Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemi Görmeye Gidiyorum

YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Annemi Görmeye Gidiyorum Empty
MesajKonu: Annemi Görmeye Gidiyorum   Annemi Görmeye Gidiyorum Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:17 pm

Öğlen olmuştu kampta. Gezinirken birden aklıma biricik annem geldi. Ne zamandır onu görmemiştim. Acaba ne yapıyordu şu an. Onun yanına gitmek istedim. Hemen Hyourinmaru'yu bulup kolalı jelibon verdim ve "New York'a gidiyoruz." dedim. Beni anlamış olacak ki hemen şaha kalktı ve uçmaya başladı. Havada süzülürken çok mutluydum. Sonunda New York'taydım. Gerçek memleketim. Doğduğum yer ve annemin bulunduğu şehir. Hyourinmaru'ya "Ben hallederim." dedim ve o da beni anlayıp gitti.
Hemen annemin evine doğru koştum. Kapıyı çaldım ve kapı açıldı. Karşımda annem duruyordu. Birden gözleri doldu ve "Seni çok özledim Fenix." deyip bana sarıldı. Benim de gözlerim doldu ve "Ben de seni çok özledim anneciğim." dedim ve içeri geçtim. Annem hemen bana en sevdiğim kurabiyeleri yapmaya başladı. Ne kadar ısrar etsem de durduramadım. Aslında içten içe yapmasını istiyordum ama zahmet çıkarmak da istemiyordum. Çay suyunu da ocağa koyduktan sonra yanıma geldi ve sohbet etmeye başladık. "Eee kamp nasıl?" diye sordu bana ben de başıma gelenleri anlatmaya başladım. Arada annem heyecanlanıyordu. Bana bir şey olmasını istemiyordu ve ben de onun yüzünü kara çıkarmayacaktım. Kurabiyelerimizi yeyip, çaylarımızı içtikten sonra dışarı çıkmaya karar verdik. Annemle çok güzel bir gün geçirmeyi umuyordum. Ta ki o ana kadar. Marketten çıkarken karşımızda bir Furia belirdi. Annem sisten dolayı onu göremiyordu tabii ki. Ben kılıcımı ne olur ne olmaz diye yanıma almıştım. "Ortaya çık Senbonzakura." dedikten sonra elimde bir kalkan belirdi. Kılıcımı da kınından çıkardıktan sonra savaşa hazırdım artık. Annemi korumalıydım ve ona kampta ne kadar geliştiğimi göstermeliydim. Furia birden saldırdı fakat saldırdığı kişi ben değil annemdi. Hemen ileri atılıp kanadını kestim ve çok iğrenç bir çığlık attı. "Annemden uzak dur." dedikten sonra burnumdan soluyordum artık. Çok sinirlenmiştim. Anneme kimse bir şey yapamazdı. Hemen ileri atılıp Furia'yı parça parça ettim ve gözden kayboldu. Annemin yanına koşup "İyi misin anne?" diye sordum o da "İyiyim canım merak etme." dedi ve "Gerçekten iyi bir savaşçı olmuşsun." dedi. Yüzüm kızararak anneme teşekkür ettim ve onu eve bıraktıktan sonra Hyourinmaru'yu çağırdım ve Olimpos'a geri döndüm.

Annemi Görmeye Gidiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı Görmeye Gidiyorum
» annemi özledim!
» Annemi özledim
» Annemi görüyorum
» New York'a gidiyorum