Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plaj'da Gezi (!)

2 posters
YazarMesaj
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Plaj'da Gezi (!) Empty
MesajKonu: Plaj'da Gezi (!)   Plaj'da Gezi (!) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 6:14 am

Yüzümü, rüzgara doğru yani arenaya doğru çevirdim.Rüzgarın yüzüme vurmasını garip bir şekilde seviyordum.Arenadan gelen kılıç seslerini de öyle.Bazen arena, sakinleşmem için tek yer olabilir.El işi alanı da öyle -ki bu konumuz değil- sessiz adımlarla arenaya ilerlemeye başladım.Doğrusunu söylemem gerekirse orada kampa yeni gelen kız kardeşimi arıyordum.İnsan kardeşiyle hiç tanışmaz mıydı ? Kardeşim kız olduğu yüzünden arena da ne işi olabilir diye bende kendime soruyordum.Ama Maya ile tanıştığım günde hissettiğim gibi içime çok güçlü bir Arenaya -o zaman ormanaydı- gitme isteği uyanmıştı yine içimde.Umutla arenaya giderken düşüncelerimi bölen bir ses duydum."Merhaba ben yeni gelen kardeşin Elena." dedi sevinçle.Arkamı döndüğümde Elena'yı gördüm.İlk kız kardeşime gülümsedim.Ve bende aynı ses tonuyla konuşmaya başladım."Ben de Eduard." dedim kardeşime.Aslında kardeşimle yeni tanışmak, çok şapşalca geliyordu ama Elena beni onaylar bir şekilde baktı ve cümlelerine devam etti."Yeni olduğum için kampı pek fazla bilmiyorum.Beni gezdirebilir misin kardeşim? dedi.Elena'nın meraklı bakışları altında gülümseyerek, tamam anlamında başımı salladım.Elena'nın önüne geçtim ve yürümeye başladım.Kardeş olmamıza rağmen oldukça sıradan şeyler konuşuyorduk."Bak şurası Pegasus Ahırları" bak şurası Arena"... bunlar oldukça sıradandı.Pek fark etmesem de Elena ile zaman hızlı geçiyordu.Saatime bakarak plaja doğru ilerledim.İstersen plajda biraz dinlenebiliriz." dedim.Elena bu isteğimden memnun olacak şekilde, önüme geçip plaja doğru yürümeye başladı.Plaja önce bir kaç kez gelmiştim ama plaj konusunda pek bilge sahibi değildim.Bu yüzden Elena'nın önden istediği yere gitmesine izin verdim.Güzel bir gezinti olacağına benziyordu...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Plaj'da Gezi (!) Empty
MesajKonu: Geri: Plaj'da Gezi (!)   Plaj'da Gezi (!) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 6:35 am

Tek başıma kampı gezmeye çıktım. Tabiki de kayboldum. En sonunda şansım yaver gidip henüz tanışmadığım kardeşimi gördüm. Tanıştıktan sonra kardeşim bana kampı gezdirmeye başladı. Bir sürü yerleri ömrümde ilk defa görüyordum. Güneş yavaş yavaş batmaya başlamıştı. Birkaç yer daha gördükten sonra plaja vardık. Burası harika bir yerdi. Güneş ışınlarının denize vurmasıyla harika bir manzara ortaya çıkıyordu. Saatlerce bu manzarayı izleyebilirdim. Ed arkamdan geliyordu. Güzel bir yeri gözüme kestirdim ve kuma oturdum. Ed de yanıma oturdu. Bir süre manzarayı izledik. Ben kendi düşüncelerimdeydim, Ed kendi düşüncelerinde. Sessizlik giderek artıyor gibiydi. Rahatsız olmaya başlamıştım. En sonunda bu sessizliği bozmaya karar verdim.

"Manzara çok güzel dimi?"

Tamam basit bir soruydu ama başka ne diyeceğimi bilmiyordum. Tatsız şeylerden bahsederek bu güzel anı bozmak istemiyordum. Ed'e baktım ve gülümsedim. O da bana gülümsedi...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

Plaj'da Gezi (!) Empty
MesajKonu: Geri: Plaj'da Gezi (!)   Plaj'da Gezi (!) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 8:55 am

"Manzara çok güzel di mi?"

Kardeşimin sorduğu bu soru karşısında sadece gülümsedim.Manzara oldukça güzeldi.Bunu inkar edemezdim.Düşüncelere dalmış halimi bırakıp, Elena'nın sorusuna cevap verdim."Evet güzel görünüyor" dedim gülümseyerek.Elena da bana gülerek cevap verdi.Kardeşim ile konuşacak konu bulamıyordum.Aramızda ki sessizliği bozmak için bir konuşma konusu aramaya başladım."Ee, Hephaistos çocuğu olmaktan mutlu musun? diye sordum sıradan bir şekilde.Elena, dediğimi düşünüyor gibiydi ama zaten vereceği cevap belliydi."Evet, kardeşim." diye cevap verdi.Sonunda plaj da oturacak bir yer bulmuştuk.Nefret ediyor olsam da bir kaç dakika sessizlik içinde geçti.Konuşacak konu bulamıyor olmam benim suçum değildi.İnsan kardeşiyle konuşacak konu bulmakta zorlanır mıydı ? Tabii ki hayır.Parlayan güneşe doğru baktım.Plaj gerçekten de insanı büyülüyordu.O sırada Elena'ya baktım.O da benim gibi güneşe bakıyordu.Elena bana döndüğünde "şimdi ne yapsak" işareti yaptım.Elena karar vermekte zorlanıyor gibiydi ama cevabını verdi...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Plaj'da Gezi (!) Empty
MesajKonu: Geri: Plaj'da Gezi (!)   Plaj'da Gezi (!) Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 6:21 am

Gerçekten zor bir soruydu. Biraz düşündükten sonra aklıma gelen ilk fikri söyledim.

"Su da taş sektirelim mi?"

"Hmm, eğlenceli olabilir."

Hızlı bir şekilde ayağa kalktım. Ed de ayağa kalkmıştı. Hemen yerden hafif, küçük bir taş aldım ve denizin ucuna geldim. Hazır olduğumda hafifce eğildim ve taşı fırlattım. Taş 3 defa sektikten sonra denize battı. Kötü bir atış değildi ama iyide değildi. Ed'e baktım ve gülümsedim. O da bana bakıp gülümsedi.

"İyi atış ama şimdi atacağım atıştan daha iyi olamaz."

"Bakıyorum çok iddialısın."

Ed sadece gülümsedi. Bu da anladığım kadarıyla 'evet' oluyordu. Eline bir taş aldı ve denize doğru baktı...

Plaj'da Gezi (!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda geziniyorum
» Plajda Rezillik
» Plajda biten ilk gün
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda keyif