Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York , New York...

YazarMesaj
Apollon
Tanrı/Derslik Müdürü
Tanrı/Derslik Müdürü
Apollon

New York , New York... Empty
MesajKonu: New York , New York...   New York , New York... Icon_minitimeÇarş. Nis. 06, 2011 5:49 am

Güneşin ilk ışıkları Hera'nın manevi çocuklarına ev sahipliği yapan kulübeyi aydınlatmaya başlamıştı. Herkesten önce kalkmıştım. Ancak içimde bir sıkıntı vardı. Babam... ne yapıyordu acaba. Özlemiş miydi beni ? Bunu öğrenmenin tek bir yolu vardı. Ama buda yasak bir şey. Yaparsam başım derde girebilir. Ancak yeniyim ve kampın kurallarını bilmiyordum diye bir bahane uydurup kaçabilirim. Sessizce yatağımdan kalkıp kendimi dışarıya atıyorum. Hızlıca fakat bir o kadarda sessiz adımlarla pegasus ahırlarında buluyorum kendimi. Nosferatu beni orada bekliyor işte. Zaman kaybetmeden üstüne biniyorum ve ''New York'a ! '' diye haykırıyorum. Kanatlarını açıyor ve hızlıca uçmaya başlıyoruz. Çok dengeli uçan bir pegasus bu. Ehh kuralları çiğnedik geri döndüğümüzde - ki geri dönebilirsek - büyük bir ceza bizi bekleyecek. Bundan eminim...

Bulutların üzerinde uçmak gerçekten heyecan verici. Ancak her an düşecekmiş gibi hissediyorum.Uzun bir yolculuktan sonra New York yavaş yavaş beliriyor. Esen rüzgar bedenimin açıkta kalan kısımlarını dövüyor sanki. Bir an ellerimi açıyorum. İçimden çığlık atmak geliyor ama bir şey sanki birisi bunu yapmamamı söylüyor. Evime geldim işte. Kapı açık... Hemen içeri giriyorum. Babamı görünce şaşkınlığımı saklamam imkansız. Sanki yirmi yaş yaşlanmış... Beni görünce gözleri parıldıyor. Koşuyorum gözlerimdeki yaşlar zemini biraz olsun ıslatıyor. Sarılıyoruz. Sanki uzun zamandır birbirimizi görmemiş gibiyiz. Karşısına oturuyorum bana fırsat vermeden konuşmaya başlıyor. Bana neden anlatmadığını anlattığı zaman ne gibi bir tehlike içinde olacağımı falan söylüyor işte. Ancak bilmek istediğim tek bir şey var. Benimle bir kere bile konuşmayan. Beni umursamayan ancak nedense onun benden gurur duymasını istediğim insanın kim olduğunu öğrenmek istiyorum. Vakit kaybetmeden soruyorum. Ve aldığım cevap... Korkutuyor beni.'' Adalet ve İntikam tanrısının kızısın '' diyor babam. '' Nemesis '' diye tekrarlıyorum.

Ancak burda biraz daha kalırsam başım belaya girebilir. Babama son bir kez daha sarıldıktan sonra Nosferatu'nun sırtına atladığım gibi Melez kampına doğru yol almaya başlıyorum...

Out : Nemesisle Pm yoluyla görüştük ve annem olucağını söyledi *-*

New York , New York...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York :) :)
» New York'da Dehşet
» New York'a Kaçış [1/2]
» New York Turu 72 / 2
» New York'ta yakalanıyorum