Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Romantik bir Gezi

2 posters
YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Romantik bir Gezi Empty
MesajKonu: Romantik bir Gezi   Romantik bir Gezi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:36 am

Hava biraz bulutlu ve sisliydi. Her an yağmurun toprağı ıslandırabileceği bir andı. Ve böylesi günlerde dışarı çıkmayı hiç sevmezdim. Yağmuru sevmezdim. O sırada kapı çaldı ve Calvin '' Gelebilirsiniz.'' dedi nazik bir tavırla. Kimin geldiğini görmemiştim dergime dalıp gitmiştim sonra dergime gölge düştüğünü görünce Roc karşımdaydı hemen boynuna sarılmıştım.

Saçım başım dağnık olduğu için beni böyle görmesini isteiyorudum. Onun karşısına daha çok bakımlı bir kız olarak çıkmak istiyordum ona dağru gülümsedim ve '' 1 dakika lütfen. '' dedim ve dolabıma gittim. Güzel bir kıyafet seçtim ve makyaj setimi aldım lavaboya doğru yöneldim. Hafif bir makyaj ve şık ama sade bir kıyafetle çok şeker olmuştum. Kısa vadeli sürede süper değişim diğe buna denirdi. Roc hayran hayran bana bakıyordu ama onunda şık olması beni büyülemişti. Parfmü daha çok egzotik kokuları andırıyordu. Kulübeden çıktığımızda bulutların yerini güzel bir hava almıştı. Çok mutlu olmuştum. Roc'a doğru '' Eee ne yapıyoruz Mutlaka bir fikrin vardır. '' dedim. Bana gülümseyerek '' Gidince görürsün Zell .'' dedi. Acaba nereye gidiyorduk? Çok merak etmiştim ama söylemiyordu.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Romantik bir Gezi Empty
MesajKonu: Geri: Romantik bir Gezi   Romantik bir Gezi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:47 am

O gün erkenden Zell'in kulübesine gittim.Onu yeni kalkmış gördüğümde yüzünün halini görmeliydiniz ! Aslında o haliyle bile çok güzeldi.Bende bir Afrodit çocuğu olmasamda bütün kıyafet zekamı harcamıştım resmen.Zell bana sorular yöneltmeye başladı."Nereye gideceğiz ? " diye on defa sorduktan sonra tehtitlere başlamıştı."Bak , söylemezsen gelmem ama !" dedi.Fakat aldırmıyordum.Eleleydik ve yavaşça yürüyorduk.Bir süre sonra o da konuşmayı bıraktık.İşte ! Anın büyüsüydü bu ! Çimlere uzandık ve yanyanaydık.O kadar güzel bir gündü ki.Birbirimize bakıyorduk.İkimizinde yüzünde kocaman birer gülümseme vardı.En sonunda birbirimize yaklaşmaya başladık.Kafalarımız birden yaklaşıyordu ki bir anda kılıcımı çekip Zell'in kafasının üstünden savurdum.İşte o anda bir tane cehennem tazısı toza dönmüştü.Zell çığlık atıyordu.Çok korkmuştu.Ama karşımızda 3 tane daha cehennem tazısı duruyordu.Zell ağlıyordu fakat yine de kılıcını çekmişti.Çılgın bir savaş narası atıp canavarlara saldırdım.
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Romantik bir Gezi Empty
MesajKonu: Geri: Romantik bir Gezi   Romantik bir Gezi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:01 am

Romantik bir anı nasıl rezil edebilirsiniz? Doğru cevap cehenlem tazılarıydı! Hemde 3 tane. Kılıcımı çektim ve Roc'a doğru '' Birbirlerini tuzağa düşürelim. '' dedim.

Kılıcıyla harika savunmalar ve hamleler yapıyoru bir tanesii yok etmişti bile cehenlem tazısını kılıcımla bıçakladım ama arkamdakini görmemiştim Roc bana doğru bağırdı '' Zellana Dikkat ett ! '' o anda korkudan ağlıyacaktım ama Roc yetişti ve onuda kılıcıyla etkisiz hale getirmişti bile.

