Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Umulmadık Savaş.

2 posters
YazarMesaj
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

Umulmadık Savaş. Empty
MesajKonu: Umulmadık Savaş.   Umulmadık Savaş. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 3:05 am

Elyse henüz üzerinde yatmaya alışamadığı yatağında dönüp dururken onu yerinden sıçratan sesler hiç de hoşuna gitmemişti. Yatağının başındaki pencerenin perdesini aralayarak dışarıda neler olduğuna bakmaya çalıştı. Bütün o çığlıklar, haykırışlar, bağırışlar ve kılıç seslerinin nedenini düşünmeye başladı. Elyse üzerindeki ince pikeden kurtularak hızlı bir şekilde ayağa kalktı. Üzerindeki pijamalara aldırmadan koşa koşa odasından çıktı ve birinin ona bu durumu açıklamasını umarak kardeşlerini aramaya başladı. Kardeşlerinin tek tek odasına bakarken karşılaştığı tek şey hayal kırıklığı olmuştu. Elyse hiçbir kardeşini odasında bulamamıştı. Ne yapacağını bilemez halde kulübenin içerisinde koşuşturmaya başladı. Omzunda hissettiği el ile çığlığı basıverdi. Karşısında duran abisi Luke onunla dalga geçmeye bayılsa da bu durumu fırsat olarak kullanmamıştı. Yine de alaycı bir ses tonuyla ''Sakin ol şampiyon.'' dedi. Elyse alnına düşen saçlarını geriye doğru ittirirken telaşlı bir şekilde ''Luke neler oluyor, dışarıdan gelen bu sesler de ne?'' diye sordu. Luke eliyle gözlerini ovuştururken cevap verdi: ''Neler olduğunu bilmiyorum ama canavarlar güç sınırını geçmeye başladı. Tüm melezler şu an üzerinde pijamalarla canavarlara karşı savaşıyorlar, sanırım Thaila'nın ağacı güç kaybediyor. Yardımına ihtiyacımız olabilir, silahını al ve savaşmaya gel.'' Elyse şaşkına dönmüştü. Şu ana kadar karşılaştığı canavar sayısı iki elin parmak sayısını geçmezdi. Luke onun bir şey demesine fırsat bırakmadan kulübeden çıktığı için başka tercihi kalmamıştı. Kampın ilk günü Hephaistos çocuklarından birinin verdiği hançeri çekmecesinden çıkararak beline astı. Elyse oldukça heyecanlıydı ama kendine güveniyordu. Zaten her zaman cesur bir kız olmuştu. Üzerindeki pijamalarıyla kulübeden dışarı çıkarak koşmaya başladı. Ortalık yunan ateşlerinden kaynaklanan yeşil sisle kaplanmıştı. Hiçbir engele aldırış etmeden kampın girişine doğru koşmaya başladı. Canavarların daha fazla ilerlemelerine engel olmalıydılar.
April Diana Lancaster
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
April Diana Lancaster

Umulmadık Savaş. Empty
MesajKonu: Geri: Umulmadık Savaş.   Umulmadık Savaş. Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 4:07 am

O gün April'ın tek istediği şey sakin ve olaysız bir gün geçirmekti. Ancak kulübesinden gelen ve onun uyanmasına neden olan telaş dolu sesler böyle bir şeyin mümkün olmayacağını gösteriyordu. Oflaya puflaya yatağından kalktı ve yüzünü yıkayıp kendine gelmeye çalıştı. Her zamankinin aksine bu kez pek yardımı dokunmamıştı. Yine de gözlerini açık tutmasına katkıda bulunmuştu yüzünü yıkamak. Banyodan çıktığında tek istediği şey yatağına uzanıp birkaç saat daha dinlenmekti ama bu gürültüde bunu yapabileceğini sanmıyordu. Hem belki de kardeşlerini onun yardımına ihtiyacı vardı. Dolabını açıp eline gelen ilk kıyafetleri giydi ve saçını özensizce tarayıp sıkıca bağlayarak odasından çıktı. Salonda bulunan ve kulübeden çıkmaya hazırlanana kardeşi Luna'yı son anda durdurarak neler olduğu sordu. Luna da ona "Ben de tam olarak bilmiyorum ama iyi bir şeyler olmadığı kesin. Sanırım canavarlarla ilgili. Her neyse, ben diğer melezlere yardıma gidiyorum." diye cevap verdi. April Luna'nın söylediklerinden pek bir şey anlamasa da ona "Bekle, ben de seninle geliyorum." dedi ve yanına birkaç silah alarak Luna'yla birlikte kulübeden dışarı çıktı. Yolda giderken hiç konuşmadılar çünkü buna ayıracak vakitleri yoktu. Luna deli gibi kampın sınırlarına doğru koştururken April da ona ayak uydurmaya çalışıyordu. Uzun ve yorucu bir koşunun ardından Thalia Ağacı'nın bulunduğu yere, kampın sınırına varmışlardı. Fakat ortalığı göz gözü görmeyecek şekilde yeşil bir sis kaplamıştı. Bu sis, işlerin boyutunun büyük olabileceğini anlatıyor gibiydi. April'ın vücudunu birden bir heyecan dalgası sardı çünkü daha önce bu kadar büyük çaplı bir savaşta yer almamıştı. O sırada sınırın ötesinden kulakları sağır edici kükreme sesi gelirken April sakin olmaya çalışıyordu. 'En azından tek başıma değilim.' diye düşündü ve bilekliğinin kılıca dönüşmesini sağlayarak kendini büyük bir savaşa hazırladı.

Umulmadık Savaş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Savaş --1--
» Savaş
» Savaş silahımız bu sefer; Top
» Nöbet sırasında savaş.
» New York Savaş Sonrası