Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda Paranoyaklık.

YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Plajda Paranoyaklık. Empty
MesajKonu: Plajda Paranoyaklık.   Plajda Paranoyaklık. Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 9:09 am

Öğle güneşi tam tepede olmasına rağmen ayaz rüzgarları estiği için titreten bir soğukluk vardı.Havaya aldırış etmedim ve şu 'kampı keşfetme' takntımı gerçekleştirmek üzere kulübemden dışarı çıktım.Tüm kardeşlerim ve tanıdığım tüm melezler bir yerlere dağılmışlardı.Belki Nia'yı bulurum umuduyla onun kulübesine gittim ancak o da ortalıklarda yoktu.'Bugün baş başayız.' dedim kendime.Bu soğuk havada bile su merakım geçmiyordu bir türlü.Kamptaki ikinci su topluluğu bulunan yere gitmeye karar verdim.Plaja.Yavaş adımlarla yürüyordum.Yürürken acaba ayaklarımı yine suda ıslatsam mı diye düşündüm.Sonra 'sınırlarını zorlama Andy' dedim kendime.Hem bu sefer Maya gibi hayatımı kurtaracak biri olmayabilirdi.Zaten hava o kadar soğuktu ki rüzgardan kulaklarım acımaya başlamıştı.Bir de ayaklarımı suya sokarsam bir ay boyunca hasta yatardım.
Plajda benden başka aklı başında olmayan bir melez yoktu.Ben de canım ne isterse onu yapmaya başladım.Yerde bulunan küçük taşları toplayıp bakalım ne kadar uzağa atabileceğim diyerek denize fırlatıyor, tertemiz havayı içime çekiyor ve annemi düşünüyordum.Daha doğrusu üvey annemi.Gerçek annemin Athena olduğunu öğrenene kadar öz annem sandığım kişinin aslında üvey olduğunu bilmiyordum.Onu hala çok özlüyordum.Annem...
Ben neredeyse gözlerim dolmuş ağlayacakken ince bir cıyaklama sesi duydum.Normal şartlarda olsa kedi sesidir derdim ama bu kampta bir kedi çok ilginç geliyordu.Yavaş yavaş arkama döndüm, bakalım arkamda salyalarını akıtan bir canavar var mı diye.Ama kimse hiçbir şey yoktu.Önüme dönüp dalgaların seslerini dinlemeye devam ettim.Bu sefer de -yine arkamdan- hırlama gibi sesler duyuyordum.Aldırmamaya çalışıyordum ama yapamıyordum.Ormanda başıma gelen o olaydan sonra her şeyden tereddüt eder olmuştum.Ayağa kalkmış, etrafımda dönmüştüm.Hiçbir şey yoktu ama hırlama, cıyaklama ve hışırtı sesleri devam ediyordu.Aslında koşarak oradan uzaklaşacaktım ama koşmak korktuğumu kabullenmek olurdu ve bunu kendime yediremiyordum.Hızlı adımlarla oradan uzaklaştım.Kendimi Kamp Meydanı'na attım hemen.''Çok korkaksın Andy!'' diye bağırdım kendime.Bir de bir canavarla karşılaşsam ne olacak diye düşünüyordum.

Plajda Paranoyaklık.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda Rezillik
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda keyif
» Plajda biten ilk gün
» Plajda geziniyorum