Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda geziniyorum

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Plajda geziniyorum Empty
MesajKonu: Plajda geziniyorum   Plajda geziniyorum Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 1:04 am

Kampa yeni geldiğim zamanlarda her yeri geziniyordum.Arena,orman,market,amfitiyatro,basketbol voleybol sahası,ahır,cephanelik ama sadece plaja gitmemiştim ve dersliklere falan girmektende zaman bulamamıştım.Bir gün kalktığımda yapıcak hiç birşeyim yoktu dersliklerede girmicektim carrionite'ı ise da dün ziyaret ettim.O yüzden plaja gitmek iyi fikir gibi gelmişti.Dolabımı açtım ve karmakarışık olan dolaptan mayomu bulup giydim bird havlu aldım ve plaja doğru gittim.Plaja gittim ve hemen havlumu önden bulduğum bir şezlonga bırakıp girdim.Çok iyi yüzerdim New York'tayken.Kampa geldiğimden beri hiç yüzmemiştim.Bir 15 dakka yüzdükten sonra denizden çıkıp şezlonga doğru gittim ve orda uzandım.Bir kaç gülüş sesi geliyordu o sese doğru baktım ve bunların 5-6 tane kız gördüm ve güzelliklerinden belli oluyorduki bunlar afrodit çocukları olmalıydı.vay be bu güzellik de neydi böyle.Bu güzellikleri izlemeye başladım ve bunu yapanın bir tek ben olmadığımı anladım.Çünkü arkalardan Kenara çekil görüntümüzü bozuyorsun dediler.İlk ne olduğunu anlayamamıştım ama arkama baktığımda anladım.Çocuklar sırf afrodit kızlarını izlemek için plaja geliyorlardı.Neden bu kadar ilgi duyulduğunu anlamıştım plajın.Bir yarım saat daha yüzdükten sonra saat 5 gibi geri döndüm kulübeye bu plaja gitme işini daha çok yapmalıydım bundan sonra

Plajda geziniyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda Rezillik
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda keyif
» Plajda biten ilk gün
» Plajda Paranoyaklık.