Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Savaş silahımız bu sefer; Top

+3
Ryden Molby
Leo von Dorff
Steward Thurstan
7 posters
YazarMesaj
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

Savaş silahımız bu sefer; Top Empty
MesajKonu: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 9:59 am

-Rp Out-

A-takımı
-Esmeralda Gwen
-Philomela Carter
-Ryden Molby
-Ben(Steward Thurstan)

B-takımı

-Leo von Dorff
-Mathias Joseph Phelan
-Arutha Condoin
-Ted Deeply

Bu maçta, Zar atışlarına göre oynayacağız. Böylelikle hareketlerimzi zar sayılarına göre başarılı ya da başarısız olacak. Bu sayede tarafsız bir oyun ortaya çıkacak. İşimiz sadece şansa kalmış yani.

Başarılı olabilmesi için gelmesi gereken zar sayıları:

Servis:+5
Pas:+3
Hamle,topu fileden geçirmek:+4
Topu karşılamak, gelen topu yumuşatmak:+4
Savunma etmek, baraja kalmak:+9

Bir acelemiz yok. Bu yüzden yavaş yavaş oynayalım. İlk başta herkes sahaya gelemsine dair olan rplerini yazsın sonrasında Dm'nin yani benim start vermemle birlikte maça başalyalım.

Eğer ki zar atışlarına bakmak istiyorsanız;

http://rolz.org/?p=group

Nick name: İsminizi
Room name: Olimpos Voelybol

Yazdıktan sonar Join'e basın. Zar atışlarını ; Ted Deeply yapacak.

Not: Maç, 10'da biter. Eğer ki çok uzadı o zaman 5 'te olabilir. Belirsiz.

En son Steward Thurstan tarafından Paz Tem. 17, 2011 10:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 10:09 am

Güzel bir sabaha gözlerimi açtığımda etraftan sanki kuş cıvıltıları geliyordu. Kuş neleri? Ares kulübesi etrafında mı? Birisi galiba şaka yapıyordu. Yatağımdan kalktığım gibi banyoya girdim. Kendime geldikten sonra birşey atıştırdım ve ardından hemen kulübeden çıkıp voleybol maçı yapmak üzere sözleştiğim melezlerin yanına yollandım.

Sahaya ilk gelen ben olmalıydım. Elimde gelirken aldığım voleybol topu vardı. İçimde büyük bir heyecan vardı. Kızlarla oynacak olduğum fikrini elimin tersiyle bir kenara ittim ve hemen kendi kendimle ısınma hareketleri yapmaya başladım. Etrafa maçı izlemek için gen bir iki arkdaşımız olduğunu gördüm. Nedense benim değilde daha çok diğer oyuncuların tanıdıklarıydı bunlar. Bundna bir motivaston çıkarmalı mıydım bilmiyordum. Hava çok güzeldi. Hafif bir esinti hakimdi etrafa. Kaslarım artık hazırdı. Sadece tek birşey yapacaktım diğerlerini beklemek.

PS: Lütfen herkes girişlerini yazsın. 1 mesaj olarak ve de bekelsin.
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 10:17 am

Sabah gözlerimi açtım.Bugün büyük gündü.Tuvalete gittim ve elimi,yüzümü yıkadım.Bütün kardeşlerim uyuyorlardı.Sabahlamıştı hepsi.Gece tanrıçasının çocuğuyuz sonuçta.Ama ben uyumadım ve bunun sebebi mantık açısından şuydu.İnsan yani melez maça uykulu mu giderdi sizce? Neyse mutfağa doğru geldim.Hemen yumurta kızartmaya başladım.Hazır olduğunda başladım yumurtayı yemeye.Bitirdikten sonra bulaşığı yavaşca,sessizce yıkadım ve voleybol sahasında doğru yola koyuldumVardığımda ilk varan Stew'di.Isınma hareketleri yapıyordu.Sanırım sonlarına gelmişti.Bende ısınma harekterlerine başladım.Sahayı 5 kere koştum ve diğer hareketleri yapmaya başladım.Biraz çabadan sonra bitirdim.Sonra  Stew'i izlemeye koyuldum.Aslında oda bir şey yapmıyordu.Benim gibi diğerlerini bekliyordu.Bende bekliyordum ama artıkın iyice sıkılmıştım.
Bir kişi daha geliyordu ama kim olduğunu çıkaramadım.Merakla buraya gelmesini bekledim.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Ryden Molby
Küçük Tanrı Çocuğu
Küçük Tanrı Çocuğu
Ryden Molby

