Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Can Sıkıntısı (2/3)

2 posters
YazarMesaj
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

Can Sıkıntısı (2/3) Empty
MesajKonu: Can Sıkıntısı (2/3)   Can Sıkıntısı (2/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:14 am

Vay be. Neler yaşamıştık. Nihayet styks'e varmıştık. Üzerinden dumanlar tütüyordu. Yerden taş alıp sallamaya başladık. Yorgunluktan ölüyorduk ve çok açtık ama gerçekten eğlenmiştik. Bir anda aklıma bir fikir geldi..

Bir büyüyle Leo'yu yerden havalandırıp styks ırmağının üzerine getirdim. Onu bırakırsam ölürdü çünkü styks'se hazırlamamamıştı kendini.
Hiç komik değil Lee! İndir beni!
Tamam. diyip biraz daha yaklaştırdım nehire.
Yere indir! Suya değil! dedi.
Tamam be dostum. Amma büyüttün. deyip karaya indirdim.
Alt tarafı eğleniyorduk.
Ama eğlencemiz kursağımızda kalmıştı. Her taraftan yüzlerce asker geliyordu ve başlarında.. Tanrı Hades'in ta kendisi vardı..

Hadi ama.. Bu kadar büyütülcek bişey değildi buraya gelmemiz. Hemen diz çöküp selam verdik.
Sizi küçük veletler! Bir hekate oğlu ve bir nyks oğlu styks ırmağında ne yapıyor?
Ee.. Biz biraz eğlenmeye gelmiştik te.. dedim ve Leo bana bir dirsek attı.
Tanrı Hades, geldiğimiz için çok üzgünüz. Hemen gideceğiz.
Yoo. Gitmek mi? Hiç sanmıyorum. Önce beni eğlendirmelisiniz. 1. Lejyon ekibi! Saldırı pozisyonu! dedi. Etrafımızdaki bütün iskeletler geri açıldı. Sadece 20 iskelet bir falanks düzeni şeklinde kalmıştı. Sanki bize şey için yer ayırmışlardı.. Dövüşmemiz için.

Kılıçlarımızı çektik. Hades bizi izliyor ve eğleniyordu. Gözümü öfke bürümüştü. Hades'in bu züppe davranışı sinirimi bozmuştu. Bir narayla iskeletlerin arasına daldım. Leo da benim peşim sıra saldırdı. 5 dakika sonra iskeletlerden iz kalmamıştı. Ama Hades pek memnun görünmüyordu. Ve daha yüzlerce iskelet olmalıydı...

En son Leéroy Sephard tarafından Cuma Tem. 22, 2011 5:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leo von Dorff
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Leo von Dorff

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (2/3)   Can Sıkıntısı (2/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:30 am

Lee gerçekten de çok korkunçtu.Beni kaldırıp styks ırmağının üzerine getirmişti.Beni bırakırsa öldürdüm çünkü styks'e hazır değildim.Biraz eğlendik.Sonra eğlencemiz kursağımızda kaldı.Yüzlerce asker geliyordu ve yanlarında Tanrı Hades vardı.Aslında fazla büyütülcek bir şey değildi ama yinede haklıydılar.Sizi küçük veletler! Bir Hekate oğlu ve bir Nyks oğlu styks ırmağında ne yapıyor? diye sordu Tanrı Hades.Lee Hades'e cevap verdi.Ee.. Biz biraz eğlenmeye gelmiştik te.. Lee bu kadarmı aptaldı.Daha bir tanrıyla konuşmaya bile bilmiyordu.Ona dirsek attım ve konuşmaya başladım.Tanrı Hades, geldiğimiz için çok üzgünüz. Hemen gideceğiz. demem üzerine Tanrı Hades şu cevabı verdi.Yoo. Gitmek mi? Hiç sanmıyorum. Önce beni eğlendirmelisiniz. 1. Lejyon ekibi! Saldırı pozisyonu! dedi.Bütün iskeletler geri çekildi.Sadece 20 iskelet kalmıştı.Sanırım Hades'i eğlendirmek için dövüşmemiz gerekiyordu.Lee ile ileri atıldık.Yaklaşık 5 dakikaya iskelet kalmamıştı.Tanrı Hades pek sevinmişe benzemiyordu.Bize bakıp Güzeldi sizi küçük veletler.Ama bu daha başlangıç.1.Tazı ekibi!Saldırı pozisyonu! diyince yaklaşık on beş tane cehennem tazısı saldırı pozisyonuna geçti.Lee ile sanırım düşündüğümüz şeyi yapçaktık.İlk önce birkaç taş indi gökyüzünden.Lee bu hareketiyle benden on üzerinden on almıştı.Sonra ben karanlık çemberi yarattım.Tazılar bizi göremiyordu.Birden ateş topları yere düştü.Lee çok harikaydı.Tazı ekibise bu hareketlerle yok olmuştu.Tanrı Hades sakalını kaşıdı.Sonra cevap verdi.Sen Nyks oğlu özel güçün çok güzel.Sanırım benimle teke tek dövüşürsün.Yoksa kendini Tartarus'ta bulursun. dedi.Lee'ye baktım.Bana git gibi bir şey yaptı.Bu hayatımın en zor ve en kötü anıydı.Hem bir tanrıyla dövüşcektim hemde bu tanrı en çılğın olanıydı.İçimden anne gel de kurtulayım diye bir söz geçirdim.Hayatımın geri kalanını yatakta geçirebilirdim de orada havalı bir şekilde Hades'i yenerek çıkabilirdimde.Bunları düşünürken saldırıya geçtim.Hades öyle bir güldüki sanırım bir kaç dag yıkılmıştır diye düşündüm.Sakalı kaşıyıp beni beklemeye başladı.
http://blgsyrs.sozlukspot.com/
Leéroy Sephard
Hekate'nin Çocuğu
Hekate'nin Çocuğu
Leéroy Sephard

MesajKonu: Geri: Can Sıkıntısı (2/3)   Can Sıkıntısı (2/3) Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:52 am

Harika.. Bu yaşadıklarım yetmiyormuş gibi birde arkadaşımın ölümünü izleyecektim.. Kadim Yasalar gereği, bir melez bir tanrıya kafa tutarsa veya duello'yu kabul ederse, 3. bir kişi müdahale edemezdi. Bu yüzden elim kolum bağlıydı.

Hades, Leo onun dibine gidene kadar bekledi.
Hadi ama genç melez. Beni yeneceğini filan mı sanıyorsun sen? Parmağımı şıklatarak seni Styks'e fırlatabilirim. dedi.
O halde bunu hemen yapsan iyi olur, çünkü gerçekten kılıcım tanrı kanının tadına bakmak istiyor! dedi. Vay canına. Bu çocuk gerçekten çılgın..

Hades ellerini çırptı. Bütün iskeletler bizi yakaladı. ilk gelen 2 tanesini biçtim ama sonra ellerimi bağladılar. Yüzüğümü ve tabancamı da aldılar. Leo'nun da aynı halde olduğunu gördüm. Nereye gittiğimiz hakkında bir fikrim olmamasını isterdim. Gerçekten isterdim. Ama malesef biliyordum. Ceza tarlalarına gidiyorduk. Sanırım Hades bizim canımızı yakacaktı..

-Rp bitmiştir. Devamı Ceza tarlalarında..-

Can Sıkıntısı (2/3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Can Sıkıntısı (3/1)
» Can Sıkıntısı (3/3)
» Can sıkıntısı
» Can sıkıntısı..
» Adak Sıkıntısı