Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemi Seviyorum...

2 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Annemi Seviyorum... Empty
MesajKonu: Annemi Seviyorum...   Annemi Seviyorum... Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 3:31 am

Annemi çok özlemiştim.Doğru dürüst görüşemiyorduk.Ben de onu ziyaret etmek için Empire State Biması'nın yolunu tuttum.Resepsiyonist beni tanıdığı için hemen anahtarları verdi.Hemen asansöre binip Olimpos'a çıktım.Hemen annemin evine gittim.Beni bekliyordu.

"Hoşgeldin kızım,ben de seni bekliyordum"dedi.

"Seni çok özledim anneciğim"dedim.

"Ben de seni özledim kızım"dedi ve bana sarıldı.

"Eee,anlat bakalım,neler yapıyorsun,kardeşlerin nasıl?"dedi,oturduk ve anlatmaya başladım.

"Kulübede 7 kişi olduk,Arthur tek erkek kaldığı için sürekli yakınıyor.Gelen kardeşlerimiz çok iyi kızlar ama Alex ve ben 3 kişi olduğumuz zamanları özledik."dedim,annemi çok seviyordum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemi Seviyorum...   Annemi Seviyorum... Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:25 am

Tatlı bir melez olarak sınırlarını zorluyordu ama güzelliğiyle.Ay nasılda ban benziyordu.Anna benim çocuklarım arasında en çok takip ettiğim olmuştu çünkü hep beni yansıtıyordu.Tabiki hepsi öyleydi ama anna farklıydı.
"Tatlım bence kampta fazla olmanız çok hoş kampa güzellik ve zerafet veriyorsunuz siz benim herşeyim hayatta vazgeçemeyeceğim tek aşkımsınız."dedim.Gülümsedi.
"Etrafa bir bakmaya ne dersin balkona gel hadi bir nektar iç ve rahatla"dedim balkona yöneldik...
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Annemi Seviyorum...   Annemi Seviyorum... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 9:59 pm

Annemin evi göz kamaştırıcıydı.Balkonda nektar içiyorduk.Aklımda annemle ilgili bazı sorular vardı."Anne bana kendinle ilgili biraz daha bilgi verir misin?Seninle ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorum"dedim.Annem gülümsedi."Ya da bekle ben soruları hep birlikte sorayım sen de bir anda cevap ver"dedim.Annemle konuşurken heyecanlanıyordum,hatta bazen ne diyeceğimi unutuyorum.

Annem güldü ve"Tamam sor"dedi."Anne,şimdi sen köpükten olmuşsun ya bu olayın ayrıntılarını merak ediyorum.Sonra Eros hakkında da bilgi almak istiyorum.Ayrıca ben diğer melezlerin nesi oluyorum?Yani May Jess'in teyzesi oluyor."dedim.Annem"Anna önce bir nefes al."dedi sonra gülümsedi ve anlatmaya başladı.

Annemi Seviyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemi Ziyaret
» annemi özledim!
» Annemi özledim
» Annemi görüyorum
» Annemi Görmeye Gidiyorum