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 10:23 am

Hermes kulübesinden acele ederek çıktım.Geç kalmak istemiyordum.İlk gelen ben olmalıydım sahaya.Yani planım böyleydi.Bugün voleybol maçı yapacaktık.Heyecanlıydım ve birazcık da korkmuştum.Takımlardaki herkes benden ortalama on yaş büyüktü çünkü.Fakat voleybolda çok iyiydim ve de azimliydim.Kazanmalıydık.Kazanacaktık da.Yani umarım.

Ben bunları düşünürken çoktan sahaya varmıştım.Hatta geçmeye başlamıştım.Arkamı döndüm ve sahaya koştum.Üçüncü gelen olmuştum,ama olsun sonuncu gelmekten iyidir.Sahaya yakınlaştıkça sahada duran kişlerin yüz hatları belirginleşti.Bekleyen kişilerden biri Stew'du.Yani takım arkadaşım.Diğeri ise Leo idi.Kendisi arkadaşımdı fakat karşı takımdaydı.Dalga geçer bir şekilde sizi yeneceğiz bakışı attım ona ve kıkırdadım.Ardından da "Merhaba!" dedim.İkisi de beni selamladı.Ardından diğerlerini beklemeye koyulduk.

En son Ryden Molby tarafından Paz Tem. 17, 2011 10:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ted Deeply
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Ted Deeply

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 10:38 am

Alarm çalmamıştı yada çalmıştı ve ben duymamıştım. Hızlı bir şekilde saate baktım. Harika daha geç kalmış sayılmazdım. Bugün voleybol maçımız vardı oraya gitmem gerekiyordu. Kimler var kontrol etmek için hemen sonsuz boşluğu taktım. 2 kişi varmıştı bile oraya çoktan. Steward ve Leo. Başka kimse yok gibi görünüyordu. Umarım ben gidene kadar başka kimse gelmezdi. Hemen kamp t-shirtümü ve bir kot pantalon giyip kulübeden çıkmaya hazırlandım. Ama önce mutfaktan bir elma aldım. Daha fazla geç kalmamalıydım. Yolda biriyle bile konuşmamalıydım. O yüzden özel gücümü kullanmaya karar verdim. Hemen bir karıncaya dönüştüm. Yani dönüşmüş gibi gözüktüm. Umarım kimse beni fark etmezdi. Aslında bu sis tanrıları bile kandırırdı. Küçük falan olabilirdim ama genede kimseye çarpmamalıydım sonuçta bu sadece sisti.

Oraya varır varmaz tekrar normal halime geldim. Diğerleri fark etmemişti birden karıncadan insana dönüşmemi. Algılamada da sorun yaratıyor olmalıydı bu olay. Ama voleybol sahasında Leo ve Steward'dan başkası vardı. Bu kız Ryden'dı. Hermes kulübesinde kalıyordu ama ebeveynleri belli değildi. "Selam çocuklar." dedim. Aynı şekilde bana karşılık verdiler. Elime bir top aldım ve onunla bazı hareketler yapmaya başladım. Uzun zamandır Medusa'nın yanındaydım. Ne yalan söyleyeyim beni bayağı iyi eğitmişti.
Philomela Morgenstern
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Philomela Morgenstern

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 9:37 pm

Sabah erkenden uyanıp biraz koşu yapmıştım antreman niyetine. Çünkü bugün kampta birkaç melezle beraber voleybol maçı yapacaktık, rezil olmak istemezdim. Voleybol hakkında birkaç ufak şey biliyordum, eğer yapılan bir basketbol maçı olsaydı emindim ki onları dize getirebilirdim rahatlıkla fakat voleybol konusunda o kadar da usta değildim. Kulübemin kapısını yavaşça açtığımda muhtemelen benim odamdan gelen çocuk seslerine doğru ilerlemeye başladım. Adımlarımı hızlandırıp odama vardığımda Emily ile Sofia'nın etrafı savaş alanına çevirdiğini gördüm ve ağzım açık bir şekilde onlara bakmaya başladım. Ben gittiğimde onlar uyuyorlardı ve sadece yarım saat koşmuştum Long Island Kıyısı'nda. Derin bir nefes verdikten sonra ikisinin de elinden tuttum. "Beraber benim voleybol maçıma gidiyoruz, ne harika değil mi?" diye sorduktan sonra da yanımda ikizlerimle beraber voleybol sahasına doğru yürümeye başladım.

