Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Can Sıkıntısı (3/1)

2 posters
YazarMesaj
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

Can Sıkıntısı (3/1) Empty
MesajKonu: Can Sıkıntısı (3/1)   Can Sıkıntısı (3/1) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 2:51 am

Leo ile canımız sıkılarak kampta dolaşacağımıza biraz *ekşın* yaşayalım diye düşünüp Los Angeles'a, oradan da yer altına inmiştik. Asphodel Tarlalarında ilerliyorduk ama, bu küçük eğlencemizin başımıza bela açacağı aşikardı. Ölüler kulaklarımızı gıdıklayan ses tonlarıyla bize fısıldarken yanlarında geçip gidiyorduk. Hedefimiz Styks'e gidip ırmakta taş kaydırma yarışı yapmaktı.(Delice, değil mi?)

Her neyse.Styks'e doğru ilerlerken birden bir alarm sesi duyuldu.
Buda ne? dedim.
Birileri bizim ölü olmadığımızı Hades'e söylemiş olmalı.
Yani kaçmalı mıyız?
Kesinlikle! Koş! diyerek Styks istikametine doğru koşmaya başladık. Peşimizden gelen 4-5 iskelet asker olduğunu gördüm. Sanırım savaşmamız gerekecekti. Bu asphodel tarlalarından çıkmak çok uzun sürerdi ve bu sürede de bizi yakalarlardı. 5 iskeletle baş edebileceğimizi düşündüm.
Dur. Silahlarını çıkart. Onlarla savaşalım. dedim.
Tamam. dedi ve silahlarını çıkarttı.
Hiç uzun menzil silahımız yokmu? dedi. Güldüm ve;
Hemde kralı var. dedim. Baretta'mı çıkarttım ve gelenlerin 3 tanesini anlının çatından indirdim.
Kalan iki tanesinin biri senin biri benim dedim. Karşı çıkacaktı ama vakit bulamadı. Gelmişlerdi. Kılıcıyla birinin bacaklarını kesti ve yerdeyken tam sağ gözüne kılıcını sapladı. Ben, bana doğru gelene kılıcımı savurmak üzereyken Leo benimkinin boynunu kopardı.
Heey! diye karşı çıktım.
Sen 3 tane öldürdün. dedi. Ve o an onları gördüm. Üzerimize doğru gelen iki düzine kadar iskelet adam vardı. Birbirimize bakıp güldükten sonra 3-4 tanesini tabancamla indirdim. Çok yaklaştıkları için daha fazla tabanca kullanmayı göze alamadım. Bir an durup birbirimize baktıktan sonra saldırıya geçtik..
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (3/1)   Can Sıkıntısı (3/1) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 3:19 am

Lee ile canımız fena halde sıkılıyordu.Bana biraz ekşın yapalım dedi.Bu fikri acayip şekilde sevmiştim.Birlikte Los Angeles'a gittik ve ordan yeraltına indik.Asıl hedefimiz Asphodel tarlararından Styks ırmağına gidip taş kaydırmaca yapmaktı.Biliyorum aptalca ama yinede zevkli görünüyordu.Ölüler kulaklarımıza fısıldıyorlardı.Birden bir ses duydum.Bu bir alarm sesiydi.Lee ile birbirimize baktık.

"Buda ne?" dedi. Bende ona "Birileri bizim ölü olmadığımızı Hades'e söylemiş olmalı." dedim.Bana tekrar bir soru sordu."Yani kaçmalı mıyız?" diyince ona baktım.Sonrada cevap verdim.Kesinlikle! Koş! dedikten sonra Styks'e doğru koştum.Arkama baktığımda peşimizden 5 tane iskelet adam geliyordu.Sanırım savaşmamız gerekcekti.Lee'yi dinlemeye başladım.Dur. Silahlarını çıkart. Onlarla savaşalım. Dedi.Çılgıncaydı ama güzel bir fikirdi.Ona tamam dedim.Hiç uzun menzil silahımız yokmu? diye bir soru sordum.Bana gülümseyerek cevap verdi.Hemde kralı var. dedi ve Baretta'sını çıkardı.Üç tane iskelet adamı anlından vurdu.Kalan ikisi benimdi ama beni çok şaşırtan bir şey dedi.Kalan iki tanesinin biri senin biri benim bunu diyince karsı çıkcağımı biliyordu ama çok yakınlaşmışardı.Sanırım bunu ben öldürdükten sonra anliycaktı.Benimkinin ayağını kesip kılıcımı gözüne sapladım.Sonra Lee'ninkinin kafasını kopardım.Bana karşı çıktı ve Heey! dedi.Sen 3 tane öldürdün. dedim.Lee'nin baktığı tarafa baktım.Arkamızdan iki düzine iskelet adam geliyordu.Birbirimize bakıp güldük.Sonra ileri doğru koştuk.Kılıcımı bir iskelet adama batırıp geri çektim.Lee'de diğerleriyle savaşıyordu.Kısa süre sonra hiç iskelet adam kalmamıştı.Buda maceramızın ilk başlangıcıydı.Birbirimize yaklaşıp güldük ve beraber Styks ırmağına doğru ilerlemeye başladık.Birden bir ses duyduk.Tanrım bunlarda neydi çok merak ediyordum.Lee'ye baktım.Bir fikri varmıydı bilmiyordum ama açıkcası bunlar bizi yenebilceğe benziyordu.Birlikte birbirimize baktık.Ona ne yapacağız gibi bir bakış attı.Bana cevap verdi.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (3/1)   Can Sıkıntısı (3/1) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 3:59 am

