Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum

YazarMesaj
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum Empty
MesajKonu: Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum   Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 6:01 am

Çok heycanlıydım.Annem Amphitrite beni Olimpos'a yanına çağırmıştı.Onu ilk kez görecektim.Olimpos'a gelene kadar kendimden geçmiş gibiydim yolda bir kaç ölümlüye çarptım sanırım ama tam hatırlamıyordum zaten umrumdada değildi annem beni ben kampa gelir gelmez sahiplenmişti ve şimdide yanına çağırıyordu.Ne kadar mutlu olduğumu tahmin edersiniz.Bu kadar mutluyken pek dikkatli olamıyorum ama poseidonla karşılaşırsam benim için kötü olabileceğini bildiğimden dikkatimi toplamak için çok uğraştım elimden geleni yaptım.Annem bana bir hediye vereceğini söylemişti ne vereceğini çok merak ediyorum ama annemi görmek bile yeterince büyük bir hediye olacak.Olimposu girişinde beklececeğim demişti.Şimdi asansördeyim birazdan annemi göreceğim buna inanamıyorum.Uzun bir bekleyişten sonra asansör durdu.İner inmez etrafıma bakındım.Tek kelimeyle mükemmeldi.Sonra annemi gördüm ve ona doğru ilelerdim.Merhaba kızım diyerek beni selamladı.Bende merhaba tanrıçam diyebildim.Amphitrite gülümseyerek anne demen yeterli dedi.Başımı sallayarak onayladım.Annem ''evet Alishia senle biraz sohbet edelim bakalım dedi ve konuşmaya başladık.Annem neden denizdeki krallığa değilde olimposa çağırdığını açıkladı.Poseidon son zamanlarda çok sinirliymiş ve ona görünmek iyi bir fikir olmazmış.O adam ne zaman sakin biriydi ki zaten ama bu düşüncemi sesli söylemedim.Gitme vaktim geldiğinde annem''Alishia seninle tanıştığıma sevindim kızım daha önce hiç konuşamadığımız için beni affet ama kuralları biliyorsun''dedi.Sonra devam etti.''Sana iki hediyem olacak kızım.Eliyle yanımı işaret etti.Dünyalar tatlısı bir pegasus duruyordu.Evet tatlım bu senindir istediğin ismi koyabilirsin.Her zaman seninle olacaktır dedi.''İkinci hediyeme gelince çok güzel taşlarla süslü bir bileziği gösterdi.Bu senin için özel bir hediye dedi.Deniz Poseidon kadar benimde krallığım ve onun çocukları kadar sizde ona sahipsiniz.Bu bilezik denize bunu hatırlatacak diyelim.Denizin üstünde hak ettiğin olacaktır.Ayrıca tatlı sulardada işine yarayacaktır.Bu konu üzerinde poseidonla konuşuyoruz diğer kardeşlerinede böyle bir hediye düşünüyorum ama ilk sana dedi gülümseyerek.Poseidonun bunu nasıl kabul ettiğini sormadım ve nazikçe bileziği aldım.Annemle vedalaşarak ve hediyelerimi alarak asansöre bindim.Ve kampa doğru yola çıktım.

Annemle(Amphitrite) ilk kez karşılaşıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle karşılaşıyorum
» Annemle Karşılaşıyorum.
» Annemle karşılaşıyorum
» Annemle Karşılaşıyorum
» Annemle Karşılaşıyorum