Sahaya vardığımda bizim takımdan Ares oğlu Stev ve Hermes kulübesinde konaklayan Ryden'ı görerek onlara el salladım ve yanlarına gittim. Ayrıca karşı takımda oynayacak olan Afrodit oğlu Ted ve Nyks oğlu Leo da sahaya çoktan varmıştı. Emily ve Sofia'yı yere oturttuktan sonra ben de ikisinin ortasına oturdum ve onlara döndüm. "Şimdi o kadar pisliği eve dönünce beraber temizliyoruz. Dayılarınızın size kızmasını istemezsiniz değil mi?"
    dedikten sonra da bir gözüm onlarda, diğer gözüm Stev ve Ryden'da olmak üzere ayağa kalkarak takımımın yanına gittim. Bugün gerçekten çok eğlenecektik, bir de kazansak ki kazanacağımızdan hiçbir şüphem yoktu, çok daha güzel olacaktı.
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 12:46 am

Yeni ve son derece yorucu bir gün yine beni bekliyordu. Bunu sadece öngörüşlü hislerim nedeniyle bilmiyordum, bugün voleybol maçı vardı! Spor, anlamsızca koşuşturma, bir topun peşinde anlamsızca koşuşturma... Maça katılmayı kabul etmiş olmam sporlar hakkındaki düşüncelerimi değiştirmiyordu. Ama karşı takımın tamamen erkeklerden oluşması katılmam için geçerli bir nedendi. Bir erkeği yenilgiye uğratmak yeterince güzel birşeydi, ama dört kişilik bir erkek takımını yenilgiye uğratmak paha biçilemezdi. Son derece dinamik bir şekilde yatağımdan kalktım. Güneş, Ay'ın aksine bugün daha baskındı. Bu da demek oluyordu ki, bugün baya sıcak olacaktı. Eh, işimizin gittikçe zorlaşması rekabet açısından çok daha iyiydi. Her ne kadar voleybolla çok içli dışlı olmasam da, onları yeneceğimden emindim. Zaten yenilsem de muhtemelen onları oklarımla deşer, kebap keyfi sürerdim. Yok, bence son dediğimi unutun...

Hızla bilindik kamp giysilerimi giydim ve koleksiyonumun en değerli parçalarından olan spor ayakkabılarımdan birini ayağıma geçirdim. Saçımı da hızlıca bağladım. Hazırdım. Önce ne olur ne olmaz yanımda oklarımı da götürmeyi düşündüm ama sonra kendime gülerek voleybol sahasına yöneldim. Havanın durgun ve sıcak olmasını bekliyordum ama aksine hareketli ve esintiliydi. "Belki böylesi daha iyidir." diye geçirdim aklımdan. Birazdan görecektik, çünkü sahaya varmıştım. Daha önce burada pek bulunmamıştım ama olağan dışı bir görüntüsü de yoktu zaten. Bildiğiniz fileli bir sahaydı. Zaten o an için önemli olan saha değil, içindekilerdi. Kendi takımımdan Philomela, Steward ve Ryden'i görebiliyordum. Önce geç kaldığımı sanmıştım, sonra henüz oyuna başlamamış olduklarını fark edip rahatlamıştım. Hızla sahanın ortasına, Steward'ın yanında gittim. Selam faslını hemen geçip "Başlıyor muyuz?" diye sordum. Gülümsemekle yetindi.

Umarım bu evet demekti...

https://www.facebook.com/shaLix.meLLy.Duique
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 1:42 am

-Dm Mesajı-

Yavaş yavaş toplanan oyuncular, takım arkdaşlarıyla değişik konuşmalara daldılar. Ama şimdi artık vakit gelmişti. Maç başlıyordu.

