Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Can Sıkıntısı (3/3)

2 posters
YazarMesaj
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

Can Sıkıntısı (3/3) Empty
MesajKonu: Can Sıkıntısı (3/3)   Can Sıkıntısı (3/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 6:09 am

Hades ve iskelet tayfasıyla ceza tarlalarına girdik. Çeşitli işkence odaları gördüm. Yağ Kazanları, Kazıklar, Çarmıhlar, Germe aletleri ve daha görmek istemeyeceğiniz birçok işkence aleti. Açıkça bir alana geldiğimizde Hades bize döndü ve;
Biliyorsunuz. Benim iki küçük melezle hiçbir işim olmaz. Ne münasebet! Fakat şansa bakın ki benim 3 tane Furia'm var. Ve karınlarını doyurmak gerekiyor. derken gökten 3 şekil indi. Bunların dış görünüşleri bile midemi bulandırmaya yetti. İskeletler, furialar bize doğru yaklaşabilsinler diye yer açtılar. O an, birden karnıma ağrı girdi. Sanki hava kırılmış bükülmüştü. 3 tane empusa, furialara saldırmıştı. Bir dakika, empusaların burada ne işi vardı? Ama bunu düşünmenin sırası değildi. Fırsattan istifade edip iskeletler daha hareket bile edemeden yerde bir takla atıp silahlarımızı tutan iskeletin kafasını bir yumrukla darmadağın ettim. Kılıcını Leo'ya fırlattım ve benimkini de aldım. Hemen tabancamıda cebime koydum çünkü takacak vaktim yoktu. Empusalar furia'ları halletmiş olabilirdi ama hala 100 kadar iskelet ve bir tanrıyla baş başaydık.

Çok güzeel. Bakın birileri özel gücünü keşfediyor. Evet evlat, empusa yaratabiliyorsun. Çok iyi. Ama şunu bil ki, iskelet ordum sizi parampaça edecek.
Hiç sanmıyorum! dedi Leo ve kılıcını yere batırdı. Birden arkadan öne doğru bütün iskeletler yere yığılmaya başladı. Anlamıştım, Leo yerden karanlık okları fırlattırmıştı. Ama yorgunluktan bayılmıştı. Hemen yanına gittim ve Hades'e dik dik bakmaya başladım.
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (3/3)   Can Sıkıntısı (3/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 7:43 am

Hades ve çetesi tarafından ceza tarlalarına geldik.Çeşitli işkence odaları gördüm.Hades ikimize döndü ve;Biliyorsunuz. Benim iki küçük melezle hiçbir işim olmaz. Ne münasebet! Fakat şansa bakın ki benim 3 tane Furia'm var. Ve karınlarını doyurmak gerekiyor. dedi.Gökten 3 şekil indi.Dış görünüşleri berbattı.İskeletler geri çekildiler furialar yere insin diye.Birden yerden 3 tane empusa çıktı ve furialara saldırdı.Demekki Lee'nin özel gücü buydu.Empusa yaratabiliyordu.Fırsat bilip çevik bir hareketle eşyalarımızı tutan iskelete yumruk attı.Kılıcımı bana fırlattı.Birkaç tane öldürmüştüm.Empusalar furiaları altedebilse bile 100 kadar iskelet ve bir tanrı vardı.Çok güzeel. Bakın birileri özel gücünü keşfediyor. Evet evlat, empusa yaratabiliyorsun. Çok iyi. Ama şunu bil ki, iskelet ordum sizi parampaça edecek. dedi Hades.Ona bakarak Hiç sanmıyorum! dedim ve kılıcımı yere batırdım.Lee'nin arkasındaki iskeletler yere yığılmıştı.Sanırım yerden karanlık okları fırlatabiliyordum.Ama çok yorgun hissetmeye başladım.Lee yanıma geldi.Hades'e dik dik baktı.Bayılırken eski hayatım gözümde canlandı.Babamızın bizi Fransa'ya göndermesi.Orada arkadaşının evinde yaşamamız,annemiz ve kardeşimiz sandığımız insanların bizi kandırması.Bunları düşünüyordum.Birden bir kişi rüyama girmişti.Ona korkuyla baktım ve bağırdım.Anneee! gördüğüm kişi konuşmaya başladı.Evet genç adam anne.Ben senin annenim.Bak bana birsürü sorun olduğunu biliyorum.Kısaca seninle iki mesele hakkında konuşmalıyız.Sen ölmemelisin.Sen benim için tüm çocuklarım gibi özelsin.İkincisi ise sizi bırakmamın nedeni sizi korumaktı.Babanızada kızmayın o sizi korumak için Fransa'ya gönderdi sizi.Şimdi beni dinle.Birkaç dakika daha baygın kalmalısın.Aslında ne kadar baygın kalcağını bende bilmiyorum.Şimdi yarın Olimpos'a gelip benimle gizli gizli konuşabilirsin.Ama dikkat et Zeus yakalarsa ikimizde kendimizi tartarusta buluruz.Şimdilik bu kadar oğlum. dedi ve ekran normal bir rüyaya döndü.Bunların hepsini rüyamda düşündüm çünkü bu rüya 3d gibiydi.Herşey aklımda sanki gerçekti.Ama sanırım gerçekti.Tüm bunları düşünürken Lee'nin ne yaptığı merak konusuydu.Acaba biz ne olcaktık.Hiçbir fikrim yoktu.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (3/3)   Can Sıkıntısı (3/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 8:10 am

