Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

annemi özledim!

YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

annemi özledim! Empty
MesajKonu: annemi özledim!   annemi özledim! Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 3:36 am

Kampta sıkıcı bir gündü.Bütün etkinlikleri denemiştim ve içimdeki sıkıntı hala geçmemişti.Ailemi kaç gündür görememiştim?Pekala bence yıl sürmüştü.Onu görmeye gitmeliydim.Hemen pegasusum Lissa'nın sırtına atlayıp New Yoek'a doğru uçmaya başlak bir yandan Lissa'nın başını okşarken öbür yandan beni nasıl karşılayacaklarını düşündüm.ve derin bir iç çektim. Ben bunları düşünürken Lissa'da kontrolunu kaybedip bence gereksiz 5-6 katı bulunan bir binanın pencerelerine çarptı ve pencereler kırıldı.lissa2yla beraber odanın içinde camlar arasında dırıyorduk. ''Lanet bina!'' diye çığlık attım. Bu kadar uzun olmak zorundamıydı sanki? Birden Lisa'nın ortalarda olmadığını farkettim.sesimde merak verdi. ''Liss?Nerdesin Tatlım?Cevap ver!'' Ses yoktu.Tabii hafif bir nefes alıp verişten başka.Arkamda.Hızla arkamı döndüm ve ordaydı.Nerdeyse insana benzeyen ve fransız aksanıyla konuşan biri.Ama melez hislerim ondan uzak durmam konusunda beni uyarıyordu.Hemen gözlerimle Lissa'yı aradım.Karşımdaki güldü. ''kime baktın?şimdi öleceksin melez.'' dedi.sırtımda oklarım her zamanki gibi asılı duruyordu.Onları çıkartmamak için elimi sıktım ve blmiyormuş taklidi yaptım. ''Ne kim melez?Ahh,ben Ange.'' dedim mahcup bir sesle.umarım bu kata nasıl uçtuğumu sormaz ve umarım o bizi ele veren lanet melez kokusu bu sefer uçmuştur. diye dua ediyordum.adam güldü. ''Merhaba Ange.öleceksin biliyorsun değl mi?'' dedi ve elini kaldırdı.Hemen Lissa'yı aradım ve ordaydı.bir masanın altında beyz bir tüy yumağı gibi dolanmış yatıyordu büyük ihtimalle çarpmanın etkisiyle bayılmştı.içimi çektim Lissa ayılana kadar şansım yoktu.Adamın elinden beyaz bir ışık çıkınca tehlikeli olduğunu anladım.Hemde acayip tehlikeli.Hemen masanın altına lissa'nın yanına gittim.Bacaklarını masanın altına tam çektim.Ne olursa olsun ona birşey olmasını istemiyordum. sırtımdan oklarımı çıkardım ve fırlatmak için doğruldum.Adam çıkmamı istiyormuş gibi gülümsedi.sanırım bunu bekliyordu. Okumu o gıcık suratının ortasına fırlatmak istiyordum ama pek işe yaramazdı değl mi?onun yerine kalbine nişan aldım.Ve okumu fırlatıp tekrar yere değildim.lissa'nın yarası varmı diye bakmaya fırssatım olmamıştı.yavaşça eğilip yarayı kontrol ettim.Başında bir kaç çizik vardı ama fazla derin dğildi.Ayrıca kanamıyordu kanasa bile büyük ihtimalle durmuştu.ayrıca uçmasını engelleyecek herhangi bir yara göremiyordum.ama emin olmak için anatlarını hafifçe taradım yoktu.Masanın üstü büyük sayılacak bir delikle açılınca yayııma iki tane ok yerleştirdim ve kafamı kaldırıp fırlattım.Son anda yanmaktan kurtulmuştum.o sırada lissa'nın mavi gözleri kırpıştırarak açıldı.Hafifçe kişnedi.Başını okşamdım. ''liss?İyimisin?'' dedim.Hafifçe kişnedi tekrar.gözleri özür dilercesine bakıyordu. ''Tamam,önemli değil.'' dedim ve kulağına kaçmamız gereken plnı anlattım.Masa fazla dayanacak gibi değildi.liss ayağa kaktı ve hemen üstüne atladım.bir yandan da adamın dükkatini dağıtmakk için Sat'tan ödünç aldığım Pırt oklaını fırlatıyordum.En sonunda Liss havalndı.Adamın arkamdan ''geri dön!'' diye haykırdığını duydum ve bağırdım. ''Güle güle!'' sonra Liss'in kulağına eğildim.

''Annemlere gidiyoruz Liss.'' Liss kampa gidemezmiyiz der gibi bakıyordu başımı salladım.Oda hemen annemin balkonlarına doğru uçtu.Yavaşça Liss'in sırtından atladım ve balkonun kapısını tıklattım.Annem meraktan kocaman açılmış gözleriyle perdeyi çekti ve karşısında beni görünce bir çığlık batlattı. ''Ange!'' gülümsedim ve annem balkon kapısını açar açmaz ona sarıldım. ''Nasılsın?'' dedim.Annem gözlerini Liss'e dikmiş bakıyordu. ''İyiyim.Ve çok güzel bir yaratık.'' Liss kendisine yaratık denmesinden hoşlanmamış gibi yelesini silkeledi ama dikkatleri üzerine çekmekten memnundu. ''Bu Lissa.Pegasusum.'' Annem başını salladı ve yaşlı gözlerle bana baktı. ''Yaşıyorsun.''dedi. ''Emilimden geldiğince ölmemeye çalışıyorum.'' dedim. ''girmeyecekmisin içeri?'' eğer girersem kapıyı kilitleyebiliridi ve dışarı bir daha çıkamazdım.Başımı salladım. ''Anne,kamptan çok uzak kaldım.Kherion gittiğimi farkederse çok kızar.Ayrıca Lissa'da artık gitmek istiyor.'' dedim.Liss destek çıkarcasına kişnedi.''Annem gözlerini sildi ve konuştu. ''Tekrar gel olur mu?'' Eğilip yanağından öptüm ve cavap verdim. ''Her zaman geleceğim anne.'' Başını salladı.Ondan ayrılıp Liss'in sırtına atladım.Biz Liss'le havada süzülürken annem bir eliyle gözlerini siliyor diğer eliyle bana el sallıyordu.Bende ona el salladım ve önüme dönüp kampa gtmeye odaklandım.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

annemi özledim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemi özledim
» Ben Babamı Özledim!
» Annemi Seviyorum...
» Annemi Ziyaret
» Annemi görüyorum