Kim başlayacak?

Çift gelirse:A-takımı
Tek gelirse:B-takımı

Zar: 10/6 = A-takımı başlıyor.

Saha:

Savaş silahımız bu sefer; Top Untitled-1-2
Esméralda Gwen
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Esméralda Gwen

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 2:55 am

Takımımla sohbet ediyordum. Aslında etmiyordum. Onlar ediyordu. Bense yanlarında durmuş, öylece onları dinlemeye çalışıyordum. Bu sizi yanıltmasın. Halimden son derece memnundum. Hem karşı takımı gözlüyor, hem de takımımın yaptığı planları dinliyordum. Steward sahadaki yerlerimizi bize anlattıktan sonra karşı takıma garip bir işaret yaptı. Diğer takımdan Leo başıyla onayladı ve onlar sahadaki yerlerini aldılar. Anlaşılan maç başlıyordu. Ölümsüz kanımda adrenalini hissedebiliyordum. Bugün şanslı günümdü. Yani öyle umuyordum. Ne zaman böyle düşünsem, hep iyi şeyler olurdu. Düşüncelerimin yarattığı mucizelere inanarak sahanın ortasına, takımdaki tek erkek Steward'ın gösterdiği yere geçtim. Erkekleri yenmek için bir erkekle iş birliği yapmış olmam ironikti ama kaderime boyun eğmeyi öğrenmiştim. Bir köpek balığı için bir piranayı feda etmeyi öğrenmiştim. Isınma hareketleri yapmamış olmama rağmen kendimi son derece çevik ve enerjik hissediyordum. Bu muhtemelen Tanrıça'mın gözünün üstümde olduğu anlamına geliyordu.

Arkama dönüp Steward'a baktım. Heyecanlı olduğu her halinden belliydi ama çaktırmamaya çalıştığı da aşikardı. "Ne yapıyoruz?" diye mırıldandım. Elindeki topu bana fırlattı. Gerçekten çevik hissetmesem muhtemelen yüzümün ortasına yemiştim. Aynı amaç için savaşmıyor olsaydık şimdiye gerçekten oklarımın ya da yumruklarımın hedefi olmuştu. Belli ki bugün o da en az benim kadar şanslı günündeydi. "Servis at." diye mırıldandı. Hah, en azından bu terimin ne olduğunu biliyordum. Oyunu başlatmam gerekiyordu. Sevinçle gülümsedim. Avantaj bizdeydi. En azından diğer sporlarda önce başlamak avantajdı. Umarım aynısı voleybol için de geçerliydi. Herkes hazır gibi görünüyordu. Leo karşımda sabırsızlıkla kıpırdıyordu.

İşaret gelir gelmez atışımı yaptım. Ve maç resmen başladı.
https://www.facebook.com/shaLix.meLLy.Duique
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 5:31 am

-Dm Mesajı-

Servis için zar: 10/7 = Başarılı!

Esme'nin attığı top tamda planladığı gibi gidiyor. Top hızla küçük bir yatay atış yaparak fileden karşı takıma geçiyor.

PS:Şimdi B-takımından karşılama beklenilmekte kim olursa...
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 5:45 am

Heycan doruktaydı.Servisi kaçırmış olabilirdik ama yinede yenme şansımız yüzde elliydi.Servisi kim kullancak diye merak ederken Stew Esmeralda'ya topu verdi.Esmeralda servisi kullanmaya giderken kendini bilmiş bir yüzle baktı.Ona bağırcaktım ama bağırmamayı tercik ettim.Takımıma baktım.Hepsiyle gurur duyuyordum.Beni yalnız bırakmamışlardı.Ve sonunda beklediğim an geldi.Esmeralda topu attı.Top hızlıca fileyi geçti.İlk olarak baraja kalktım.Top karşı tarafa doğru hızlıca gitti.Neler olcağını merak ediyordum.Havada dondum adeta.İlk önce bizim takıma baktım.Çok cesurlardı. Hepsinin binbir özelliği vardı ve ben onlara güveniyordum.Karşı tarafa gözüm takıldı.Hepsi bizi ezecek gibi görünüyordu.Ama bizim gururumuzla ayal edemezlerdi.Hepsine bir baktım.Sinirli tiplerdi.Fazla kavga çıkabilirdi ama bu bir oyun ve spordu.Sanırım çıkmaz diye düşündüm.Acaba A takımı ne yapcaktı.Biraz merakla birazda gülümsemeyle onları izledim.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 5:58 am

-Dm Mesajı-

Savunma için zar: 10/9 = başarılı!!!