Hayır.. Olamaz.. Bu gerçekten kötüydü. Sanırım peşimizden gelenler.. Cehennem Tazıları!
Koş! dedim.
Sakın durma! Koş! Ama tazılar çok hızlıydı. Birden çevremizde 2 tane cehennem tazısı belirdi. Kılıçlarımızı çekmiş bekliyorduk ama bu o kadar kolay olacağa benzemiyordu.
Saldır! diye bağırdım ve saldırıya geçtik. Ben cehennem tazısının gözüne saldırmaya çalışıyordum. Eğer gözünü yaralayabilirsem savunmasını zayıflatabilirdim. Göz ucuyla baktım ve Leo'nun da benden farklı olmadığını gördüm. Saldıramıyor, sürekli savunma yapıyorduk ve yorulmaya başlamıştık. Bir anda, neden bilmiyorum ama gözümün önüne babam geldi. Annemin bana kolyem olan Kara Büyü'yü verdiği gün geldi. Nemia, Caitryn ve Mantalon tek tek gözümün önünden geçti. Bir an kendimin iradesini kaybettiğimi hissettim. Vücudum otomatiğe bağlamıştı. Bu duyguyu biliyordum..

Bir anda gökten alev yağdırmaya başladım. Benim tazım toza dönüştü. Döndüm, Leo'nun cebelleştiğini gördüm. Odaklanıp tazının üzerine bir alev sütunu indirdim. Leo geri çekildi. Alev sütunu kalktığında bayılmak üzereydim.
Leo! Hemen etrafımızda bir karanlık sütunu yarat.
Ben yapamam!
Yapabilirsin! Sen Gece'nin oğlusun. Hadi yap şunu! dedim. Yanıma geldi ve çevremize bir karanlık çemberi oluşturdu. Biz herşeyi görebiliyorduk, ama hiçbirşey bizi göremiyordu. Bunu biliyordum. Çünkü bize doğru gelen bir ordu vardı.. Bir iskelet ordusu..

Sakın kıpırdama. dedim.
Onlar gidene kadar bekle.
Tamam ama bu çemberi daha fazla tutamam! dedi. Ve bende çok yorgun olmama rağmen birkaç yudum nektar içip ona yardım ettim. Bu ordu buradan gidene kadar burda kalmamız gerekiyordu. Bunun için ne gerekiyorsa yapmalıydık.
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (3/1)   Can Sıkıntısı (3/1) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 4:45 am

Lee'nin koş dediğini duydum.Sakın durma diyordu.Arkama baktığımda peşimizden cehennem tazıları geliyordu.Ardından çevremizde iki tane cehennem tazısı belirdi.Kılıcımızı çektik ve beklemeye başladık.Sanırım bu hiçte kolay olmiycaktı.Saldır diye bağırdı.Birlikte saldırıya geçtik.İkimizde tazıların gözüne nişan alıyorduk.Aslında Lee Hekate çocuğuydu.Büyü yapsaydı da kurtulsaydık şurdan.Saldıramıyorduk.En sonunda yorulduk.Lee'nin gözlerinin yaşardığını gördüm.Birden gökten alevler yağmaya başladı.Sonra Lee bana bakıp konuşmaya başladı.Leo!Hemen etrafımızda karanlık çemberi yarat. dedi.Lee'nin artıkın saçmaladığını düşünmeye başladım.Ona Ben yapamam! dedim.Bana verdiği cevap şuydu.Yapabilirsin! Sen Gece'nin oğlusun. Hadi yap şunu. dedi.Denemeye çalıştım ama olmuyordu.Aslında nasıl yapacağımıda bilmiyordum.Sonra Lee'nin yanına geldim.Sanırım olmuştu etrafımız karanlık oldu.Biz herşeyi görebiliyorduk ama sanırım onlar bizi göremiyordu.Bunu nerden anladığımı sorarsanız bize doğru gelen bir ordu vardı..İskelet ordusu...Sakın kıpırdama. dedi.Onlar gidene kadar bekle dediğini duymuştum ama gücüm azalıyordu.Tamam ama bu çemberi daha fazla tutamam! diyince bana birkaç nektar verdi.Burada onlar gidene kadar kalmalıydık.Bunun için herşeyi yapmalıydık.En sonunda iskelet ordusu iskeletlerin öldüğü yere gitti.Sonrada ileri doğru gitti.Yorgun ve bitkin bir halde çemberi bıraktım.Birlikte Styks ırmağına doğru yola koyulduk.Aklıma birkaç haince düşünce geldi.Birincisi Rea'nın bir özel gücü yoktu.Sanırım yoktu bu yüzden ona hava atabilirdim.İkinciside insanların bankalarını soyabilirdim.Bunları düşünürken yüzümde öyle bir mutluluk vardiki.Styks'a vardığımızı bile anlamadım.Hemen bir taş aldım ve atmaya başladım.

Rp bitmiştir_ diğer postlar Styks ırmagında olacaktır.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/

Can Sıkıntısı (3/1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Can sıkıntısı
» Can sıkıntısı..
» Can Sıkıntısı (2/3)
» Can Sıkıntısı (3/3)
» Adak Sıkıntısı