Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York Turu 72 / 2

2 posters
YazarMesaj
Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

New York Turu 72 / 2 Empty
MesajKonu: New York Turu 72 / 2   New York Turu 72 / 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:11 am

Roc ile birbirimize bakıp duruyorduk . Sanırım aklımızdan aynı şeyler geçiyordu. Acaba alışverişe mi gitseydik. Çünkü Tamara ve Lara’nın bize bakışları değişmişti. Sanki bizden ayrılmak istiyorlardı. Aklımdan bunlar geçerken Roc bana gülümseyerek Eee, New York’ta açılan yeni mağazayı duydun mu dedi . Ona gülümseyerek Tabi, kızlar için çok güzel kıyafetler varmış dedim. Lara ve Tamara bir anda gülmeye başladırlar ve bize sarıldılar. İlk söyledikleri cümle ise Neredeymiş bu dükkan oldu. Aslında New York’u çok iyi biliyordum. Ama ne zamandır New York’a gelmediğim için her yeri karıştırıyordum. Her neyse…

Yolda yürürken kızlar çok güzel bir kıyafet gördü ve mağazaya girdiler. Biz ise Roc’la dışarıda kalmayı tercih etmiştik. Roc’la konuşurken kızların geldiğini gördük . Çok sevinçliydiler çünkü ellerinde torbalar vardı. Daha ilk mağazadan alışveriş yapmışlardı. Yol da yürürken bize kıyafetleri gösterdiler. Kıyafetleri bizde beğenmiştik .Yolda giderken başka bir mağaza gördük . Bu sefer biz kıyafet alacaktık ama kızlar da bizimle gelmişti. Mağazanın erkek reyonuna gelince gözüm bir gömleğe takıldı. Şahsen ben gömlek giymeyi daha çok severdim ama Roc’a bakınca t-shirlere baktığını gördüm. Mağazada birkaç kıyafet beğendikten sonra dışarı çıktık . New York turumuz harika geçiyordu.
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

New York Turu 72 / 2 Empty
MesajKonu: Geri: New York Turu 72 / 2   New York Turu 72 / 2 Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 7:45 am

Girdiğimiz her mağazadan alışveriş poşetleriyle çıkıyor deliler gibi alışveriş yapıyorduk. Kevin ve Lara çifti çok şekerlerdi. Birbirlerine yakışan iki melez! O sırada Lara kolumdan tutuğu gibi bir abiye mağazasına sürükledi. Genelde cool takılırdım. Belli bir tarzım yoktu ama bu belli olmayan tarzımın içinde kesinlikle gece elbisesi yer alamazdı. Lara 5-6 kıyafet eline almış bir kabinden diğer kabine geçiyordu. Her elbiseye eleştiriyor ama hepside ona çok yakışıyordu. Erkeklere bakınca sırıtıyorlardı ama sıkıldıkları her hallerinden belliydi. O sırada yüksek topuklu platformu bir ayakkabıyı eline alan Lara bana doğru uzattı. Aslında Ohio'da eskiden böyle giyinirdim ama melez olunca zevklerim değişime uğramıştı. Bunun yerine spor ağırlıklı giyiniyordum. Lara'ya mağdur bakışlarla '' Ben bunu giyemem ki '' dedim. Israrcı bir bakışın ardından hiçbirşey demesine gerek kalmadan giymem gerektiğini anladım. Ayağıma geçirdirdiğim anda bununla yüreyemiyeceğimi anlamıştım. Ayağa kalktığımda 1.64 olan boyum 1.70 olduğundan emindim. Zar zor yürüdükten sonra mini bir elbiseye gözüm ilişti. Lara'da bir elbise aldı ve giydi. Giyindikten sonra podyumda yürürmüş gibi mağazada ileri geri ilerliyorduk.

New York Turu 72 / 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roc ile Labirent Turu
» New York :) :)
» New York , New York...
» New york a kaçış :)
» New York'a Kaçış