Top A-takıma gitti. Leo, inanılmaz bir savunma yaptı. A-takımındakilerin bazıları buna şaşkınlıkla karşılık vermişti. Etrafta küçük küçük toplaşmalar oluyordu. Artık bu tam bir maçtı. Seyircilerde buradaydı.
Ryden Molby
Küçük Tanrı Çocuğu
Küçük Tanrı Çocuğu
Ryden Molby

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 6:14 am

Esme başarılı bir şekilde topu fırlatmıştı.İçimden kahkahalar atıyor,kesin biz kazanacağız diyordum.O kadar emindim ki.
Rekabetçi biriydim,şey rekabetçiden çok hırslı denebilir.İki bin doksan sekizde hırslı olmayan bir şey yapamıyor zaten.Takım arkadaşlarım da benim gibiydi.Hepimiz başarılıyız bizim takımda sonuçta.

O sırada Leo top öyle bir vurdu ki ağzım resmen açık kaldı.Ne bileyim pek beklemiyordum ondan böyle bir atışı açıkçası.Onda pek sporcu tipi yok gibi.Eh,kitabı kapağına göre değerlendirmemek gerek sonuçta.Leo'nun attığı top bana yakın bir yere geliyordu.Ama alçağa düşecek gibiydi.Hemen ellerimi manşet konumuna getirdim.Takım arkadaşlarıma baktım.Hepsi geri çekilmişti.Benim yapabileceğimi de düşündükleri belliydi.Derin bir nefes aldım.Etrafıma baktım.Seyirci bile gelmişti.İçimdeki hırs duygusu kabardı.Leo'nun topu iyice alçalmıştı ben başka şeyler düşünürken.Kendimi yere attım.Top elime değdi ve yukarıya fırladı.Dizlerim acımıştı.Hem de çok.Ayağa kalkmaya çalıştım ellerimden güç alarak.Top karşıya geçer diye umuyordum kalkmaya çalışırken.Umarım da geçerdi.Ama sakat bir durumda atmıştım dikkatsizlik yüzünden,ne olacağı bilinemez.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 6:23 am

-Dm mesajı-

Zar atışı: 10/9

Deny, takım arkadaşlarının yanı sıra şaşkınlığını üzerinden daha çabuk atmıştı, ne de olsa bir küçük tanrıydı, daha dayanıklıydı. Ama yinede topu kurtarmak için bayağı bir mücadele vermesi gerekti. Fakat sonunda topu muzafferce fileden karşıya gönderebilmeyi başardı.

Top:B-takımında
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 6:39 am

Öyle güzel bir atış yapmıştım ki ben bile şaşırmıştım.Küçük tanrının olduğa yere doğru attım çünkü onu küçük düşürmek istiyordum.Ama bunun olcağını hiç beklemiyordum.Topu öyle güzel bir şekilde uzaklaştırdıki.Şok oldum diyebilirim.Top havaya doğru yükselti ve fileyi geçti.A takımı derin bir nefes aldı.Top bizim bölgeye doğru düşüyordu.Yukardan geldiği için tutmanın zor olduğunu biliyordum.Bu yüzden var gücümü kurtarıcaktım.
Top aşağı düşmeye başladı.Takım arkadaşlarıma baktım.Kim kurtarıcak gibi bir bakış attım ve hepsi sen gibi baktılar.Ah evet lanet olsun dedim.Aşağı doğru düşerken çok az kaldı.Topu parmak pas ila uzaklastıracaktım ama işte beklediğim gibi olmadı.Top ilk fileye düştü sonra buraya geldi.İçimden yine lanet olsun dedim ve vargücümle topa deydim.Bu arada yerede düşdüm.Top karşı tarafa geçtimi geçmedimi bilmiyordum ama sanırım güzel bir vuruş yapmıştım.
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 6:45 am