Onun sayeside hala hayattaydım Roc'a sarıldım ve ağlamaya başladım. '' Roc bırakma beni.'' dedim.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

Romantik bir Gezi Empty
MesajKonu: Geri: Romantik bir Gezi   Romantik bir Gezi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:21 am

Zell bana ilk defa bana sarılıyordu.Ama şuan romantizm yapılacak bir zaman değildi.2 cehennem tazısı kalmıştı Zell ile sırt sırta vermiştik.Zell ağlıyordu ve "Rocce beni bırakma ! " diyordu.Hayır hayır ! Ben ağlamamalıydım.Resmen her yerden darbe yiyordum.Şoka girmiştim ki benim bu halimi gören 2 cehennem tazısı Zell'in üstüne hücum etmişlerdi Zell aslında bir tane hücum etsene kendini koruyabilirdi ama ikisiyle birden baş edemezdi.Ve omzuna bir pençe yedi yere düştü.O an dünya benim için tam anlamıyla kararmıştı.Sadece güneşi , kılıcımı ve cehennem tazılarını görüyordum.O kadar yüksek sesle savaş narası attım ki bütün orman çınladı.Kılıcım resmen yanıyordu.Ama bunu önemseyecek durumda değildim.İlk hamlemde cehennem tazılarından birini etkisiz hale getirdim.O an etrafa ateş saçıyordum.Diğer cehennem tazısı kaçmaya başladı.Bir cehennem tazısı savaştan kaçıyor ha ! Çok az görülebilecek birşeydi.Ama ne demişti Afrodit "Aşk en büyük silahtır..Eldivenimden hemen ok-yay'a dönüşmesini istedim ve elimde yay'ım belirdi.Hemen gerdim.O kadar çok gerdim ki nerdeyse yay kırılıyordu.Attığım ok canavarın tam ensesinden girdi ve anında buharlaştı.Hemen geri koştum ve Zell yatıyordu orada ! Çantamdan hemen ilkyardım malzemelerimi çıkardım.Apollon'a birkaç ilahi söyleyerek yarayı iyileştirmeye çalıştım.Yara çok derin değildi ama ... Lanet olsun ! Hepsi benim yüzümdendi ! Şoka girmiştim ve Zell'i koruyamamıştım.Aslında Apollon'a ilahi söylemiyordum.Yalvarıyordum.Ağlıyordum.Kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim.Ve o anda yaraları iyileşmişti.Bir anda.Babama teşekkür ettim.Gözlerini açmıştı Zell işte !
Zellana L. Tyler
Zellana L. Tyler

Romantik bir Gezi Empty
MesajKonu: Geri: Romantik bir Gezi   Romantik bir Gezi Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 10:30 am

Çok derin bir yara olmasa bile Roc'un bana karşı yaptığı o mücadele. İnanılmazdı. Melez olmadan önce bir çok erkekle çıkmıştım hepsi duyarsız ve katılardı. Roc iç öyle değildi . Romantizim, duyarlılık ve yakışıklıydı.

Beni iyleştirmişti. Roc'a baktım ve '' Biliyor musun Roc Seni seviyorum.'' dedim. Roc gülümsedi ve birbirimize yaklaştık ve öpüşmüştük. Bu bizim ilk öpüşmemizdi. Sonra gülümsedi ve '' Orada ölseydin bende lürdüm Zell . '' dedi. O anlar birden aklıma geldi ve '' Sende ölseydin bende ölürdüm. '' dedim. İşte anladım ki en doğru erkeğimi bulmuştum. Koruyan saygılı.. Apollon sevdiğim bir çocuk. Aşık olmak çok güzel ve karşınızdaki kişininde sizi sevdiği zaman çok güzel . Başımı yukarı kaldırdım ve '' Yüce Afrodit teşekkürler. '' ve elimden tutup ayağa kaldırdı. Kulübeme görütene kadar eli omzumdaydı . Çok mutlukduk.

Eğer Ekliyecek birşey yoksa Rp bitmiştir.

Romantik bir Gezi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok Romantik(!) Bir Karşılaşma
» Romantik Kano Gölü
» İlginç bir gezi.
» Ormana Gezi
» Turistik Gezi!