Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York :) :)

YazarMesaj
Linda Winchester
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu

New York :) :) Empty
MesajKonu: New York :) :)   New York :) :) Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:30 am

İçimi belli belirsiz bir huzur kapladı. New York'u özlemiştim. Kamptan kaçıp New York 'a gitmeyi düşündüm. Ama yakalanırsam Kherion beni cezalandırırdı. Ama yinede gidecektim. O güzel şehre 1 yıldır uğramıyordum. Üzerimi değiştim. Pegasus ahırlarına doğru yürüdüm. Yolda gördüğüm herkese selam verdim ve yaklaşık 2-3 dk. konuştum. Güneş batmak üzereydi. Ahırlara girdim ve diğer pegasusları ürkütmeden Aloise 'yi aldım. Başını okşadım. Sırtına bindim ve beni New York 'a götürmesini emrettim. Ortalıkta kimse yoktu. Aloise uçmaya başladı. 15 dk içinde New York 'a vardık. Aloise beni bir evin tepesine bırktı ve melez kampına döndü. Sokaklarda gezmeye başladım. Yanımda bir miktar para vardı. Bir markete girdim ve çikolata aldım. Uzun zamandır yemiyordum. Çiikolatayı bitirdim ve kabını çöpe attım. Herşey çok güzel gidiyordu . Ta ki eski düşmanım Serena 'yı görene kadar. Bana ,beni ezici cümleler kullandı . İstesem onu oracıkta parçalayabilirdim. Ama içimden bi ses durmamı söyledi. Omzuna çarptım ve yoluma devam ettim. Bir alış-veriş mağazasına girdim. Vitrinlere baktım. Kendime bir kaç şey satın almayı düşündüm. Ama alacağım giysileri gizlice içeri sokamazdım. Anında yakalanırdım.Bir poster gördüm. Üstünde 'BU YILIN EN İYİ PARTİSİ . SAKIN KAÇIRMAYIN ! ' yazıyordu. Hangi gün olduğuna baktım. Bu akşamdı . Başlamasına 1 saat vardı. Yanımda yeni bir elbise alabilecek kadar para da vardı . Bu partiye gitmeyi çok istiyordum. Ama gidemezdim . Yarım saat sonra kardeşlerimle akşam yemeği yiyecektim. Benim olmadığımı anında fark ederlerdi. O yüzden bir binanın tepesine çıktım ve Aloise 'yi çağırdım. Çok çabuk geldi. Kampa döndük ve Aloise'nin başını okşadım ve ahırına yerleştirdim. Odama gitmek için ahırdan çıktım . Çıkmaz olaydım. Kheiron kapıda beni bekliyordu. Sanırım eğlencem buraya kadardı. Ceza alacaktım.

New York :) :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York , New York...
» New york a kaçış :)
» New York güvenli ev
» New York'a Kaçış
» New York Sokakları..