydi. "Kısa kesmem gerekirse ; çoğu uzun bir süre önce göreve gitti,Lelouch ise kötü bir üne sahip.Kamptaki en kötü kişi o diyebiliriz" dedim.İkisinin de kafasında soru işareti olduğuna emindim ama bu konu hakkında konuşmayı istemediğimden dolyaı konuyu değiştirmeye çabaladım."Eee hadi devam edin temizlemeye,çene çalınca odalar temizlenmiyor" dedim.Allen "Ben de unuttuğunu sanıp sevinmiştim" dedi sırıtarak."Unutmam için daha bir çok şey gerek" deyip göz kırptım.Yine de doğrusunu söylemem gerekirse gerçekten de çok yorulmuştum.Hem de onların iki katı.Ama yorulduğumu belli etmemeye çalışıyordum çünkü fark ederlerse 'Baksana yorulmuşsun,bırakalım bu işi' gibi şeyler söyleyeceklerine emindim.Hemen etrafa son dokunuşları yapmaya başladım ama içimde bir şeyleri unutmuş gibi bir his vardı.Acaba neydi?
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: 10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!   10. TEMİZLİK DENETLEMESİ! Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 2:27 am

Değerlendirmede.

10. TEMİZLİK DENETLEMESİ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus Kulubesi Temizlik RP'si (Temizlik Denetlemesi 5)
» Temizlik Denetlemesi 15
» 12. Temizlik Denetlemesi
» Temizlik Denetlemesi - 15.
» Temizlik Denetlemesi 15