Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Küçük bir gezi

YazarMesaj
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

Küçük bir gezi Empty
MesajKonu: Küçük bir gezi   Küçük bir gezi Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 9:18 am

Kampta sıkılmıştım. Yapacak bir şey yoktu, hem Claire'da görevdeydi. Tek başıma oturup Claire'ı düşünmekten sıkılmıştım. Yani onu sürekli düşünebilirdim ama bu durumda kendimi üzüyordum sadece. Çantamı hazırladığım gibi ahıra Fotia'nın yanına gittim. Onu besledim ve biraz sevdim. Kayışından tutup dışarı çıkardım ve havalandık. Artık kamptan kaçarken gayet sakin davranıyordum. Sanki evimden çıkıyormuşum gibi hissetmeye başlamıştım. Artık evim burası olmuştu sanki. Havada düşünceler içinde uçarken aşağıda metal bir poşet sapı gördüm. lk başta bu bana çok normal geldi ama sonra fark ettim. Bu yükseklikten bir poşet sapını nasıl görebilmiştim ? Biraz yaklaşmaya başladım. Sap'a yaklaşınca bunun GateWay Kemeri olduğunu anladım. Eh madem uçarken buraya gelmişim biraz gezeyim dedim ve Fotia'dan indim. Etrafımızda çimenler vardı bu yüzden Fotia'yı rahatlıkla yerde tutabildim. Büyük ihtimalle insanlar onu sis nedeniyle normal bir at olarak görüyorlardı. Çantamda fotoğraf makinemi çıkardım ve aynen bir turist gibi kemerin etrafında dolaşmaya başladım. Dolaşırken bir adamın beni izlediğini fark ettim. Çaktırmadan adamın fotoğrafını çektim. Adamı tanıyıp tanımadığımı incelemek istiyordum. Fotoğrafa baktığımda şaşkınlıktan tepki bile veremedim. Adam fotoğrafta çıkmamıştı. Kahretsin burada da mı canavar diye düşünürken adam koşarak üstüme geldi ve cebinden çıkardığı bir tabanca ile bana ateş etmeye başladı. Çok saçmaydı daha öncede defalarca dövüşmüştüm ama bir silah çıkartan canavar ilk defa görüyordum. Sonra fark ettim ki burada insan sayısı çok olduğu için sis daha etkiliydi. O yüzden bende sis'ten etkileniyor olmalıydım. Dikkatimi topladım ve sis'i kırdım. Görüntü korkutucuydu adam aslında aslanımsı bir şey çıktı ve attığı mermilerde ateş topu. Korkmuştum, canavar üstüme koşmaya başladı. Korkuyla kalkanımı aktifleştirdim. Kalkana çarpan canavar saplandığı için memnun değil gibiydi. Tek bir hareket ile canavarın dört ayağınıda kestikten sonra Fotia'ya doğru koştum bu gezi benim için bitmişti ! Fotia'nın üstüne binince canavar tekrar canlandı. Bunu nasıl yapmıştı bilmiyordum ama öğrenmeye niyetli değildim. GateWay Kemerinin üzerine doğru Fotia'yı koşturdum ve GateWay Kemerini bir pist olarak kullanıp havalandım. HAvadayken biraz da olsa rahatlamıştım.

Küçük bir gezi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük bir gezi-2
» Ormana doğru küçük bir gezi.
» Yeraltına Gezi.
» Turistik Gezi!
» İlginç bir gezi.