Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun Bir Gezi

2 posters
YazarMesaj
Drew Taylor Black
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Drew Taylor Black

Uzun Bir Gezi Empty
MesajKonu: Uzun Bir Gezi   Uzun Bir Gezi Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 3:22 am

Seth ile birlikte Thaila Ağacı'nın gölgesinde oturuyorduk. Kampın koruyucu Ejderhası da diğer köşede günün tadını çıkarıyordu. Gölgede olmanın verdiği serinlikle mayışmıştım. Yanımdaki şahsiyet beni dürtüp, "Hey, güzel bir gün değil mi? Kamptan dışarı çıkalım mı?"diye sordu. Gözlerimi zoraki açıp Seth'e döndüm. Başparmağım ve işaret parmağımla Seth'in burnuna can yakan bir hareket yaptım. Set ah diyip, "Tanrılarım! Drew, küçük şeytan, bunu neden yaptın şimdi?!"dedi. Tehditkar bir ses tonuyla, "Hiç acımam bir daha yaparım. Seth bir gün olsun normalmişiz gibi kuzen kuzene bakit geçiremeyiz mi? Neden dışarı çıkıp başımızı belaya sokalım?"diye nazikçe sordum. Seth omuz silkip, "Eğlenceli olur. Kamp son zamanlarda çok sessiz."dedi. Haklıydı ama yapacak bir şey yoktu. Hem sessizlik kötü bir şey değildi. Bazen insanın çok ihtiyacı oluyordu. Onu başımdan savmak istercesine, "Senin kız arkadaşın yok muydu?"dedim. Seth anlamamış bir ifadeyle, "Konumuzla Alex'in ne ilgisi var? Ayrıca haftada bir kez birlikte vakit geçirmemiz gerektiğini biliyorsun. Aile bağlarımızı sıkı tutmalıyız."diyip güldü. Yaa ne demezsin ama... Derin bir iç çekip, "Ya sessizce otururuz ya da gidip Tyler ailesiyle vakit geçirirsin. Olmadı Oliv, Alyss ya da kardeşlerinle."dedim. Seth sonunda beni anlamış olmalıydı. Dudağını büzüp arkasına yaslandı. Arkama yaslanıp tekrar uyku moduna girdim. Ama Seth'in sessizliği bu kez beni rahatsız etti. Normalde söylenir, homurdanır ya da laf atardı. Ama kuzenim gayet sessiz bir şekilde yanımda uzanıyordu. Onun yüzünden kendi kendime kısa bir iç savaş verdim...
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Uzun Bir Gezi Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Bir Gezi   Uzun Bir Gezi Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 10:00 am

Annemin isteği üzerine bugünümü Drew'a ayırmıştım. Aile bağları ile ilgili sıkıcı bir konuşma yapmış, beni hayattan soğutmuş, hafta da bir günümü onu kırmamak için Drew'a ziyan etmeme neden olmuştu. Thalia'nın Ağacı'nın gölgesinde oturmaktan sıkılmıştım. Drew'u dürtüp "Hey, güzel bir gün değil mi? Kamptan dışarı çıkalım mı?"dedim. Drew burnuma vurarak cevap verdi. Burnumu tutup acıyla "Tanrılarım! Drew, küçük şeytan, bunu neden yaptın şimdi?!"dedim. Drew tehdit savuran tavrını takınıp "Hiç acımam bir daha yaparım. Seth bir gün olsun normalmişiz gibi kuzen kuzene vakit geçiremeyiz mi? Neden dışarı çıkıp başımızı belaya sokalım?"dedi. Omuz silkip "Eğlenceli olur. Kamp son zamanlarda çok sessiz."dedim. Kamp yaz tatili geldiğinden beri akına uğramak yerine, kuş uçmaz kervan geçmez bir yer olmuştu. Bu kısa sürücekti, yakında herkez kampa gelmek zorunda kalacaktı. Kendi güvenlikleri için. Ama o zamana dek sıkıntıdan patlayan ben olacaktım. Drew "Senin kız arkadaşın yok muydu?"dedi. Tek kaşımı kaldırıp "Konumuzla Alex'in ne ilgisi var? Ayrıca haftada bir kez birlikte vakit geçirmemiz gerektiğini biliyorsun. Aile bağlarımızı sıkı tutmalıyız."diyip güldüm. Drew iç çekip "Ya sessizce otururuz ya da gidip Tyler ailesiyle vakit geçirirsin. Olmadı Oliv, Alyss ya da kardeşlerinle."dedi. Makul fikirlerdi ama o zaman annemin sözünden dönmüş olurdum. Anneme bağlı yaşamıyordum elbette, ama onu kırmak istediğim de söylenemezdi. Arkama yaslanıp sessizce tepeden aşağısını izlemeye başladım. Sessizliğimi korurken, Drew "Pekala... Fazla uzaklaşmadan etrafı gezebiliriz. Ama fazla uzaklaşmayacağız!"dedi. Sırıtarak "Siz nasıl isterseniz küçük hanım."dedim. Omuzuma vurup ayağa kalktı. Yürümeye başladığımızda "Biliyor musun, melez olmak çok eğlenceli. Canavarlarla uğraşmak zor ama bunun dışında eğlenceli bir şey."dedim. Drew bana ucubeymişim gibi bakıp "Dalga mı geçiyorsun? Eğer Melez Kampı, daha doğrusu Melez Kampını çevreleyen güç alanı olmasa, Thalia'nın ağacı olmasa, çoktan melezlerin soyu tükenmişti."dedi. Gözlerimi devirip "Fazla emin olma. Kampa neredeyse her gün yeni bir melez geliyor. Tanrıla iflah olmaz birer hayta."dedim. Drew kahkaha atıp olduğu yerde kaldı. Karnını tutarak doğrulup "Tanrım... Sen delirmişsin ahbap."dedi. Omuz silkip "Gerçekleri söylüyorum. Üstelik tam bir belalar. Önce bizim dünyaya gelmemize neden oluyorlar, sonra bizi terk ediyorlar, Melez Kampına gelene kadar çoğumuz sağ kalıyoruz, Melez Kampı'nda ne kadar hazırlansak ta gene de bazılarımız canavarlara yem oluyoruz. Bu nesillerdir tekrarlanıp duruyor."dedim. Drew sessizce yürümeye devam etti. İkimizde haklı olduğumu biliyorduk. Ama Tanrılardan nefret edemezdim. Hayatımın acı ama gerçek birer parçalarıydı.

Uzun Bir Gezi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük bir gezi
» Küçük bir gezi-2
» Ormana Gezi
» Romantik bir Gezi
» Yeraltına Gezi.