-Dm Mesajı-

Zar atışı: 10/6

Leo, takımda kendisi mücadele ediyor gibi, herşeye daha maçın başladığı andan itiibaren o koşuyordu. Şimdi ise yine iyi bir performans sergielmişti. Topu geri göndermişti.
Ryden Molby
Küçük Tanrı Çocuğu
Küçük Tanrı Çocuğu
Ryden Molby

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 7:03 am

Leo yine karşı tarafa atmayı başarmıştı.Oysa atamayacağından emin gibiydim.Zor bir durumda attmıştı topu çünkü.Yeteneği olduğu belliydi.Leocan'ı küçümsemiştim.Hem de çok küçümsemiştim oyunun başlarında.

Leo'nun attığı top yine bana geliyordu.Ama paslaşmalıydım.Stew "Pas at birine." dedi düşüncelerimi okumuş gibi.Top havada süzülerek bana yaklaşıyordu.Top ellerime değdiği anda yönünü değiştirip bana bakmakta olan Stew'a pas attım.Başarılı bir pas gibi gözüküyordu ama neler olabileceği hiç belli olmazdı.
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 7:08 am

Zar atışı:
10/3 = Pas Başarılı!!

Deny, biraz teredütte uğruyor, topta onun pasından sonra biraz itrifa kaybediyor gibi oluyor ama sonrasında yoluna yani Stew'e doğru devam ediyor. Size söylüyorum küçük tanrı olması büyük bir avantaj. Bakalım Stew ne yapacak?
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 7:11 am

Maç git gide daha çekişmeli bir hal almaya başlıyordu. İçimdeki hisler birbirinin ardına sinir bozucu bir şekilde dizilmiş, beynimden sırayla geçiyorlardı. Ama artık ısındığımı fark ediyordum. Topa her vuruşumda daha da bir rahatlama duygusu kaplıyordu dört bir yanımı.

Maçlarda bazı kritik noktalar olurdu ve işte öyle bir andaydım. Deny'nin pas attığı top bana doğru gelirken kendimi hazırlamam bir saniyeden az bir süre zarfında gerçekleşti. Topa vurudum ancak ne tarafa olduğunu anlayamadım sanki gözüm bir efdunla kapatılmıştı. Sonrasında seyircilerden yükselen bir ses duydum bu sevindiklerini mi gösteriyordu yoksa kızdıklarını mı?
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 7:19 am

Zar atışı: 10/6

Stew seyircilerden gelen naraların heyecan belirtisi olduğunu anlıyor. Top şimdi karşı tarafta.

Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:23 am

Bu atışı karşılamaları imkansızdı.İçimden Fransızca bir küfür söyledim.Top yine yukardan geliyordu.Merakla ve heycanla topun nereye düşceğini hesaplamaya başladım.Sanırım ortaya düşüyordu.Takım arkadaşlarıma baktım ama hiç birinin hareket etmeyip bana baktıklarını gördüm.İçimden yine Fransızca bir küfür ettim ve ortaya doğru depar attım
.Ortaya vardığımda topun aşağı inmesine 15 saniye kalmıştı.Takım arkadaşlarıma yapabilirmiyim gibi bir bakış attım.Hepsinde yaparsın gibi bir ifade vardı.Hesaplarım yanlış tuttu.Top 10 santimetre ileri düşüyordu.Zaten matematiğim kötüydü.İleri doğru bir atım attım ve topun düşceği yere geldim.Topa öyle bir sert vurdum ki sanırım birini bayıldabilirdi.Ryden'e bakıp sinsice gülümsedim.Ama sanırım top biraz aşağıdan gidiyordu.Gidebilceğini düşünüyordum ama neler olcağını görecektik.
Kırmızı takım yerlerini aldı ama gözlerindeki korkuyu görebildim.Tekrar güldüm.Takım lideri gibiydim aslında.Hep ben koşuyordum hep ben toplara vuruyordum.Merakla ve heycanla neler olcağını izlemeye koyuldum...
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:57 am

Zar Sayısı: 10/2 =Başarısız!!!

