Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annem'i Tanıyacağım

2 posters
YazarMesaj
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

Annem'i Tanıyacağım Empty
MesajKonu: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:22 pm

Tanrı/Tanrıça ebeveyninle ilk karşılaşmanızın rpsini yaz.
Mekan: Olimpos Konseyi
Katılacaklar: Melez Crystal Anna Ixdior ve Tanrıça Artemis

Annem'i görmek.Onu tanımak.Bu hayatımda isteyebileceğim en güzel şeydi.Ve o bugün olacaktı.Empire State Binası'na girmeden önce derin bir nefes aldım yavaşça.Ardından sağ ayağımı bastığım yerden yavaşça çektim ve yavaşça Empire State Binası'na adımımı attım.Yavaşça ilerlerken her zaman yaptığım gibi etrafa bakındım.Ardından Dexter'ın annemi nasıl göreceğimi anlattığını getirdim aklıma.Sözcükler şöyle idi.

"Annen.Çok güzel,gizemli bir tanrıça.Tanrıça Artemis.Onu orada göreceksindir emin ol."

Sözcükleri düşünürken gözlerimin bir noktaya daldığını farkettim.Ardından kendime geldim.Gözlerimi bir tanrıçaya diktim.O benim annem olmalıydı.Bana bakıyordu sanki.Ona doğru ilerledim.Yanına gelince duraksadım.

"Anne?"

Bana gülümsüyordu gözlerinin içinden.Bende gülümsedim...
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:46 pm

Karşımda duran avcıma baktım. Gülümsedim. Yanıma gelmesini işaret edercesine elimi kaldırdım. Yanıma geldiğinde oturmasını işaret ettim. Her avcımı kızım gibi görüp seviyordum onları..

-Hoşgeldin Crystal

dedim. Ona gülümsemeye devam ediyordum. Avcılarımı çoğunlukla kampta ya da ormanda ziyaret ederdim. Olimpos'a pek gelen olmazdı ama gelenlere karşı da nazik ve iyi davranırdım.

-Kampı sevdin mi?
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

MesajKonu: Geri: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:13 pm

Onun karşısına oturdum.İnce ve narin sesini duydum kulağımda.
-Hoşgeldin Crystal
Bu sözü söyledikten sonra daaha da gülümsedim ve nazik bir cevap vermeye çalıştım elimden geldiğince.
-Teşekkür ederim.
Bana gülümsemeye devam ediyordu.
-Kampı sevdin mi?
Bu sorunun cevabı aslında biraz zor gibi görnüyordu.Hızlıca ağzımı açtım ve cevap verdim.
"Sevdim.Fakat daha alışamadım pek.Herkesi tanıyamayınca böyle oluyor sanırım.Ama,kardeşim Sat ile tanıştım. " dedim.
Başımı öne eğdim.Birden saçlarımın arasından bir tutam saç gözlerimin önüne doğru düştü ve onu nazik ellerimle kavradım.O saçı geriye doğru attırdım ve anneme bakmaya başladım...
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:30 pm

Gülümsedim. Satellite tabi ki de yardımcı olacaktı. Avcımlarımın yüzbaşısı olarak görevi buydu.

-Alışırsın. Oradaki kardeşlerin sana yardımcı olacaktır. Satellite anladığım kadarıyla olmaya başlamış bile. Pacely de olacaktır. Gerçi o da pek alışamadı oraya.

dedim. Sonra birden ciddileştim.

-Kampta ya da dışında şunu unutmamalısın Crystal. Erkek yok. Asla. Kızlarımın hepsi bekaret yemini etmişlerdir. Arkadaş olabilirsin ama bundan ilerisi olmaz

anladığını belirtcesine başını salladığını görünce ciddi halimden çıkıp ben de gülümsedim. Hala inat edip de yüzüne düşen bir tutam saçı bu sefer ben çektim yüzünden.

-Senin çabuk alışacağına inanıyorum kızım. Eğer orada bir sorun olursa diye seni izliyor olacağım. Unutma ki zor anlarında ben hep yanındayım.
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

MesajKonu: Geri: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:38 pm

Bana rahatlatıcı ses tonuyla söyledi tekrar.
-Alışırsın. Oradaki kardeşlerin sana yardımcı olacaktır. Satellite anladığım kadarıyla olmaya başlamış bile. Pacely de olacaktır. Gerçi o da pek alışamadı oraya.
Ardından sesi ciddileşti.
-Kampta ya da dışında şunu unutmamalısın Crystal. Erkek yok. Asla. Kızlarımın hepsi bekaret yemini etmişlerdir. Arkadaş olabilirsin ama bundan ilerisi olmaz
Bunun bende farkındaydım.Zaten ileriyi hiç düşünmemiştim bir erkekle.Annemin gözlerinin içine baktım ve gülümsedim.Annemse;
-Senin çabuk alışacağına inanıyorum kızım. Eğer orada bir sorun olursa diye seni izliyor olacağım. Unutma ki zor anlarında ben hep yanındayım.
Bu beni daha da rahatlatmıştı.Gururum havalara fırlamıştı sanki.Heyecanım yok olmuştu.Masum bir surat ifadesi oluşturarak anneme döndüm.Uzunca baktım.Ve ardından;
-" Teşekkür ederim annecim." dedim.
Duraksadım birden.Sonra derin bir nefes daha aldım ve anneme birşeyler söyledim.
-"İzin verirsen kalkmak isterim annecim.Bugün Sat ile düello yapacağız.Onu bekletmek istemem." dedim.
Annemden gelecek cevabı beklemeye başladım merakla...
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Annem'i Tanıyacağım   Annem'i Tanıyacağım Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:42 pm

Satellite ile düello mu yapacaklardı?! Gülmeye başladım. İki avcımı düello yaparken izlemek eğlenceli olacaktı.

-Gidebilirsin, o düello sırasında varlığımı hissedersen şaşırma, iki kızımın düellosunu izlemeden duramam

dedim. Ona son bir kez gülümsedim. O giderken de ardından baktım. Ardından ben de melez kampına gitmek için oradan çıktım.

Rp Bitmiştir

Annem'i Tanıyacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» annemi özledim!
» Annemi özledim
» Annemi görüyorum
» Annemi Seviyorum...
» Annemi Ziyaret