Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New York'da Dehşet

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

New York'da Dehşet Empty
MesajKonu: New York'da Dehşet   New York'da Dehşet Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 6:25 am

Kronus her zaman mantıklı görevler verirdi.Ama şimdi görev resmen saçmalıktı.Diodemes'in 4 kısrağı'na insan eti yedir.Böyle görev mi olur.Yapmak zorunda olduğum görevlerden biri.Neyse.4 atı savaş arabasına bağladım.Sonra yola çıktım.Atlar sakin durmuyor.Hepsi ayrı yere gitmeye çalışıyorlar.Böyle giderse savaş arabası parçalanaktı.Önlerine bir tane maymunu attım.Atmaz olaydım.Maymunu 5 saniyede parçaladılar.Kemik ve derisi kaldı.Bunlar nasıl at.Sonra New York'a gittim.Yoksa beni parçalayacaktılar.Yere indikleri an 2 insanı mideye attılar.Daha neler olduğunu anlamadan insanlar kaçıyor.Polis ve ambulans çağırıyorlardı.Atlar en sonunda deliye döndü ve insanlar parça pinçik etmeye başladılar.Onlara bakmamaya çalışıyordum.Üstüm kanlarla doldu.Polis beni o şekilde görünce bana bağırdı.Sonra 2 el ateş etti.Bu olamazdı.Şimdi işin içine polis girmiş.Ve 4 tane aç at vardı.Atlar polise doğru yöneldi.Ve polisi parçaladılar.Bir at kafasını,diğer 3 at
göğsüne yöneldi.Son baktığımda polisin kalbi için birbirine girdiler.Sonra birisi kalbi yedi.Diğerleri ona yöneldi.Sonra da birbiriyle didiştiler.
İnsanları görünce onlara yöneldiler.Ve onları yemeğe koyuldular.Polisler etrafımız sarmıştı.Artık çok geçti.Burdan canlı çıkmanın tek bir yolu vardı.Bunu yaptığımı inanamıyordum.Polisler :
Etrafınız sarıldı!Ya teslim olursunuz yada sizi vururuz!
Sonra federal ajanlar geldi.
Lanet olası Federaller! diyerek bağırdım.
Sonra da atları üstlerine sürdüm.Bunun için üzgündüm.Sonra yeni kılıcımı çekip saldırmaya başladım.Kılıcım alevlendi.Polisler ateş ediyor.Coplarını bize atıyorlardı.Atlar çok iyi iş çıkartıyorlardı.Tek tek hepsini yemeye koyuldular.Bende bir polisin boğazını kestim.Sonra da alevli kılıcımı onlara savurdum.Bazılarının giysileri alevlendi.Sonra birisinin karnına sapladım.Ama bir kurşun ayağıma saplandı.Bir küfür savurdum.Sonrada Phoenix'i ortaya çıkardım.Bunu kendileri istediler.Phoneix öyle bir alev attı ki.Arabalar anında patladı.Evlerin duvarları parçalandı.Polis ve federaller yere yığıldı.Ölmüş olanları atlar yedi.Şehir cehenneme döndü.Sonra Phoenix'i kılıcıma geri soktum.
Bugünlük yeter dedim.Daha kötüsü olamaz diye düşündüm.Ama o şom ağzım yine yanıldı.New York'a askerler gelmeye başladı.Ya kaçacaktım yada onları öldürecektim.Kaçmak daha mantıklıydı.Yoksa bir orduyu 4 aç olmayan at ve bir melez nasıl yenerdi.Savaş arabası havaya yükseldi.Askerler üstümüze ateş etmeye başladılar.Araba hasar alıyor.Atlara kurşun geliyordu.Son gücümü kullanarak Phoenix'i tekrar çağırdım.Sonra bir ateş topu yaratarak üstlerine fırlattı.Askerler havaya uçtu.Birisi bayrak direğine saplandı.Yavaş yavaş aşağıya inmeye basladı.Eğer hemen kaçmazsam üzerime füze bile gönderirlerdi.Ama New York-San Fra. arası kilometrelerce uzaklıktaydılar.Bir anda parladım.Ve kendimi Titanların Kalesinde buldum.Yere dokunduğum anda yere düştüm.Kendimi fazla yormuş olmalıyım.Uzun bir süre ayılamadım.

Rp bitmiştir.

New York'da Dehşet
1 sayfadaki 1 sayfası