Leo, gelen topu karşılayabilmişti ama içindeki gücün farkına varmadan dışarıya çıkmasıdnan dolayı top fileden geçip sahanın sınırlarını aşmıştı. Top o kadar uzağa gitmişti. Almaya gideni beklemek yerine bir mola verdiler. Şimdi ise A-takımı aldığı sayınun sevinciyle servis atmaya hazırlanıyorlardı.

1-0
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 8:12 am

Leo, topa çok güçlü vurmuştu, arkda olduğum için uzağa giden topun arkasından koşup gittim. Biraz ileride topu yakaladığımda geri dönerken içimden dua etmek geldi. Eğer Afrodith'in yanında değilse ya da birilerinin arasını savaş çıksın diye kızıştırmıyorsa ki genelde yaptığı iş, babamın sesimi duyabileceğini düşündüm. Tabi birşey bekliyor değildim sadece içimden gelmişti. Babamla tek taraflı konuşmaktı sadece bu. "Hey baba! Nabersin, nasılsın görüşmeyeli? Beni duyduğunu pek sanmıyorum ne de olsa çok işin var. Öyle ya! Sadece öylesine sana seslenmek geldi içimden. Şu an voleybol maçı yapıyoruz. Biz kazanıyoruz. "

Yürümem yavaşlamıştı. Geldiğimi görünce mola vermiş olanların hepsi birden ayaklandı. Top bendeydi servis sırası bendeydi. Çizgiden bir adım geride durdum. Topu herhangi bir artistik hareket yapmaktan kaçınarak yukarıya fırlattım, vücudumu esnettim ve topa yumuşakça vurdum.
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 8:16 am

Zar Atışı:
10/6 = Servis başarılı!!!

Stew, servisi doğru kullanıyor, attığı top fileden geçiyor ve diğer takım oyuncularına doğru gelmekte.

Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 1:07 am

Kahretsin o kadar hızlı vurmuştumki top sahayı neredeyse 200 metre geçmişti.Takımımla konuşmam gerekiyordu.Bu böyle olmiycaktı.Top geldi.Stew öyle bir vuruş yaptı ki çok yumuşaktı.Top yine bana geliyordu.Tecrübeli bir şekilde topa vurdum.Sanırım yine geçmezdi.Takım arkadaşlarım bana kızıyordu ama benim ne yapmam gerekirdi.Kendileri oynamıyordu.Top Stev'e doğru gidiyordu.Sizi yeneceğiz gibi baktım Stew'e.Bana rüyanda görürsün gibi baktı.Top onun üstüne gelirken a takımı topu tutabilecekmi tutamayacakmı diye endişelenndi.Bense o anda gülüp Stew'e bakıyordum.Stew'in bu topu tutamayacağına bahse bile girerdim.Ama herşey şanstı.Ne yapıp ne yapmıycağını tanrılar bilirdi ben değil.O anda anneme seslendim."Anne nasılsın görüşmeyeli?Bizi görünmez olarak izlemeye gelsene bana biraz moral versene.Biz şey yeniliyoruz ve sen yenilginin bir Nyks melezine yakışmadığını söylemiştin.Lütfen gel bizi izle." dedim.O anda karanlık buraya geldi.Annem beni duymuştu ve gücüm artmıştı.Top yine dışarı çıkabilirdi ama merakla bekledim.
Valiant Lucian Austin

Valiant Lucian Austin

MesajKonu: Geri: Savaş silahımız bu sefer; Top   Savaş silahımız bu sefer; Top Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 1:27 am

Zar Atışı: 10/3 = Başarısız.

Leo, topa yine fazla yükleniyor. Bu arada Sanırım küçük melez birşeyler karıştırmaya başladı. Etrafa nedeni bilinmedik ama tanrısal bir nedeni olabilineceğini düşünülen bir karanlık çökmeye başladı sanki. Bazıları maça o kadar konsantre ki bunu farketmiyor bile. Ne de olsa herkes hergün anormal şeyleri görmekye aşina.

2-0

Savaş silahımız bu sefer; Top
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexus Rpg (Bu sefer örnekleri okudum)
» Son Savaş --1--
» Savaş
» Yine revir, yine yara... Ama bu sefer yanımda bir arkadaş
» Umulmadık Savaş.