Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Plajda keyif

2 posters
YazarMesaj
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

Plajda keyif Empty
MesajKonu: Plajda keyif   Plajda keyif Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 2:42 am

Sabah uyandığımda gözlerim ağrıyordu. Geçen gece çok geç yatmıştım. Ama sanki unuttuğum bir şey vardı. Yatakta biraz kaldıktan sonra hatırladım. Bugün Natalie ile plajda buluşacaktık! Nasıl unutmuştum. Hızla yatağımdan çıktım ve bedenime sarılmış yorgandan kurtulmaya çalıştım. Sonunda dolabımın yanına geldim ama sevdiğim mayolarımın hepsi ya yırtılmıştı -nasıl becerdiğimi sormayın- ya da yıkanmadaydı. Doğruca kardeşim Anto'nun odasına girdim. Hala uyuyordu. Kısık sesle "Hey Anto. Bir bikini alabilir miyim?" dedim. "Hmm.Beni rahat bırak Mel. Evet hıhı." dedi. Ben de toplu odasını mükemmel bir şekilde dağıtarak en sevdiğim bikiniyi aldım. Tekrar odama girip bikiniyi giydim. Üstüme de bembeyaz bir elbise geçirip kulübeden çıktım.
Natalie Brianna Bates
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Plajda keyif Empty
MesajKonu: Geri: Plajda keyif   Plajda keyif Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 3:24 am

Bugün Mel'le birlikte plaja gidecektik. Çok güzel bikinilerim vardı ama ben dah açok mayo giymeyi seviyordum. Gümüş renkli üzerinde simleri olan bir mayo bulana kadar odamı altüst etmiştim. Üzerime de bir etek ve t-shirt geçirdim. Kulübeden kimseyi uyandırmadan çıktım ve Demeter kulübesinin önünde dikilmeye başladım. Biraz bekledikten sonra Melanie ön kapıdan sessizce çıktı. Sabahın erken saatleriydi. Bütün kamp uyurken biz plaja gidecektik. Güneşin doğuşunu seyretmek için daha iyi bir yer olamazdı. Mel bana baktı ve "Dur tahmin edeyim yanında güneş kremi yok değil mi?" dedi. Haklıydı. "Hayır." dedim. İkimizde çok fena yanabiliyorduk. Üstelik bunun acısı savaş yarasından çok dah beter oluyordu. Melanie bana baktı ve çantasından bir kutu çıkardı. "Bu işimizi görebilir. Bir otelde vermişlerdi." dedi. Kız sürprizlerle doluydu. Birbirimize gülümsedik ve plajın yolunu tuttuk.
Melanie Arianna Bates
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Melanie Arianna Bates

Plajda keyif Empty
MesajKonu: Geri: Plajda keyif   Plajda keyif Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 3:36 am

Plaja geldiğimizde güneş henüz doğuyordu. Havlularımızı açtık ve eşyalarımızı yerleştirmeye başladık. Natalie yanında yiyecek bir şeyler getirmişti. "Bunları aldığını fark etmeyecekler mi?" dedim. "Etsinler. Kamp marketi var." dedi. Endişeleniyordum çünkğ Natalie buzdolabını buraya taşımıştı. Çerezler,meyveler,krakerler...Aradığınız herşey vardı. Ve biz iki obur birlikte bunların hepsini yiyebilirdik. İlk önce krakerlerden başladık. Tam o sırada güneş doğmaya başladı. Sessizce bu güzel görüntünün keyfini çıkartmaya başladık. Sabah olmuştu. Saat tahminen altı buçuk yedi civarıydı. Biz çoktan kahvaltımızı yapmıştık. Natalie'ye hınzırca baktım ve "Sona kalan çürük yumurta!" dedim. Yeni uyanmıştı. Elbisemi tek hamlede kenara savuşturdum ve denize doğru koşmaya başladım. Oysa arkada üstünü çıkartmış eteğiyle uğraşırken tek ayak üzerinde zıp zıp zıplıyordu. Denize girdim ve soğuk su beni kucakladı. Natalie'de arkamdan denize girdi ama çok geç kalmıştı. "Çürük Yumurtaa!" dedim ve gülmeye başladım.

Plajda keyif
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Plajda Bir Gezinti
» Plajda biten ilk gün
» Plajda Paranoyaklık.
» Plajda geziniyorum
» Plajda Rezillik