Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Savaş

2 posters
YazarMesaj
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Savaş Empty
MesajKonu: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:25 am

Kulübede çok normal bir şekilde ilerliyordum ki yüzüme bir su balonu yedim. Ardından Jugy Gugy'nin kahkahasını duydum. Savaş! Hemen odamdan bir raptiye aldım ve Jugy Gugy'nin odasına gittim. Raptiyeyi sandalyesinin üstüne koydum. Ardından odadan çıkıp bir yerde saklanmaya başladım. Jugy Gugy odasına girdi. Birkaç dakika sonra çığlığı bastı. Gidip baktığımda elinde bir raptiye vardı. İşte raptiyenin gücü. Ona sırıtıp odasından çıktım.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Savaş Empty
MesajKonu: Geri: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:21 pm

Sırf eğlence olsun diye Kamp Marketin'den bir su balonu alıp içini su ile doldurdum ve Kurbanım Leo'yu saklanarak bekemeye başladım. Leo odasına girer girmez. BOM, FOŞŞ su balonunu yüzüne yapıştırdım ve kahkağalar atarak odama gidip sandalyemin üstüne oturdum. "AAAAAAAAAA" Lanet olsun Leo sandalyeme bir raptiye koymuştu. Raptiyeyi elime aldım Leo da sırıtıp o dasına gitti. Onun işi bitmişti. Kulübenin dışına çıktım ve penceresinin önünü büyük bir tahta ile kapatım. Leo ne olduğuna bakmam için dıarı çıktığında ise tekrar FOŞŞŞŞŞŞ hortum yardımı ile Leo'yu yıkadım. Leo neye uğradığını şaşırrarak kaçmaya başladı. Ben de hortumla gide bildiğim kadar peşinden gittim ve onun her yerini ıslatım ayrıca bu numarayı bana yapamasın diye geri dönüp hortumu çıkardım ve odama götürdüm...
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Savaş Empty
MesajKonu: Geri: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:32 pm

Islanmak mı? Su beni durduramaz. Jugy Gugy odasından çıkınca hemen odasına gittim. Ardından duvarlarına, pencereye ve eşyalarına Jugi Bugi yazmaya başladım. Ayrıca odasının her yerine misket döktüm. Olacaklar çok komikti. Odasından çıktım ve doğal bir şekilde salona gittim. Jugy Gugy oradaydı. "Tamam pes ediyorum" dedim. O da zafer edasıyla odasına gitti. Ardından yere düşme sesi duydum. Ama "Legu Zegu!" diye bağırması hemen arkasından geldi.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Savaş Empty
MesajKonu: Geri: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:54 pm

Odama girmemle Leo'ya küfürler yağdırmam bir oldu çünkü odamın heryerine Jugi Bugi yazmış ve yerleri misketle kaplamıştı. Ben de bağıararak küfürler yağdırıyordum."Dammit, αγόρι. Θα σε σκοτώσω. έχεις τελειώσει" Leo çok ileriye gitmişti ve artık buna katlanamıyordum. Hemen Kev'in odasına gidip bir el bombası aldım ve evin dışına çıkıp imini çektim. Ardından Leo'ya seslendim "Hey Leo o duvardan uzak dursan iyi olacak" ve bombayı duvara fırlattım. BOMMM. Büyük bir gümbürtü ile duvar yıkıldı ve az önce açtığım yeni kapıdan içeri girdim. Leo'nun odasına pek de zarar verememiştim ama duvarını patlatmıştım. Leo'nun suratı sinirden kıpkırmızı olmuştu hemen kılıcını çekti ve saldırıya geçti ben de öyle. Kılıçlarımız çarpışıyor etrafa kıvılcımlar saçılıyordu ve içeri Kev girdi...
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

Savaş Empty
MesajKonu: Geri: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:32 pm

Delikteki Jugi Bugi'yi görünce kızardığımı hissettim. Hemen kılıcımı çektim. Savaşmaya başladık. Ama onu kılıçla yenemezdim. O yüzden Twin Blade'imi çıkarıp onunla savaşmaya başladım. Hemen bir ucunu fırlattım. Onu savuşturdu ama hemen arkasından gelen saldırı yüzünden yere düştü. Ardından ölümcül saldırıyı yapmaya başladım. Bir bıçak Ay gibi diğeri güneş gibi parlamaya başladı. Tam onu öldürecekken Kev'in sesini duydum "Yeter artık." Jugi Bugi'yi dışarı çıkarıyordu ki bir kutu raptiyeyi Jugi Bugi'ye attım. "Kuzgunlar yesin ciğerini seni aptal."

Rp bitmiştir!
(Ancak Jugi Bugi raptiyeleri her yerinden nasıl çıkardığını anlatmak isterse o başka.)
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Savaş Empty
MesajKonu: Geri: Savaş   Savaş Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:50 pm

(Tabiki de devam etmek isterim Twisted Evil )
Tam kaçıp sıvışacaktım ki Leo bir kutu raptiyeyi üstüme boca etti. Bir yerlerime salanmamıştı ama saçlarım rptiye ile dolmuştu tam kılıcımla tekrar Leo'ya saldıracaken Kev tşörtüm'den tutup beni yukarı çekti ve kılıcımı kaleme dönüştürüp cebime koydu. Ardından aynısını Leo'ya yaptı. "Pekala bura da neler oluyor" "Odamın duvarını patlatan oydu" "Sen de duvarlarıma Jugi Bubi yazıp her yere misket döktün" tam tekrar bir birimize dalacaktık ki Kev bizi durdurdu "Tamam sakin olun ikinizi de tebrik ederim ama... Neden Julia neden Leo'nun odasını benim el bombamla patlatını anladım ama Leo neden Julia'nın odasının duvarlarına Jugi Bugi yazıp yerleri misket ile kapladın?" "Çünkü beni hortumla ıslattı" "Bu sefer sana soruyorum Julia. Neden Leo'yu hortumla ıslatın" bir yandan sorları cevaplıyor bir yandan da saçımdaki raptiyeleri ayıklıyordum "Çünkü sandalyeme raptiye koydu" "Leo neden sandalyeye raptiye koydun?" "Çünkü bana su balonu fırlattı" "Eh yuh bu ne böyle neler yapmışsınız. Bu gün 1 Nisan mı? Julia..." "Eğlenmek için zararsız bir şakaydı sadece su ben sadece su kulanmıştım ama o odamı mahfedince bende onun odasını ahfettim" "Tamam şimdi Leo sen Julia'nın odasına gidip misketleritoplayacak ve duvarları temizleyeceksin ve Julia sende bir kaç Hephaistos çocuğu alıp odanın duvarını yapacaksın" "Neden o yardım alıyo?" "Çünkü onun işi çok daha zor" "Çok kolay yıktı ama..." "Yeter hadi iş başına ve Julia bir daha silahlarımı benden habersiz alama. Nasıl aldın ki onu" "Bir çok kez silah deponu nasıl açtığını gördüm..." "Tamam sus..." ve ikimizde odalara gidip etrafı toplamaya başladık...
RP ASIL ŞİMDİ BİTMİŞTİR Razz

Savaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Savaş --1--
» Umulmadık Savaş.
» Savaş Makinesi Lucy
» Savaş Tanrısı ile tanışıyorum
» Pegasusum Savaş İle Tanışmam