Hadese öfke kusan gözlerle bakıyordum ama tek başıma ve yorgundum. Furia'lar empusalarımı alt etmeye başlamışlardı ve benim bir tane daha yaratmaya gücüm yoktu. Arkamda yerden yeni iskeletler çıktığını duydum. Hadesin elinde bir karanlık alevtopu oluşturduğunu gördüm. Empusaların sonuncusuda ölmüştü. Tek başımaydım..

O an çok ilginç birşey oldu. Leo'nun yapıtığı gibi karanlık bir duvar çevreledi etrafımızı ama bu, Leo'nun yarattığından çok daha güçlüydü. İskeletlerin üzerine alev yağmaya başladı ama bu benim yaptıklarıma benzemiyordu. Çünkü ben yapmıyordum! Bir anda karanlık bizi yükseltmeye başladı. Yeraltı'nın tavanından geçtim ve bayıldım. Uyandığımda kulübemdeki odamdaydım. Yanımda Leo, karşımızda da iki kadın vardı ve ikiside bize kızgın bakıyordu. Hatta kadınlardan biri annem Hekate'den başkası değildi! Diğer kadının da Nyks olduğunu tahmin ettim ve hemen ikisini de selamlardım. Leo hala boş boş bakıyordu.
Leo! Buraya gelsene şapşal! dedim. Hemen oda selam verdi. Annelerimizin bakışlarından, onları kızdırdığımız anlaşılıyordu.

Siz ikiniz ne yaptığınızın farkında mısınız?! Eğer bugün sizi kurtarmasaydık şu anda hala yeraltındaydınız ama canlı olarak değil! dedi Nyks. Boynumuz bükük dinliyorduk. Bir tanrı veya tanrıçanın oğlunu kurtarması pek olağan birşey değildi. Utanmıştık.
Kesinlikle! Bu konuda ikinize de bu konuda ceza verilecek. Nyks, önce sen başlamak ister misin? dedi annem keyifle. Ona *Bunu yapamazsınız.* der gibi baktım.
Tabii ki. Leo! İkinci bir emre kadar karanlık hakimiyeti gücünü elinden alıyorum.dedi ve onun bedeninden siyah bir dumanı emdi. Bu karanlık hakimiyetiydi.Ve sırada ben vardım.
Leeroy Sephard! Tahmin edeceğin gibi bende senin empusa çağırma gücünü elinden alıyorum. diyerek içimden kırmızı bir dumanı çekti. Şimdi özel gücümüz yoktu.

Şimdi gidiyoruz. Eğer birdaha böyle bir işe kalkışırsanız sizi kurtarmayız ona göre. dedi Nyks.
Kesinlikle. dedi Annem. Annem aleve dönüşüp, Nyks' de gölgeye dönüşüp buradan giderken gözlerimizi yumduk. Bir macera daha bitmişti.
Birdaha canın sıkılmasın tamam mı? dedi bana. Güldüm ve;
Hadi gel kulübene götüriyim seni. Yolda laflarız biraz. dedim. Ve beraber yola koyulduk.

Can Sıkıntısı (3/3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Can sıkıntısı
» Can sıkıntısı..
» Can Sıkıntısı (3/1)
» Can Sıkıntısı (2/3)
» Adak Sıkıntısı