Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir tanrıyla tanışma

YazarMesaj
Harexis L. Black
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Harexis L. Black

bir tanrıyla tanışma Empty
MesajKonu: bir tanrıyla tanışma   bir tanrıyla tanışma Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:46 am

Günün ışıkları rahatsızlık verici boyuta geldiğinde biraz serinlemek için sahile inmişti. Deniz açık mavi ışıltılar saçıyor, suyun netliği sayesinde denizin altında kumun üzerinde gezen ufak balıklar görülebiliyordu. Terliklerini çıkarıp ayaklarını sıcak kuma daldırdığında hissettiği rahatlıkla gözlerini kapayıp derin bir nefes aldı ve gülümsedi. Üzerinde yanlızca deniz şortu vardı. Sahilde kimse olmamasına rağmen vcudundaki yara izlerini saklamak için gereksiz bir çaba içinde olduğunu o an farketti. Kimsenin geçmişten kalma izlerini görmesini istemezdi. Ağır adımlarla suya yaklaşıp ayaklarının suyun soğuk dokunuşuyla okşandığını hissettiğinde küçük çaplı bir mutluluk kahkahası atmak geldi içinden. Hayatın bu olduğunu düşündü, daha önce defalarca deniz kenarından geçmesine karşın hiç bu kadar mutlulukla yüzmemişti. İleri doğru bir adım daha attığında ayak sesleri duydu. Bir hırsız ya da suikastçinin olabilecek kadar sessiz ve hızlı adımlarla ilerliyordu. İrkilip sesin geldiği yöne döndü. Elindeki asaya dolanmış iki yılanla altın sarısı giysiyle gülümsemeyi yine de başarabilen bir adam gördü. Adam yakışıklı olmamasına karşın çekiciydi. ''Sen kimsin?'' Gayri ihtiyari ağzından çıkan bu soru onun gibi bir suikastçiye pek yakışmayan tarzdan olsa da bu adamın yanında nedense kendini oldukça güvende hissediyordu. ''Ben Hermes'im, hırsızların ve yolcuların tanrısı. Sense bir hayat hırsızı olduğun için, senin de tanrınım.'' Adamın gözlerindeki güven ifadesi daha da derinleştiğinde ustaca bir kandırma olduğunu farketti. Bu denli büyük bir usta, hele ki bu genç görünümüyle... Pek tabi ki Hermes olabilirdi. Soğukkanlılığından bir şey kaybetmeden devam etti. ''Ne istiyorsun Hermes?'' Bir tanrıyla bu kadar ukalaca konuşmak nedense onu yüreklendirmişti. Yine de ses tonuna hafif bir hayranlık da serpmiş olması yaptığı hareketi mazur kılıyordu. ''Sadece konuşmak. Küçük yaşına rağmen bu denli iyi bir suikastçi olman hoşuma gitti. İleride çok büyük işler başarabilirsin. Mükemmel ya da korkunç; ama çok büyük işler. Şimdiye kadar seni pek çok kez izledim. Kimi öldürmen söylenirse söylensin önce derin bir araştırma yapıp adamın haksız olduğunu gördüğün zaman işi alıyordun. Bu tavrına devam etmeni isteyecektim senden. Şimdi gitmeliyim, tanıştığımıza sevindim Harexis.'' Omuz silkmekle yetinen Harexis silueti ağır ağır kaybolan Hermes'e bakmadı. Hermes kaybolduktan sonra denize dalıp olan biteni kafasında tartmak için yüzdü.

bir tanrıyla tanışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir küçük tanrıyla tanışmak
» Küçük Tanrıyla Karşılaşmak..
» Tanışma RP'si
» Tanışma....
» Tanışma